Poptávám dvoje skleněné dveře a jednu sprchovou stěnu

Poptávám dvoje skleněné dveře a jednu sprchovou stěnu

Poptávám dvoje skleněné dveře a jednu sprchovou stěnu.
První dveře do předsíně v matném provedení, celková šířka chodby 2, 21m a výška 2, 5 m. Posuvné dveře na boční světlík.
Druhé dveře do obývacího pokoje šířka 2m a výška 2, 25m. 2křídlé dveře a čiré sklo.
Sprchová stěna walk in posuvná- 100cm pevná část + 80 cm posuvná.
Prosím o zaslání cenové nabídky
Poptávka byla vložena dne:
14.01.2022 10:30

Platnost poptávky:
14.02.2022 09:37

Kontaktní osoba:
Marie Dvořáková

Kontaktní email:

Okres:
Znojmo

Obrázek:
Poptávám dvoje skleněné dveře a jednu sprchovou stěnu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prosklení vchodových dveří – bezpečnostní, tepelně-izolační, čiré a dekorativní

Prosklení vchodových dveří – bezpečnostní, tepelně-izolační, čiré a dekorativní

Firma PERITO s.r.o, která sídlí v Dyji u Znojma, je výrobcem ozdobných výplní pro vchodové dveře. Pokud se jedná o prosklení vchodových (vstupních) dveří, můžete si vybrat z několika variant prosklení – čirá skla, ornamentní skla, dekorativní, bezpečnostní a tepelně-izolační sklo nebo zrcadlové sklo. V následujícím textu Vám v krátkosti představíme jednotlivá specifika prosklení. Čiré sklo je extra čiré, bez zeleného nádechu a vyniká vysokou světelnou propustností. Ornamentní prosklení je volitelné u všech modelových řad dveřních výplní. Aby byla údržba takových dveří jednoduší, je hrubá strana situována dovnitř prosklení. Jsou zde použity neprůhledné, ale zároveň průsvitné typy skel. Zrcadlové sklo (stopsol) je doporučeno umístit z exteriérové strany výplně pro plný efekt zrcadlení. Stopsol je dostupný v čirém, bronzovém, šedém, supersilver čirém a supersilver modrém provedení. Dekorativní (vitrážové) sklo je volitelné pro všechny prosklené výplně. Nabídka vitráží je specifická pro každý model. Vybírat je možné z více druhů – colora, crystal, finesa, fusing, tavené sklo či grafosklo. Vitráže se vzhledem k údržbě umisťují směrem dovnitř prosklení. Tepelně-izolační sklo je kombinací skla planibel s tepelně-izolační fólií. Aby došlo ke snížení tepelné prostupnosti prosklení, je meziskelní prostor dithermu, resp. trithermu vyplněn plynem Argonem. Bezpečnostní sklo (connex) je složeno ze dvou slabších skel, která jsou spojená protinárazovou (PVB) fólií. Pokud dojde k poškození skel, zůstanou střepy přilepeny na PVB fólii a nehrozí poranění osob ostrými střepy. Mezi další klady bezpečnostního skla patří také vysoká odolnost a pružnost. Je také důležité upozornit na to, že se nejedná o nerozbitné sklo – neslouží jako aktivní překážka pro případného pachatele.


Toaletní zařízení pro obchodní a nákupní centra - montované WC kabiny s rychlou realizací

Toaletní zařízení pro obchodní a nákupní centra - montované WC kabiny s rychlou realizací

Jsme společnost BÖHME, CZ spol. s r.o. působící v České republice a specializujeme se na dodávku WC kabin pro obchodní a nákupní centra. Jednoduše a rychle Vám sestavíme kompletní WC kabiny z dřevotřískových, PUR či HPL příček s melaminovým povrchem, které skvěle nahrazují dříve využívané zděné přepážky. Montážní prvky dodáváme bez mezery nebo ve zvláštních rozměrech. Stačí sestavit jednotlivé příčky dohromady a toalety máte téměř ihned hotové. Na webových stránkách naleznete sekci reference, kde se můžete přesvědčit o profesionalitě našich služeb, nebo si nás vyzkoušejte osobně. Máte-li zájem o uvedenou sanitární techniku do veřejných prostor, pošlete nám Vaše konkrétní představy a my Vás co nejdříve budeme kontaktovat s optimálním řešením.


