Poptávám dovoz vody do bazénu

Poptávám dovoz vody do bazénu

Potřebuj dodat vodu do bazénu - 5400 litrů na zahrádku v kolonii Kněževes u Prahy,
Poptávám cisternu velikosti Avie s delší hadicí, kvůli užším uličkám v kolonii, nejmíň 20m. Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
29.04.2022 08:12

Platnost poptávky:
29.05.2022 07:57

Kontaktní osoba:
Jiří Mazal

Kontaktní email:

Telefon:
+420 739 210 879

Okres:
Praha-západ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výrobce bazénů - sklolaminátový, laminátový bazén v různých barvách včetně montáže, levná doprava

Výrobce bazénů - sklolaminátový, laminátový bazén v různých barvách včetně montáže, levná doprava

Pokud vybíráte bazén a rozhodli jste se pro laminátový, oslovte v regionu Jihomoravský kraj firmu BIO-NANO-TECH ze Strážnice u Hodonína, která dodá sklolaminátové bazény české výroby. Jako výrobce bazénů, zajistíme i levně dopravu a montáž. Mezi sklolaminátovými bazény jsou znatelné rozdíly v kvalitě, životnosti i dalších parametrech, proto je vhodné držet se osvědčené technologie, která je spolehlivá a obsluha je jednoduchá. V BIO-NANO-TECH máme s výrobou více než 20 let zkušeností, používáme pouze nejkvalitnější materiály, laminátový bazén můžete vybírat v různých barvách. Navíc zajistíme i technickou podporu včetně poradenství, což ocení každý zákazník.


Servis bazénů - jarní zprovoznění bazénů Vsetín, kontrola bazénu po technické stránce, čištění

Servis bazénů - jarní zprovoznění bazénů Vsetín, kontrola bazénu po technické stránce, čištění

Představujeme Vám firmu AZS Černoch z okresu Vsetín, která svoji činnost zaměřila na jarní zprovoznění bazénu jako nezbytný start před blížící se koupací sezónou. V rámci svých nabízených služeb se tak věnujeme kontrole kompletních komponentů, které bazén a jeho technické zázemí obsahuje. Naše firma AZS Černoch z okresu Vsetín provádí vyčištění bazénu, doplnění chybějící vody a první ošetření vody po zimním období. Potřebujete pomoct s prvním zprovozněním bazénu? Těšíte se na koupání v bazénu a chcete ho mít v perfektním stavu? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vysoká 32, Lešná, Vsetín.


Levné bazénové sety a zastřešení za výhodné ceny, Praha

Levné bazénové sety a zastřešení za výhodné ceny, Praha

Vyberte si z nabídky akčních bazénových setů, které pořídíte levně společnosti Bazény Kostelec, která sídlí v Kostelci nad Labem - nedaleko od Prahy. Jedná se o českého výrobce vysoce kvalitních plastových bazénů, který využívá výhradně prověřené materiály od evropských výrobců a k výrobě používá vysoce přesný CNC stroj. Pro aktuální akční bazénové sety navštivte www stránky firmy. Pozn. Udávané ceny jsou vždy konečné - vč. dopravy a kompletní izolace. Chcete-li výhodný bazén, který nebudete muset reklamovat, vyberte si i vy bazénový set od společnosti Bazény Kostelec!


Prodej a montáž bazénových čerpadel, údržba a servis bazénů

Prodej a montáž bazénových čerpadel, údržba a servis bazénů

Sháníte kvalitní bazénová čerpadla a nevíte na koho se obrátit? Potřebujete jednorázový či pravidelný servis a kontrolu bazénových technologií? Neváhejte oslovit naši firmu OK POOL CZ s.r.o. Jsme profesionálové a máme mnohaleté zkušenosti v oboru bazénových technologií. Navrhujeme a realizujeme bazénové technologie více než 10 let. Koupě kvalitního čerpadla, odborná montáž a servis vám zajistí dlouholetý provoz. Prodáváme a montujeme bazénová čerpadla velmi kvalitního německého výrobce Speck Pumpen, dodáváme také náhradní díly. Zajistíme kontroly a údržbu bazénových technologií, pročistíme zařízení, seřídíme vše potřebné, zkalibrujeme snímací sondy. Zajistíme i rozbor vody a dodáme potřebnou chemii a desinfekční prostředky.


Roleta na bazén neboli lamelové zakrytí bazénu pro design, bezpečnost i praktičnost

Roleta na bazén neboli lamelové zakrytí bazénu pro design, bezpečnost i praktičnost

Automatické lamelové zakrytí bazénu, často jednoduše nazývané roleta na bazén, může být umístěno buď na kraji bazénu, nebo může být zabudováno přímo do bazénového tělesa. Hlavní výhody rolety na bazén 1. Design Zakrytí je estetické a minimalistické, hodí se pro všechny typy bazénů 2. Bezpečnost Zaručuje bezpečnost domácích zvířat i dětí - lamelové zakrytí je testováno na zatížení do 100 kg 3. Praktičnost chrání bazén proti znečištění z okolního prostředí zabraňuje zbytečnému úniku tepla prodlužuje koupací sezónu u venkovních bazénů snižuje náklady na ohřívání vody v bazénu redukuje potřebu chemických přípravků pro udržení kvality vody Navíc je bazén s roletou připraven na plavání během 2 – 3 minut a za stejnou dobu je i spolehlivě zabezpečen proti pádu, nečistotám, ale i proti odparu vody a udržuje teplotu vody. Pokud tedy hledáte designové, bezpečné a zároveň praktické řešení pro zakrytí Vašeho bazénu, kontaktujte společnost Bazény Desjoyaux a žádejte lamelovou roletu na bazén!


Zahradní betonové bazény, rodinné bazény - a radost z koupání je zaručena od společnosti Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Zahradní betonové bazény, rodinné bazény - a radost z koupání je zaručena od společnosti Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Jedná se o vysoce kvalitní železobetonové bazény od francouzského výrobce Desjoyaux, které jsou vhodné jako rodinné bazény i jako bazény do veřejných prostor. Nabízíme: - venkovní i vnitřní bazény - zahradní betonové bazény - rodinné bazény - mobilní bazény - masážní bazénky a další. Samozřejmostí je komplexní servis včetně projektových prací a prodej veškerého příslušenství k bazénům - zakrytí bazénů - nízké a obloukové zastřešení, obytné vysoké zastřešení či lamelové zakrytí, vyhřívání bazénů, elektrolýza, ochranné plachty a pomůcky pro snadnou údržbu bazénu - vysavače a automatické roboty. Specializace výhradně na bazény a dlouholetá tradice už od roku 1966 - to je společnost Bazény Desjoyaux.