Mlieko a mliečne výrobky

Mlieko a mliečne výrobky

Predmetom obstarávania je dodanie je dodanie potravín do CSS - SLOVEN Slavnica - kuchyňa; 1. časť Mlieko a mliečne výrobky; 2. časť Hrubý a sterilizovaný tovar; 3 časť Mrazené výrobky a šaláty; 4 časť Vajcia. Kvalita potravín musí zodpovedať príslušnej legislatíve, tovar musí byť zdravotne a hygienický nezávadný v I akostnej triede. Predmet zákazke je rozdelený do 4 samostatne ucelených častí. Uchádzač môže predložiť jednu ponuku na jednu ucelenú časť, alebo ucelenú ponuku na viac častí alebo ucelenú ponuku na všetky časti. Verejný obstarávateľ si vyhradzuje právo vybrať uchádzača na každú ucelenú časť zvlášť (samostatne). Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
20.06.2022 12:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Centrum sociálnych služieb - SLOVEN

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Centrum sociálnych služieb - SLOVEN

Kontaktní osoba:
Mgr. Ľubica Hudcovská

Zadavatel telefon:
+421 +42 142 424 440 272


Zadavatel web:
http://www.csssloven.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čerstvý a chutný Moravský sýr plný vitamínů - poctivá výroba z kvalitního mléka od vlastních krav

Čerstvý a chutný Moravský sýr plný vitamínů - poctivá výroba z kvalitního mléka od vlastních krav

Nově vzniklá sýrárna v Kostelci na Hané vyrábí Moravský výběrový sýr z čerstvého plnotučného mléka typu Gouda. Sýr dodáváme v blocích, krájený nebo plátkovaný. Vyzkoušet také můžete naše chutné sýrové nitě. Vše je vyrobeno z kvalitního čerstvého mléka od našich vlastních krav. Při výrobě sýru jsou zachovány všechny potřebné živiny, proto je plný vitamínů. Sýrárna ROLS - to je poctivá výroba sýru !


Potraviny Nová Paka, potravinářské a drogistické zboží, pečivo, ovoce, zelenina, prací prášky

Potraviny Nová Paka, potravinářské a drogistické zboží, pečivo, ovoce, zelenina, prací prášky

Představujeme Vám prodejnu potravin Ladislav Knap - Anton v Nové Pace. Svým zákazníkům nabízíme rozmanitý sortiment potravin, nápojů a drogerie. Přesně tak, jak jste zvyklí si nakoupit i v jiných řetězcích. Za skvělé ceny si nakoupíte slané i sladké pečivo, čerstvé ovoce a zeleninu, mléčné výrobky jako jogurty, sýry nebo pomazánky, široký sortiment uzenin, alkoholické i nealkoholické nápoje. Dále nabízíme drogistické zboží, kosmetické a hygienické zboží, čistící prostředky a věci denní potřeby. Pro velký nákup nemusíte jinam chodit! Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše prodejna Potraviny Nová Paka - Ladislav Knap bude ráda za osobní návštěvu na adrese Nerudova Komenského 318, Nová Paka. V klidu si nakoupíte za skvělé ceny!


Mléčné výrobky pro labužníky z Moravy – rodinná Farma Zdeňka v Hustopečích nad Bečvou

Mléčné výrobky pro labužníky z Moravy – rodinná Farma Zdeňka v Hustopečích nad Bečvou

Farmaření se stalo smyslem života celé naší rodiny. Věříme, že láska, kterou vkládáme do jednotlivých činností, od rostlinné výroby, přes chov hovězího dobytka, až po mlékárnu, se nám vrací zpět na konci tohoto výrobního řetězce v podobě výtečných mléčných produktů. Již v roce 2010 jsme se rozhodli se o tyto labužnické zážitky podělit také s vámi. Zahájili jsme výrobu a prodej másla, podmáslí, polotvrdých a čerstvých sýrů, delikatesních sýrů Halloumi, nakládaných sýrů, tvarohů, jogurtů, zákysů a sýrových a tvarohových pomazánek. Každou produktovou řadu vyrábíme v několika chuťových variantách. Celý sortiment si můžete zakoupit přímo v prodejně na naší farmě nebo se podívat na naše webové stránky, kde jsou vyjmenováni naši odběratelé, kteří již pokrývají velkou část Moravy. Pokud i vy vlastníte obchůdek s potravinami a chcete své nahodilé zákazníky přeměnit na věrné, nabídněte jim naše mléčné výrobky, jejich vynikající chuť vám v tom pomůže.


Vynikající čerstvé kravské mléko z mlékomatu - prodej každý den

Vynikající čerstvé kravské mléko z mlékomatu - prodej každý den

Chcete si vychutnat mléko s jedinečnou chutí? Vyzkoušejte naše čerstvé mléko s vyšším obsahem mléčného tuku z mlékomatů , které jsme pro Vás připravili. Po přefiltrování a zchlazení, díky kterému nemusí mléko dále procházet dalšími technologickými úpravami, je mléko rozváženo do jednotlivých mlékomatů. V samotném mlékomatu je mléko udržováno při teplotě 4 stupňů. Neváhejte a vychutnejte si vynikající chuť čerstvého mléka, zapomeňte na mléko z obchodů, které se liší nejen svou chutí a vůní, ale i svým složením!


Zásobování restaurací a jídelen – dodávka potravin pro gastronomická zařízení

Zásobování restaurací a jídelen – dodávka potravin pro gastronomická zařízení

Restaurace, hotely, penziony, školní nebo nemocniční jídelny? Pro všechny tyto instituce, dodáváme kvalitní potraviny a suroviny – S.V.G. spol. s.r.o. – nejkvalitnější jídlo do vašich kuchyní. Náš velkoobchod s kvalitními potravinami dnes a denně zásobuje všechny typy stravovacích zařízení po celé České republice. Našim odběratelům zavážíme jejich kuchyně těmi nejlepšími surovinami na trhu. V nabídce máme čerstvé i mražené maso, sýry, pečivo, zeleninu a ovoce, ale i netradiční zahraniční produkty. Mimo jiné, také distribuujeme nepotravinové zboží pro kuchyňské zařízení, jako např. nádobí, obaly, krabičky a úklidové prostředky. Aktuální ceníky a přehled celé nabídky produktů naleznete na webových stránkách. V případě zájmu o zásobování kontaktujte našeho obchodního zástupce a vykročíme společně k vzájemné spolupráci.


Mléčné výrobky z Vysočiny – sýry, jogurty, tvaroh a další

Mléčné výrobky z Vysočiny – sýry, jogurty, tvaroh a další

Preferujete regionální výrobky? Chcete si pochutnat na kvalitních mléčných výrobcích z Vysočiny? Navštivte prodejnu Zelená zahrada ve Znojmě, kde si vyberete ze širokého sortimentu čerstvých mléčných výrobků regionální produkce. Máme pro Vás připravený široký sortiment mléčných výrobků: - měkké a tvrdé sýry - jogurty - tvaroh, zakysaná smetana - pomazánková másla - sýrové speciality - korbačíky, parenice, oštiepky