Venkovní žaluzie, Rakousko

Venkovní žaluzie, Rakousko

Mám zájem o venkovní žaluzie. Prosím kontaktujte mne.
S pozdravem
Luckerbauer Hermine

Původní znění:
Anfrage
Hallo Guten Tag!
Ich habe Interresse an Rolladen für Aussen.Ich habe von Hr. Roman Dollecal
Ihre Firma empfolen bekommen.Wenn Sie mich Bitte Kontaktieren möchten.

Lg, Grüsse Luckerbauer Hermine
Poptávka byla vložena dne:
10.05.2022 08:35

Platnost poptávky:
09.08.2022 13:21

Kontaktní osoba:
Luckerbauer Hermine


Telefon:
+436 803 072 490

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Svislé fasádní clony, okenní markýzy - efektivní zastínění oken, pergoly, fasády

Svislé fasádní clony, okenní markýzy - efektivní zastínění oken, pergoly, fasády

Efektivní zastínění v letní sezóně je nutností - v lokalitě Uherské Hradiště, Zlín kvalitní stínící techniku dodá firma Černík. Pořiďte si okenní markýzy pro stínění oken či svislé fasádní clony pro stínění balkonu, pergoly či fasády. Vybrat si můžete z různých typů clon v různých barvách látky i z několika druhů ovládání. Svislé fasádní clony: - 11. QU, 13.QU svislá clona, která se používá pro stínění částí pergoly, možnost ručního i motorického ovládání - Winrol 85/100 je clona v mnoha barvách, pro stínění oken a fasád všech typů budov - Winarm výklopná markýza na fasádu i pro stínění balkonů - Niche 125 podomítková svislá clona se zvýšenou odolností díky zipu, který zajistí přesné vedení stínicí látky ve vodící liště - Verti 90, Verti 90 ZIP/BA clona pro stínění některé části pergoly Okenní markýzy: - Roltex 75/95 oživí fasádu Vašeho domu, látku si můžete vybrat dle vzorníku. Látka je navinutá na hřídeli v horním čtvercovém či kulatém boxu - Ziprol 95/125 využívá zip, který zaručí přesné vedení stínicí textilie ve vodící liště, je tedy vhodná i do míst, kde fouká silnější vítr - V-rol 63 - levná a lehká markýza v mnoha barvách, vhodná do exteriéru i pro montáž v interiéru na stěnu i strop - Sunrol markýza je vhodná ke stínění všech typů oken a balkonových dveří. Firma Černík zajistí pro zákazníky montáž i servis stínící techniky.


Kvalitní stínící technika - vnitřní i venkovní žaluzie, rolety

Kvalitní stínící technika - vnitřní i venkovní žaluzie, rolety

Kvalitní stínící technika pomáhá usměrnit osvětlení v místnosti a reguluje teplo i hluk uvnitř domu. U firmy Černík s.r.o. Uherský Brod zakoupíte stínící techniku Climax - předokenní rolety, venkovní žaluzie i vnitřní hliníkové či vertikální žaluzie, látkové rolety či markýzy. Klientelu máme převážně v regionu Uherské Hradiště, Přerov, Zlín. Sortiment. Venkovní rolety s mechanickým či motorovým ovládáním - na výběr hliníkové, nebo plastové lamely. Mezi lamelami jsou dírky, při zastínění tedy stále proudí do místnosti čerstvý vzduch Venkovní žaluzie umožňují regulovat sluneční paprsky, spoří tak peníze za klimatizaci i topení. Vybírat můžete z široké barevné škály lamel. Vnitřní žaluzie jsou nejpoužívanějším způsobem interiérového stínění. Vybrat si můžete hliníkové žaluzie do všech typů oken, v mnoha barvách - s ručním i motorickým ovládáním. V sortimentu jsou i bambusové žaluzie v 6 barevných odstínech. Vnitřní látkové rolety jsou vhodným doplňkem každého interiéru, díky velkému výběru barev a látek. Vhodné jsou i pro atypická kruhová i jinak tvarovaná okna. Vybrat si můžete ruční ovládání i motorické. Vertikální žaluzie tvořené lamelami, vhodné pro zastínění větších oken i do šikmin a oken s dvojí výškou. Markýzy pro zastínění terasy, balkonu či předzahrádky - v provedení kazetové či výsuvné. Dodáváme i boční markýzy, touto venkovní clonou se uchráníte před slunečními paprsky a zachováte si soukromí např. na zahradě.


