Poptávám akvárium

Poptávám akvárium

Poptávám akvárium délka 150cm, šířka 40cm, výška 60cm. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
09.06.2022 08:37

Platnost poptávky:
09.07.2022 07:37

Kontaktní osoba:
Ondřej Kubes

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 272 346

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodávka a montáž ohrad, ohradníkových systémů

Dodávka a montáž ohrad, ohradníkových systémů

Potřebujete zhotovit novou ohradu? Hledáte firmu, která Vám vytvoří ohradníkové systémy přesně podle Vašich potřeb? Obraťte se na firmu Equicov, která se zabývá realizací ohrad a ohradníkových systémů. Ohrady a ohradníkové systémy sestavíme na klíč Dodávka ohrad zahrnuje: - konzultace, vytvoření 3D návrhu - doprava - montáž za pomocí vlastního vybavení a techniky Výstavbu ohrad a ohradníkových systémů realizujeme v rámci celé ČR.


Přírodní krmiva Winner Plus pro psy a kočky - suché krmivo bez obilnin Holistic, za studena lisované granule

Přírodní krmiva Winner Plus pro psy a kočky - suché krmivo bez obilnin Holistic, za studena lisované granule

Dopřejte svému pejskovi či kočce suché krmivo v té nejvyšší kvalitě, kterou přináší přírodní krmiva Winner Plus. Výhradní zastoupení pro ČR i SR má firma KT-KOVO s.r.o. Zlín Tyto granule jsou vyrobeny ze 100% přírodních surovin, zákazníci mohou vybírat ze čtyř produktových řad pro psy a tří pro kočky. Pro psy Professional Premium je základní řada krmiva, která je zcela optimální, zajistíte svému čtyřnohému miláčkovi každodenně kvalitní potravu. Super Premium je řada krmiv přizpůsobena psům s různými stravovacími nároky, nadměrnou aktivitou nebo potřebám v různé fázi vývoje Super Premium Holistic je bezobilné krmivo, které je lehce stravitelné Natural Plus jsou za studena lisované granule, díky jinému způsobu zpracování jsou ve větší míře zachovány vitamíny, esenciální mastné kyseliny, rostlinné a živočišné složky masa a přirozené chutě. V měsící září je akce na suché krmivo Hunter Select, Hunter Sport pro dospělé psy všech plemen. Pro kočky. Super Premium produkty přizpůsebeny potřebám koček v různé fázi vývoje od kotěte až po dospělé kočky s nadváhou či alergiemi Super Premium Holistic - monoproteinové krmivo bez obilnin a lepku s příchutí kuře či losos V řadě Super Premium Veterinární dieta najdete tři produkty Sterilizied, Urinary a Indoor diet, které jsou vhodné pro starší kočky.


Skleněné výrobky na míru - celoskleněné dveře, stěny, zástěny do kuchyně, zábradlí, nábytek, obklady ze skla

Skleněné výrobky na míru - celoskleněné dveře, stěny, zástěny do kuchyně, zábradlí, nábytek, obklady ze skla

Sklo je stále častěji používaným materiálem v interiéru, lze jej vhodně kombinovat a hodí se pro různé styly bydlení, proto jsou žádané jak celoskleněné dveře, dělící stěny, zábradlí i obklady a nábytek ze skla. Skleněné výrobky na míru dodá společnost SKLOSERVIS-BROD s.r.o.. Firma působí převážně v lokalitě Uherské Hradiště, Uherský Brod, Zlín, Luhačovice. Provedeme zaměření a dodáme návrh řešení. Vyrobíme skleněné výrobky na míru a zajistíme montáž i následný servis. Výroba, montáž: - skleněné obklady do kuchyně - celoskleněné dveře - skleněné zábradlí - dělící stěny ze skla - nábytek ze skla - zrcadla.


Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Představujeme Vám firmu LEKY s.r.o, která svoji činnost zaměřila na výrobu skleněných vitrín po celé České republice. Stěžejní výrobní program se specializuje na skleněné vitríny pro obchody, muzea nebo galerie. Skleněné vitríny lze vybírat v provedeních skleněné vitríny s nízkým soklem, vitríny se skříňkou, otočné skleněné vitríny, stolové skleněné vitríny, nástěnné prosklené vitríny, vitríny do expozic a depozitářů muzeí. Pro nejlepší prezentaci Vašeho zboží či jiných vystavených předmětů vybavíme prosklené vitríny vhodným osvětlením. Chcete vhodně a originálně prezentovat své zboží či galerijní předměty? Zaujaly Vás naše skleněné vitríny? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Milčice 106, Kolín.


Výroba a prodej izolačního dvojskla pro zimní zahrady, výlohy, okna i dveře

Výroba a prodej izolačního dvojskla pro zimní zahrady, výlohy, okna i dveře

Hledáte poblíž Uničova výrobce izolačního dvojskla? Potřebujete zasklít zimní zahradu sklem s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi? Navštivte sklenářství Josef Müller. Naše sklenářství se zabývá výrobou izolačních dvojskel, které splňují normu ČSN EN 673. Izolační dvojskla lze použít pro zasklení: - oken, dveří - zimních zahrad - výloh apod. Zdarma provedeme zpracování cenové nabídky u každé objednávky.


Účinná ochrana před klíšťaty, parazity - tablety, pipety, obojky pro psy, kočky

Účinná ochrana před klíšťaty, parazity - tablety, pipety, obojky pro psy, kočky

Nezapomínejte na prevenci před parazity u zvířat - účinná ochrana před klíšťaty i blechami pro psy i pro kočky je v různých formách na prodej na Veterinární klinice Mlejnský Uherské Hradiště. Můžete pořídit tablety Bravecto pro psy, pipety pro kočky i antiparazitní obojky. Klíšťata jsou přenašeči nebezpečných onemocnění a jejich aktivita je již na vzestupu. Chraňte své mazlíčky, díky antiparazitním prostředkům docílíte ochrany na dobu až tří měsíců.