Tlačiarenské služby pre emisie stieracích žrebov okamžitých lotérií

Tlačiarenské služby pre emisie stieracích žrebov okamžitých lotérií

Predmetom zákazky sú tlačiarenské služby pre emisie stieracích žrebov okamžitých lotérií vrátane výtvarnej časti, symbolov, názvov, návrhov, obrázkov, vizuálnych zobrazení, interpretácií, grafiky, nákresov, fotografií, údajov, prvkov hry, zložiek hry, schém hry, metodológií hry a štruktúry výhry, dopravy a balenia a súvisiaceho softvéru a algoritmov s tým spojených s environmentálnymi aspektmi, v súlade so zadávacími podmienkami pre tlač žrebov ako aj postúpenie súvisiacich licencií.
Veřejná zakázka vložena:
21.06.2022 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.07.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s.

Kontaktní osoba:
Ing. Lenka Kadrliaková, PROCESS MANAGEMENT, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+421 902 901 680

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.tipos.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79800000-2
Tlačiarenské a príbuzné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Designové zakázkové fototapety - digitální tisk včetně zpracování návrhu

Designové zakázkové fototapety - digitální tisk včetně zpracování návrhu

Máte zájem o dokonale propracovanou grafiku? Svou oblibu si získaly designové zakázkové fototapety. Jsme společnost K + L, spol. s r.o. z Brna a vytvoříme Vám originální grafiku do bytového interiéru, firemních prostor nebo pro různé reklamní kampaně. Postaráme se o zpracování grafického návrhu pro výrobu kvalitních plakátů. Naše grafika osloví všechny věkové kategorie (studenty, dospělé i seniory). Realizujeme velkoformátový a malonákladový tisk materiálů digitální formou, přičemž výsledkem jsou vždy precizní plakáty ve špičkové fotorealistické kvalitě. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás.


Tisk katalogů, tiskopisů, ofsetový tisk, barvotisk

Tisk katalogů, tiskopisů, ofsetový tisk, barvotisk

Tiskárna KODIAK print s.r.o. Holešov má provozovnu i ve Zlíně a nabízí ofsetový tisk - barvotisk a digitální tisk i velkoplošný. Ofsetové stroje MAN ROLAND 504 LV a MAN ROLAND 202: -ofsetový archový tisk -barvotisk Stroj pro digitální tisk KONICA MINOLTA ACCURIOPRINT C2060L. Výroba a tisk: -katalogů, tiskopisů, letáků, skládačky, vysekávané obálky, plakáty, etikety, vizitky, knihy, kalendáře, brožury, prospekty, formuláře, hlavičkové papíry, visačky.


Okenní samolepky bez blednutí a smývání tisku

Okenní samolepky bez blednutí a smývání tisku

Tiskové reklamní studio ŽÍDEK tisk s.r.o. se zaměřuje na reklamní potisk. Pěkný a kvalitní potisk zajistí pouze kvalitní tiskové technologie, kterými v našem tiskovém reklamním studiu ŽÍDEK tisk s.r.o. disponujeme. Chcete okenní samolepky na které se můžete spolehnou a splní Váš požadavek vizuálně zaujmout? Naše okenní samolepky: -představují tisk na UV (žádné blednutí a smývání tisku ) -jsou nepoškrabatelná stěračem na zadním okně auta  -nepotřebují laminaci Připravíme pro Vás řezané samolepky, které se používají k polepům: -dopravních prostředků -reklamních tabulí -výloh -prezentačních systémů -polepu PVC desek apod. K výrobě řezané grafiky používáme plotter, díky kterému Vám dokáže ořezat samolepky do jakýchkoliv tvarů s velkým výběrem materiálů. Představíme Vám více druhů vinulu pro krátkodobé, střednědobé nebo dlouhodobé aplikace na povrchy: -monomerický vinyl (krátkodobé a střednědobé aplikace) -polymerický vinyl – (aplikace na méně členité plochy aut a na rovné povrchy, životnost 5-7 let) -litý vinyl - (na členité plochy aut a na rovné povrchy, životnost 7-10 let) -window vision vinyl (perforovaná samolepící fólie určena pro okenní aplikace na dopravních prostředcích, životnost 1-2 roky) -průsvitný vinyl (pro světelnou reklamu a okenní dekorace, životnost 7 let)


Dekorace skla pískováním, gravírováním a tamponovým tiskem – sklenice, lahve, džbány, karafy, koštýře

Dekorace skla pískováním, gravírováním a tamponovým tiskem – sklenice, lahve, džbány, karafy, koštýře

Pokud potřebujete ozdobit skleničky na víno, sekt, nebo třeba skleněné karafy a džbány obrázkem, logem nebo fotografií, svěřte tuto práci do rukou reklamní agentury STILLUS s.r.o. z Břeclavi. Naše firma má dlouholeté zkušenosti s dekorováním skla metodou gravírování, pískování i tamponového tisku. Dekorujeme skleničky na víno, sekt, nealkoholické nápoje a destiláty, džbánky, karafy, lahve a koštýře. Pomocí tamponového tisku jsme schopni dekorovat tvarově různorodé předměty – umíme přenést 2D obraz na 3D předmět. Tištěný motiv se dokáže přizpůsobit zaoblenému povrchu předmětu. Exkluzivní a tradiční metodou dekorace skleněných předmětů je pak pískování - Motiv je na skleničku nebo jiný předmět „vybroušen“ tryskáním korundového písku. Dokáže na skleničku přenést nejen logo, ale také složitější motivy, jako jsou fotografie. Gravírování skla nahrazuje ruční rytí - nápis, logo nebo ornament je vytvářen odstraněním části materiálu z povrchu gravírovaného předmětu. Na první pohled se podobá pískování, avšak při pískování je odbroušen hlubší motiv.


Tiskárna Tiroz - kvalitní tiskařské služby Praha 4

Tiskárna Tiroz - kvalitní tiskařské služby Praha 4

Kvalitní tiskařské služby to je tiskárna Tiroz. Nabízíme dokonale ostré výtisky, máme vlastní grafické studio a nedělá nám problém vytisknout leták nebo dokonce billboard. Máme různé druhy tisku mezi které patří například knihtisk, digitální a ofsetový tisk. Mezi velice oblíbenou grafickou techniku patří sítotisk, který je hojně využíván. V naší tiskárně si vybere opravdu každý, tiskneme mimo jiné i reklamní dárkové předměty například hrací karty, kalendáře a mnoho dalšího. Na našich webových stránkách najdete kontaktní informace. Těšíme se na Vás.


Specialisté na tisk Praha – výrova vizitek, letáků, knih a časopisů

Specialisté na tisk Praha – výrova vizitek, letáků, knih a časopisů

Potřebujete vytiskout letáky, časopisy, vizitky, kalendáře nebo knihy či jiné tiskoviny? S důvěrou se můžete obrátit na firmu Tomos Praha a.s., specialisty na tisk. Máte nestandardní požadavek na tisk nebo vlastní nápad? Ani to u nás není problém, nabízíme individuální přístup ke každé zakázce. Tisk realizujeme v libovolném nákladu, zajistíme také dopravu vytištěných materiálů na místo. Využijete naší nabídky a chcete vědět více? Neváhejte kontaktovat firmu Tomos Praha a.s.