Ochranný obvod Podbanské

Ochranný obvod Podbanské

Výsadba sadeníc pri obnove lesa (ks), Vyzdvihovanie prirodzeného zmladenia z porastov a následné zelesňovanie (1000ks), Príprava plochy na obnovu lesa Uhadzovanie haluziny (m3), Ochrana kultúr vyžínaním buriny pomiestne (ha), Ochrana kultúr vyžínaním buriny celoplošne (ha), Individ. ochrana polynetom (10 ks), Individuálna ochrana kultúr proti odhryzu zverou náterom (100 ks), Prečistky (ha), Individ. ochrana obväz. haluziny (10ks), Údržba ochranných chodníkov (km), Zlepšovanie porastovej hygieny (ha), Výsek krov a nežiadúcich drevín (ha), Udržiavanie priesekov (km), Rozčleňovanie porastov (km), Kosenie semenných sadov (ha), Výstavba hraničných a hospodárskych kopcov (ks)
- podrobné množstvá v súťažných podkladoch
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 14:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
ŠTÁTNE LESY TATRANSKÉHO NÁRODNÉHO PARKU TATRANSKÁ LOMNICA

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
01.02.2022 14:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ŠTÁTNE LESY TATRANSKÉHO NÁRODNÉHO PARKU TATRANSKÁ LOMNICA

Kontaktní osoba:
Ing. Radoslav Žlkovan

Zadavatel telefon:
+421 903 987 560


Zadavatel web:
http://www.lesytanap.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

77230000-1
Služby súvisiace s lesníctvom

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Městské lesy Planá, výroba a prodej dřeva, péče o les, ochrana lesa, správa městské honitby

Městské lesy Planá, výroba a prodej dřeva, péče o les, ochrana lesa, správa městské honitby

Představujeme Vám Plánské lesy s.r.o., které obhospodařují lesní pozemky určené k plnění funkcí lesa (PUPFL) o celkové výměře 1.059,26 ha. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme těžební a pěstební péči o les, ochranu lesa, výrobu a prodej dřeva, řeziva a paliva a správu městské honitby. Dále plníme funkci vodohospodářskou, především zajišťujeme pitnou vodu pro město Planou. Také se aktivně věnujeme ochraně vodních zdrojů, poskytování služeb pro zemědělství a zahradnictví. Městské lesy Planá jsou tu pro Vás, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Velkoobchodní prodej živých vánočních stromků pro obchodní řetězce přímo z plantáže

Velkoobchodní prodej živých vánočních stromků pro obchodní řetězce přímo z plantáže

Obliba živých vánočních stromků je stále vysoká. Hodně zákazníků upřednostňuje živé stromky před umělými a navíc je pro ně pohodlné koupit si stromek přímo u obchodu, kde zrovna nakupují. Společnost Radhošťtrans spravuje velkou plantáž s živými vánočními stromky a každoročně je dodává i do velkoobchodů. Stromkobraní, tedy řezání, chystání a dodání stromků pro velkoobchody, se zahajuje již v polovině listopadu. Ale s výběrem vhodných a krásných stromků pro prodej se začíná již v srpnu. Přes léto se stromky prostřihávají a tvarují. K dodání máme připraven široký sortiment různých druhů, velikostí i kvalit. Dodáváme jedle a smrky nejen řezané, ale i v květináčích. Stromky do květináčů se sadí přímo sazenice, v době prodeje po 3 - 4 letech od výsadby jsou tedy již hezky zakořeněné a i při přesazení je velká pravděpodobnost (až 90%), že dále porostou. Na naši plantáži se péči o stromky věnujeme po celý rok, dbáme o to, aby byly dobře rostlé a husté a aby si každý z naších stromků vybral ten pravý vánoční.