Renovace koupelnových van Prostějov, renovace van pomocí akrylátových vložek, zámečnictví

Renovace koupelnových van Prostějov, renovace van pomocí akrylátových vložek, zámečnictví

Představujeme Vám firmu Oldřich Přecechtěl z okresu Prostějov, která svoji činnost zaměřila na renovace van pomocí akrylátových vložek. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme kompletní renovací koupelnových van využitím kvalitních akrylátových vložek, které se jednoduchým způsobem umisťují do původních litinových nebo plechových van. Pokud Vás renovace van pomocí akrylátových vložek zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Stínava 49, Prostějov.


Renovace a vložkování koupelnových van Praha, prodej a montáž vanových akrylátových vložek

Renovace a vložkování koupelnových van Praha, prodej a montáž vanových akrylátových vložek

Představujeme Vám firmu RENOVAN Václav Hrubeš z Prahy, která svoji činnost zaměřila na renovace a vložkování koupelnových van. Jsme úplně první firma v ČR registrovaná v oboru vložkování koupelnových van již od r. 1994. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme vložkování koupelnových van, sprchových vaniček všech tvarů a rozměrů i obložené v jádru. Metoda vložkování se provádí vložením nové vany z nejkvalitnějšího certifikovaného akrylátu do té původní. Takto lze opravit jakoukoliv vanu plechovou, litinovou i plastovou v jakémkoliv stavu, třeba i s odlupujícím se nátěrem, nebo děravou. Pokud Vás renovace a vložkování koupelnových van zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kotlářka 115, Praha.


Výroba přepážek na ochranu proti koronaviru – pro lékárny, čerpací stanice, výdejní okna atd.

Výroba přepážek na ochranu proti koronaviru – pro lékárny, čerpací stanice, výdejní okna atd.

Hledáte způsob jak ochránit obsluhu před nákazou koronaviru? Chcete u pokladen zavést přepážky? Oslovte společnost Truhlářství a sklenářství Hranol v Ostravě, která se postará o výrobu i připevnění přepážek na Vaší provozovně. Jsme schopni rychle zajistit výrobu přepážek a následně jejich upevnění v provozovnách dle možností, ke stolu či ke stropu, případně vymyslíme jiný způsob připevnění. Rozměry jsou individuální, přepážky vyrábíme na míru. Přepážky slouží jako ochrana obsluhy před možnou nákazou koronavirem. Vhodné pro lékárny, čerpací stanice, výdejní okna, odběrová místa zásilek z e-shopu, atd. Díky přepážce zamezíte přímému kontaktu se zákazníky a tím přenosu virového onemocnění. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat buď telefonicky, nebo emailem.


Barevné skleněné obklady za kuchyňskou linku ze sklenářství

Barevné skleněné obklady za kuchyňskou linku ze sklenářství

Sklo je stále častěji využívaným materiálem pro obklady za kuchyňskou linku. Pokud plánujete novou kuchyň, nechejte návrh řešení na sklenářství Skloservis-Brod s.r.o. Vyrobíme barevné skleněné obklady v požadovaném odstínu nebo s jedinečnou grafikou, jde o obklad s tvrzeného skla. Díky širokým možnostem provedení lze dekor či barevný tón sladit např. s pohovkou i se zbytkem interiéru, což ocení i náročnější klientela. Výhoda skleněných obkladů: - vyrobíme i sklo s individuální grafikou, pískované, gravírované - praktické vlastnosti tvrzeného skla - snadná údržba, odolnost vůči rozbití. Působíme převážně ve Zlínském kraji, ale i v jiných koutech Moravy.