Stany - nadrozmerné

Stany - nadrozmerné

Predmetom zákazky sú služby prenájmu nadrozmerných a ostatných stanov, vrátane dopravy, montáže, demontáže a uvedenia priestorov do pôvodného stavu v súvislosti s podujatím EYOF Banská Bystrica 2022 - https://eyof2022.com/, ktoré sa bude konať v termíne od 24.07.2022 - 30.07.2022. Predmet zákazky je rozdelený na dve časti.
Veřejná zakázka vložena:
27.04.2022 08:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Európsky olympijský festival mládeže Banská Bystrica 2022, n.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
24.05.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Európsky olympijský festival mládeže Banská Bystrica 2022, n.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Babicová

Zadavatel telefon:
+421 +42 148 903 564 643

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/dokumenty/439236

Slovník veřejné zakázky (CPV)

98390000-3
Iné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Eshop nekovové technické materiály - plstě, pryže, šňůry, molitany, ertalony, akrylony, stínící tkaniny

Eshop nekovové technické materiály - plstě, pryže, šňůry, molitany, ertalony, akrylony, stínící tkaniny

Široký výběr technických materiálů pořídíte přes eshop firmy ŘEMPO VEGA, s.r.o.. Určeny jsou pro technické účely, hlavně ve stavebnictví, strojírenském, potravinářském, elektrotechnickém průmyslu. Nekovové technické materiály: - motouzy, šňůry - jutové, lněné, polypropylenové - spojovací příslušenství - karabiny, háky - pogumované popruhy, textilní pásy - stínící tkaniny - pryže - molitan - ertalony - polyamidové tyče - tabulovaná plsť - akrylony - čiré desky, plexisklo


PVC plachty s oky, krycí nepromokavé, tedy pogumované autoplachtoviny v různých rozměrech

PVC plachty s oky, krycí nepromokavé, tedy pogumované autoplachtoviny v různých rozměrech

Sháníte kvalitní PVC plachty, tedy autoplachotviny? Potřebujete plachty, které jsou nepromokavé? Potřebujete, aby plachty zvládly i nápor větru a aby chránily před deštěm, větrem, sněhem a sluncem? Pak navštivte prodejnu či e-shop společnosti Arnak s.r.o., kterou najdete v Ostravě. Máme k dispozici veliký výběr krycích nepromokavých PVC plachet s oky, které jsou pogumované a chrání věci před povětrnostními vlivy, především před sluncem, deštěm a větrem. Využijete je v zemědělství, ve stavebnictví, v dopravě, rekreaci, ve sportu i v domácnosti. Skladem máme plachty v různých rozměrech, které si volíte přímo při objednávce v e-shopu, a gramážích od 100g/m2 do 560g/m2. Vybírat můžete v e-shopu arnak.cz. Potřebujete-li poradit s výběrem, případně máte další dotazy k našemu zboží, neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi poradíme.


Půjčovna párty stanu 5x10m, pronájem na svatbu Ostrava, Frýdek

Půjčovna párty stanu 5x10m, pronájem na svatbu Ostrava, Frýdek

S velkoplošnými nepromokavými párty stany si užijete svatbu či jinou akci za každého počasí. Skvěle ochrání před: - sluncem (poskytne dostatečný stín) - deštěm (je nepromokavý, akci nebudete muset rušit) - zimou (stan lze celý uzavřít a vyhřát). Pokud je hezké počasí a nepotřebujete mít stan uzavřený, jednoduše sundáte boční okna a čela stanu. V případě uzavření celého stanu je možné pro vstup použít čela stanu, která jsou pro tento účel vybavena zipy, pomoci kterých se odepne část plachty, sroluje nahoru a vytvoří se tak vchod do párty stanu z obou stran stanu. V den převzetí předáváme návod a bezpečnostní instrukce ke kotvení stanů. Kotvící sada (kvalitní železné kolíky + račny) je součástí každého balení párty stanu. Stany předáváme čisté a složené ve speciálních taškách, které jsou velmi praktické pro manipulaci a přepravu. Pokud si pro stan přijedete, pohodlně jej uložíte do klasického osobního auta combi (nejdelší tyč stanu má 2m). U nás platíte pouze za to, co si vyberete. Ceny pronájmu párty stanů máme rozlišené dle jejich opotřebení a vybavení. Také poskytneme pronájem: - posezení, pivní sety (k jednomu setu pohodlně usadíte 8 lidí - na párty stan o rozměru 5x10m doporučujeme 5 setů) - ozvučení, kvalitní aparaturu (obsluha je velmi jednoduchá, stačí pouze připojit mobil, tablet nebo počítač, vybrat oblíbenou hudbu a akce může začít) - osvětlení (překvapte své hosty večerní párty s LED světelnými efekty).


Filtrační rohože z polyesterových vláken spunbond – dodávka, prodej

Filtrační rohože z polyesterových vláken spunbond – dodávka, prodej

Hledáte spolehlivého dodavatele filtračních materiálů, jako jsou rohože z polyesterových vláken? Pak kontaktujte firmu Alpax s.r.o. Z Blanska. Naše firma je distributorem filtračních rohoží z polyesterových vláken, které vyrábí firma Johns Manville Dostupné jsou následující typy polyesterových rohoží: - 472 PES rohož s raženým povrchem, tepelně spojeno -plátno - 488 PES rohož vysoce pevná, tepelně spojeno, hladký povrch - 467 PES rohož, tepelně spojeno, ražený povrch, černá - 068 PES rohož s raženým povrchem, tepelně spojeno


Výroba, potisk, montáž autoplachet, expresní opravy plachet, krycí plachty a folie

Výroba, potisk, montáž autoplachet, expresní opravy plachet, krycí plachty a folie

CAMELA AUTOPLACHTY s.r.o z Hodonína nabízí výrobu, potisk a montáže autoplachet. Současně se zabýváme také plachtami na valníky, vozíky a krycími plachtami různých tvarů a rozměrů s oky/bez. Provádíme i expresní opravy plachet. Náš sortiment zahrnuje také plachty a folie na pergoly a terasy. Na pergoly nabízíme zakrytí, a to i boční a folie, vč.průhledných folií na boční zakrytí, uzavření teras proti větru, uzavření pergol, uzavření pergol proti větru, igelit na pergolu, plachty na altán, průhledné plachty, průhledné plachty na pergolu, rolovací plachty na pergoly a zastínění pergol a teras.


Solární plachty na bazény, altánky, přívěsné vozíky, markýzy - e-shop

Solární plachty na bazény, altánky, přívěsné vozíky, markýzy - e-shop

Společnost ARNAK s.r.o., která se v rámci celé České republiky zabývá distribucí stavebních a technických tkanin a geotextilií, Vám exkluzivně nabízí prodej a výrobu krycích plachet všeho druhu, od plachet bazénových a solárních až po plachty určené k zakrytí přívěsných vozíků, na altánky, prodejní stánky, markýzy, pergoly či foliovníky. Kromě plachet Vám společnost ARNAK s.r.o. rovněž dodává stínící sítě, tkaniny na ploty a netkané mulčovací textilie, určené ke stínění rostlinných kultur, snížení průhlednosti plotů a zabránění růstu plevele. Veškeré dodávané zboží si můžete prohlédnout a zakoupit prostřednictvím internetového e-shopu www.arnak.cz, případně zadat jeho výrobu dle individuálním přání a potřeb.