Lesnická činnost, těžba dřeva Šumperk, manipulace se dřevem pomocí vyvažovací soupravy

Lesnická činnost, těžba dřeva Šumperk, manipulace se dřevem pomocí vyvažovací soupravy

Představujeme Vám firmu FORESTVLACH s.r.o. z okresu Šumperk, která svoji činnost zaměřila na služby v oboru lesnictví. Součástí lesnické činnosti je těžba dřeva, manipulace se dřevem pomocí vyvažovací soupravy, přibližování dřeva i lanovkové přibližování dřeva. Naše služby: - těžba dřeva - přibližování dřeva - lesnické práce - manipulace se dřevem Pokud Vás naše lesní hospodářství zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Hynčická 184, Hanušovice, okres Šumperk.


Poskytovatel lesního hospodářství Karlovarský kraj

Poskytovatel lesního hospodářství Karlovarský kraj

Co můžeme udělat proto, abychom měli čisté, zdravé a udržované lesy? No přeci se o ně patřičně starat. S tím vám zaručeně pomůžou Lesy Žlutice. Společnost, která vám bude nápomocna s hospodařením ve vašich lesích. Poskytujeme údržbu, i obnovu lesního porostu. Mezi naše služby zahrnujeme i výsadbu lesního porostu, či jeho těžbu. Bereme do své správy jak lesy obecní, tak i soukromé. Staráme se o lesní majetky. Dokážeme zasáhnout v případě kalamitních situacích. Vypracujeme pro vás také hospodářský plán nebo nabídneme myslivecké služby. Vždy jednáme tak, abychom zbytečně nezasahovali do chodu přírody a zároveň uspokojili našeho klienta. Pokud potřebujete využít našich služeb v Karlovarském kraji a jeho okolí kontaktujte nás na telefonním čísle.


Prodej oblíbených a žádaných vánočních stromků Kavkazská jedle na E-shopu i s frézováním kmínku

Prodej oblíbených a žádaných vánočních stromků Kavkazská jedle na E-shopu i s frézováním kmínku

Přemýšlíte už nad vánočním stromečkem? Máte rádi živé husté stromečky, které umožňují pěkné ozdobení? Vyhovovalo by Vám si stromeček rychle a v klidu domova objednat a nechat si dovést až domů? Už jste viděli Kavkazskou jedli? Řadí se mezi oblíbené stromky, jeho obliba více a více roste. Pokud chcete vánoční stromeček přímo z plantáže, objednávejte na E-shopu společnosti Radhošťtrans s.r.o., kterou najdete ve Stříteži nad Bečvou, nedaleko Valmezu a Rožnova. Podívejte se na náš E-shop, kde si můžete vybrat mezi Kavkazskou jedli Premium či Top quality. Na výběr máte buď stromky do dvou metrů, nebo vyšší. Ke stromku si můžete zadat i možnost frézování kmínku na průměr 50 mm, aby se Vám snadno vešel do stojanu. Veškeré informace o cenách stromů, frézování i za dopravu, naleznete na našich webových stránkách. Stromky dopravujeme po celé České republice. Objednávat můžete i větší množství. Kavkazská jedle je poslední dobou velmi oblíbená pro svou pravidelnou stavbu, díky které získáte krásný vánoční stromek s rovnoměrným ozdobením. Kavkazská jedle navíc krásně voní a navodí v bytě kouzelnou atmosféru Vánoc.


Lesnické služby pro obce i občany, kácení stromů, prodej palivového dřeva

Lesnické služby pro obce i občany, kácení stromů, prodej palivového dřeva

Hledáte odborníka, který by se postaral o veškerou zeleň u Vás na zahradě či na ulici? Jan Stuchlík - Lesnická činnost je menší firma z Háje ve Slezsku, která svým zákazníkům poskytuje širokou škálu lesnických služeb od kácení stromů až po prodej palivového dřeva. Zaměřujeme se na veškeré práce týkající se okolní zeleně, tedy na její údržbu včetně rizikového kácení stromů poblíž elektrického vedení nebo cest. Důležitou součástí našich činností jsou lesnické služby, kdy vlastníkům lesů pomáháme s pěstováním lesa, prořezávkami i těžbou a odkupem vytěženého dříví. Zakládáme si na profesionálním a poctivém přístupu k práci za dodržování všech bezpečnostních předpisů. Naše služby poskytujeme nejen občanům, ale také obcím.