Vertikální žaluzie jako vhodná volba pro regulaci světla a tepla v interiéru

Vertikální žaluzie jako vhodná volba pro regulaci světla a tepla v interiéru

Řešíte zastínění v interiéru? Pak právě pro Vás jsou určeny vertikální žaluzie od firmy REGA interier z Olomouce. Vše vám dodáme i namontujeme. Žaluzie patří mezi nejvyužívanější způsoby stínění v komerčních i domácích interiérech. Vyráběny jsou z vinylu a pevných látek, které perfektně regulují světlo a teplo. Vhodné jsou tedy pro pracovny, sportovní zařízení, obývací haly a pokoje, jednací místnosti nebo zasedačky, dětské pokojíčky, ale i předsíně. Vyberte si své žaluzie v našem showroomu a určitě nebudete litovat. Skladem máme vinylové, krémové, barevné, zatemňující varianty. Kombinovat je můžete také s tapetami, představivosti se meze nekladou.


Venkovní markýzy na balkóny s celokovovou konstrukcí a motorovým  pohonem

Venkovní markýzy na balkóny s celokovovou konstrukcí a motorovým pohonem

Je vždy na Vašem balkóně nesnesitelné horko? Chcete Váš balkón zastínit kvalitní markýzou s pohonem? Obraťte se na firmu Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček z Telče. Prodáváme a instalujeme elegantní markýzy, které promění Váš balkón v letní místnost. Námi dodávané markýzy mají celokovovou konstrukci a jsou opatřeny motorovým pohonem od Světového výrobce Somfy. Naši zákazníci si mohou vybrat z několika barevných provedení kovové konstrukce i látek markýzy. Venkovní markýzy na balkóny nainstalujeme pro zákazníky z širokého okolí Dačic a Slavonic, Jihlavy, Telče a Třeště.


Motorové římské rolety, kolejnice na záclony a závěsy, garnýže s motorem

Motorové římské rolety, kolejnice na záclony a závěsy, garnýže s motorem

V dnešní době zkušený interiérový designer dokáže vnést do každé domácnosti pohodlí a komfort. I ve společnosti FRANC Zlín sledujeme moderní trendy řešení interiérů, proto naší novinkou v nabídce jsou garnýže s motorem - motorové římské rolety a kolejnice na záclony, závěsy. Designové římské rolety jsou náhradou klasické rolety, velkou výhodou je jejich snadná údržba. Motorové provedení umožňuje snadné ovládání dálkovým ovladačem či vypínačem. Motorové garnýže, kolejnice na záclony a závěsy lze také dálkově ovládat. Můžete si tak dopřát doma maximální pohodlí, nemusíte vstávat a ručně záclony posouvat. Dodáváme motorové kolejnice DETEDE - De Te Detail, LEHA.


Sítě do oken a dveří jako užitečná ochrana proti nepříjemnému hmyzu

Sítě do oken a dveří jako užitečná ochrana proti nepříjemnému hmyzu

Sítě do oken jsou spolehlivým bojovníkem proti nežádoucímu hmyzu. Jejich konstrukce může být v pevném rámu, ale mohou být i rolovací nebo posuvné. Tato flexibilita sítí, pak umožňuje šikovné řešení s jejich manipulací, kdy si síť můžete posunout podle potřeby. Zavírání sítí je pak na magnet nebo zarážky. Design sítí je složen z pevného nerezového rámu a pěti druhů síťovin, přičemž můžete vybírat až z dvaceti druhů základních barev. Nenechte se v létě rušit otravným hmyzem a užívejte si ničím nerušený klid domova.