Výroba atypického nábytku na mieru vrátane technického vybavenia pre DSS

Výroba atypického nábytku na mieru vrátane technického vybavenia pre DSS

Predmetom zákazky je výroba atypického nábytku na mieru vrátane technického vybavenia pre DSS v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK v rámci projektu Podpora deinštitucionalizácie zariadení sociálnych služieb v okrese Pezinok- DSS a ZPB MEREMA, kód projektu NFP 302021S791 a Podpora deinštitucionalizácie zariadení sociálnych služieb v Bratislave - DSS a ZPS Rača, podporených zo štrukturálnych fondov EÚ Integrovaný regionálny operačný program 2014 2020 (ďalej len IROP 2014 2020), kód projektu NFP 302021M866.
Veřejná zakázka vložena:
10.01.2022 07:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Bratislavský samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
04.03.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Bratislavský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
36063606

Kontaktní osoba:
Ing. Katarína Vančová

Zadavatel telefon:
+421 248 264 207


Zadavatel web:
https://www.bratislavskykraj.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39100000-3
Nábytok

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Interiérový design – realizace restaurací, obchodních prostor na zakázku

Interiérový design – realizace restaurací, obchodních prostor na zakázku

Potřebujete vybavit restauraci nebo obchodní prostory nábytkem? Rádi byste vkusný a neotřelý design? Vsaďte na Woodtech Jiřího Májka v Brně, kde se setkáte s profesionálním přístupem, originalitou a precizním zpracováním. Postaráme se o kompletní realizace luxusních komerčních prostor, včetně návrhů. Na základě konzultace a zaměření navrhneme ideální řešení. Vyrobíme kvalitní a funkční nábytek na míru, zajistíme úpravu interiéru, jako montáž podhledů, pokládku podlah či obklady stěn. Pracujeme se specifickými nároky, snažíme se podtrhnout osobitost a jedinečnost místa.


Kvalitní nábytek vyrobený na míru dle Vašich představ a přání

Kvalitní nábytek vyrobený na míru dle Vašich představ a přání

Hledáte v okolí Moravského Krumlova a Brna-venkov spolehlivou truhlářskou dílnu, kde Vám vyrobí nábytek, který odpovídá Vašim představám? Pak navštivte Kuchyňské studio Jan Forman se sídlem v Loděnici u Moravského Krumlova. Tato firma se kromě výroby kuchyní a kuchyňského nábytku na míru věnuje i výrobě dalšího nábytku na míru, a to: - výrobě vestavěných skříní - výrobě atypických vestavěných úložných prostor - výrobě nábytku do dětského pokoje, ložnice (včetně postelí) - výrobě nábytku do obývacího pokoje a mnohé další


Nábytek, který má styl - výroba vkusného, designového a originálního nábytku na míru

Nábytek, který má styl - výroba vkusného, designového a originálního nábytku na míru

Pořiďte si stylový nábytek, který pasuje přímo do Vašeho interiéru! Pořiďte si nábytek od společnosti VIPAMA z Opavy. Zabýváme se výrobou vkusného a originálního nábytku na míru. Jsme stolařství, které vyrábí kvalitní nábytek a interiéry s patnáctiletou tradicí. Naše truhlářské a stolařské práce poskytujeme v Opavě a přilehlém okolí. Vybrat si můžete z široké škály materiálů a provedení. Výroba na zakázku, prodej nábytku nejen do domácnosti, ale také na zahradu: - kuchyně na míru (kuchyňský nábytek, kuchyňské linky) - kuchyňské desky - vestavné, vestavěné, zabudované skříně - dřevěná okna - stoly - kancelářský nábytek - kanceláře na míru - vybavení restaurací a barů, barpulty, bary, barové pulty - dřevěné obklady a sokly - postele - koupelnový nábytek - interiérové dveře - zahradní domky, altány, pergoly - boudy pro psy - schodiště - dětská hřiště.


Výroba dětského nábytku na míru - moderní dětské pokoje pro malé i školáky

Výroba dětského nábytku na míru - moderní dětské pokoje pro malé i školáky

Chcete moderní dětský pokoj, který si vaše děti zamilují? S tím vám pomůže firma LAMÉ z Břeclavi. Zajišťujeme výrobu na míru dětského nábytku pro malé i školáky. Zařiďte dětský pokoj podle představ vás i vaší ratolesti. Realizujeme výrobu nábytku na míru do dětských a studentských pokojů. Dodáváme dětský nábytek do škol, mateřských školek, vybavujeme také dětské ordinace a další zařízení pro děti. Nábytek z firmy Lamé – to je praktický a kvalitní dětský nábytek pro děvčata a chlapce všech věkových kategorií a skvělé ceny k tomu.


Výroba nábytku z dřevěných palet ze sušeného dřeva do domu i na zahradu

Výroba nábytku z dřevěných palet ze sušeného dřeva do domu i na zahradu

Líbí se Vám nábytek z dřevěných palet? Chtěli byste vybavit svou zahradu, obývací pokoj nebo ložnici nábytkem z palet? Široký sortiment paletové nábytku na zakázku vyrobí firma Pila Benda s Dačic. Paletový nábytek vyrábíme výhradně ze sušeného dřeva. Na zakázku Vám vyrobíme jakýkoliv kus nábytku jak do domu, tak na zahradu: - Postele, noční stolky - Sedací soupravy, křesla, pohovky - konferenční stolky - Jídelní stůl - Venkovní posezení (stůl, židle, lavičky) - další kusy nábytku na přání


Truhlářství, truhlářské práce – kvalitní nábytek na míru

Truhlářství, truhlářské práce – kvalitní nábytek na míru

Sháníte truhláře? Potřebujete si nechat vyrobit interiér pro Váš obchod, kancelář nebo interiér bytu? Veškerý nábytek a vybavení interiéru Vám na míru zhotoví Truhlářství Jiří Kafka z Březníku. Našim zaměřením je zakázková výroba vybavení bytů, kanceláří, obchodů, ale i restaurací a barů. Realizujeme i specifické interiéry, jako jsou školní učebny, lékárny, oční optiky, ordinace apod. Z prvotřídních materiálů vyrobíme i vybavení interiérů domácností, jako jsou kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči, vestavěné skříně, postele a podlahy z masivu, dveře, stoly, obývací stěny – prostě vše, na co si vzpomenete.