Opravy malieb a náterov

Opravy malieb a náterov

Predmetom zákazky sú opravy malieb a náterov (maliarske práce akrylátové maľby stien, stropov, natieračské práce, bezpečnostné nátery šrafovaní, epoxidové nátery kovových konštrukcií, epoxidové nátery stien, opravy tapiet), ktoré budú zadávané a vykonávané po častiach na základe skutočnej potreby. Ďalšie informácie sú uvedené v Súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
15.06.2022 08:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.08.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Zadavatel IČ:
35946024

Kontaktní osoba:
Mgr. Andrea KABÁTOVÁ

Zadavatel telefon:
+421 335 314 671

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.javys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45442100-8
Maliarske a natieračské práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spolehlivý hodinový manžel - rekonstrukce, opravy a malování bytů

Spolehlivý hodinový manžel - rekonstrukce, opravy a malování bytů

Potřebujete-li v Brně udělat kompletní rekonstrukci a vymalování bytu, pak se neváhejte obrátit na nás! Zajistíme drobné opravy, vymalování bytu ale i kompletní rekonstrukci Pomůžeme se vším co Vás doma trápí nebo si nevíte rady jak na to, předěláme, upravíme i opravíme co se Vám nelíbí. Zajistíme veškeré služby od renovace bytu, malířských a natěračských prací, renovace nábytku, pokládání koberců a podlah, renovace koupelen a WC, úklid a mnoho dalšího. Pro více informací ohledně námi poskytovaných služeb nás neváhejte kontaktovat!


Renovace bytů včetně vyklízecí práce včetně odvozu Brno a okolí

Renovace bytů včetně vyklízecí práce včetně odvozu Brno a okolí

Potřebujete uklidit byt po předchozím nájemnících, aby Váš byt byl připraven pro nové nájemníky? Vyklízecí práce včetně odvozu? Výměna rozvodů elektro? Opravy omítek a malování a mnoho dalšího provádí firma Seniorservis Brno. Naše služby využívají i realitní kanceláře po domluvě s prodávajícím. Provádí opravy dle přání nájemníků po dohodě s majitelem - správcem bytu. O toto všechno se postarají: -vyklízecí práce včetně odvozu -výměna rozvodů elektro -oprava omítek a malování -natěračské práce -okna, dveře, radiátory -pokládání koberců, podlah z PVC a plovoucích podlah -čištění koberců -opravy a montáže nábytku včetně kuchyňských linek -drobné opravy elektrorozvodů výměny světel, zásuvek, montáž doplňkového osvětlení, digestoří, zapojení myčky pračky atd. -kompletní renovace koupelen a WC a to odstranění vodního kamene, výměny vany a sprchového koutu, oprava silikonu, čištění WC. -drobné instalatérské práce - výměny baterie, sprchy - zapojení pračky, čištění odpadů -kompletní úklid - čištění sporáků, odstranění mastnoty z kuchyní, mytí oken. Průměrná příprava bytu 2+1 trvá 2-3dny v ceně cca 7000,-Kč. Na bytu se začíná pracovat v den objednávky.


Malířské a natěračské práce, protipožární nátěry - Jičín

Malířské a natěračské práce, protipožární nátěry - Jičín

Představujeme Vám firmu Stavební práce Dušana Markla, která poskytuje malířské, natěračské práce a protipožární nátěry. Malířské a natěračské práce Brno: - malování bytů, pokojů, interiérů - nátěry rovných střech, fasád - nátěry oken a dveří - nátěry radiátorů - nátěry parket - protipožární nátěry. Kromě malířských a natěračských prací realizujeme také lepenkové střechy, hydroizolace a fasádní systémy. Dále provádíme zednické, obkladačské, výkopové a bourací práce. Neváhejte se na nás obrátit, máme přes 20 let zkušeností a plno spokojených zákazníků.


Dekorativní práce, dekorativní malba, písmomalířství, ruční kresba, Airless technika

Dekorativní práce, dekorativní malba, písmomalířství, ruční kresba, Airless technika

Chcete Váš domov co nejvíce zkrášlit a zútulnit? Nevíte jak na to? Potřebujete poradit ohledně maleb, technik a materiálu? Firma Jiří Sika s.r.o. se sídlem v Liberci Vám vytvoří krásný domov podle Vašich představ! Naší specializací jsou dekorativní práce, které realizujeme v soukromém i státním sektoru. Zaměřujeme se i na historické a památkové práce. Využít lze fládr, mramor, benátské štuky, pohledové betony atd. Domov lze domov zútulnit malbou, nátěrem, tapetou nebo naprosto originálně vymalovat třeba i s ruční kresbou. Využít lze i Airless techniky neboli bezvzduchové stříkání. K naší činnosti bezesporu patří i renovace a restaurování nábytku. Každému starému kousku vdechneme nový život. S renovací máme bohaté zkušenosti.


Průmyslové malby, nátěry od profesionálů z malířství, natěračství Hubíkovi

Průmyslové malby, nátěry od profesionálů z malířství, natěračství Hubíkovi

Tým firmy Malířské a natěračské služby Hubíkovi Otrokovice má dlouholeté zkušenosti, jsme profesionály v oboru malířství, natěračství a působíme v okolí Zlína. Zaměřujeme se na průmyslové malby, nátěry: - malování průmyslových hal, skladů, technických místností, schodišť - ve výrobních halách, skladových prostorech - konstrukce, okna, dveře, podlahy, zdi, stropy - protipožární nátěry - reklamní nápisy u fasády. Kompletně zajistíme i malířské a natěračské práce v domácnostech, bytových domech, administrativních budovách.


Malování bytů Brno, tapetování, mytí oken nejen pro reality

Malování bytů Brno, tapetování, mytí oken nejen pro reality

Hledáte firmu, co provádí údržbu, opravy nájemních bytů před novým nastěhováním podnájemníka? Nebo potřebujete připravit byt na předvedení? Firma Seniorservis. Průměrná příprava bytu 2+1 trvá 2-3dny v ceně do cca 7000,-Kč. Tyto služby provádíme v Brně a okolí. Všechno co děláme? Drobné opravy v domácnosti. Malířské práce, natěračské práce, lepení tapet, tapetování. Mytí oken, úklidové práce. Pokládání podlah - plovoucí podlahy a linolea, laminátové podlahy. Oživení žulových, břidlicových a keramických podlah. Montáž nábytku, drobné opravy nábytku Montáže kuchyňských linek, výměna desek kuchyňských linek i částečné renovace kuchyňských linek - výměna dvířek. Vrtání do betonu do průměru 13mm, vrtání do keramiky a jiných obkladů. Montáže garnýží, poliček a podobně Provádíme kompletní jak údržbu nemovitostí, bytů tak i kanceláří.