Rozšírenie vodovodu v obci Markušovce 2

Rozšírenie vodovodu v obci Markušovce 2

- Rozšírenie vodovodu ul. Železničná, sv. Jána Nepomuckého (Štofan) Markušovce: je nevýrobného charakteru. Na
danom území v obci je jestvujúca zástavba IBV, kde nie je riešené zásobenie pitnou vodou, ktoré je predmetom tohto projektu. Zásobenie pitnou vodou ul. Železničnej a sv. Jána Nepomuckého (Štofan) sa plánuje rozšírením vodovodu s napojením na jestvujúci vodovodný rad zrealizovaný v minulosti. Výstavbou tejto predmetnej infraštruktúry bude vyriešený jeden zo základných článkov infraštruktúry potrebnej k budovaniu IBV.
Výstavba rozšírenia vodovodu bude realizovaná na súkromných pozemkoch a pozemkoch obce Markušovce. Výstavba bude prebiehať v danej lokalite podľa projektu stavby Rozšírenie vodovodu u. Železničná, sv. Jána Nepomuckého (Štofan) Markušovce, ktorý je riešený v nadväznosti na predchádzajúce projekty tejto lokality. Napojenie vodovodu je na jestvujúci rozvod v obci.
- Rozšírenie vodovodu ul. Odorínska Markušovce: je nevýrobného charakteru. Na danom území v obci je v súčasnosti zrealizovaná vetva 2 obecného vodovodu. Predmetom tejto PD bude rozšírenie vodovodného radu 2-1 s cieľom umožnenia napojenia sa na rozvod pitnej vody aj ďalším obyvateľom tejto lokality a jeho napojenia
na jestvujúcu vetvu 2 Výstavba rozšírenia vodovodu bude realizovaná na pozemkoch obce Markušovce. Výstavba bude prebiehať v danej lokalite podľa projektu stavby Rozšírenie vodovodu ul. Odorínska Markušovce, ktorý je riešený v nadväznosti na predchádzajúce projekty tejto lokality. Napojenie vodovodu je na jestvujúce rozvody v obci.
- Rozšírenie vodovodu ul. Sv. J. Nepomuckého časť Hamrisko, Markušovce: rieši zásobenie pitnou vodou v pokračovaní od jestvujúcej IBV (rad 3) k jestvujúcim rodinným domom, kde v súčasnosti vodovod nie je.
Stavba je nevýrobného charakteru. Na danom území v obci je v súčasnosti potrebné riešenie výstavby rozšírenia
vodovodu výstavbou nového radu. Zásobenie pitnou a požiarnou vodou, ktorá je predmetom tohto projektu sa plánuje vybudovaním nového vodovodného radu napojením na vodovodný rad 3- zrealizovaný v minulosti.
Výstavba vodovodného radu bude realizovaná na pozemkoch obce Markušovce. Výstavba bude prebiehať v danej lokalite podľa projektu stavby Rozšírenie vodovodu ul. Sv. J. Nepomuckého časť Hamrisko, Markušovce, ktorý je riešený v náväznosti na predchádzajúce projekty tejto lokality.
Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je súčasťou projektovej dokumentácie a výkazu výmer.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 12:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Markušovce

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Markušovce

Zadavatel IČ:
00329355

Kontaktní osoba:
Ing. Lucia Balogová

Zadavatel telefon:
+421 905 601 138

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odborná a profesionální rekonstrukce plynovodů - opravy od špičkové firmy v oboru

Odborná a profesionální rekonstrukce plynovodů - opravy od špičkové firmy v oboru

Snažíte se najít kvalitní firmu, která by se postarala o rekonstrukci plynovodů? Ostravská společnost Glumbík s.r.o. je specialistou na opravy, rekonstrukce, montáž i výstavbu plynovodů. Své zakázky realizuje především v Olomouckém, Zlínském a Moravskoslezském kraji, ale po domluvě jsme Vám k dispozici kdekoli v České republice i na Slovensku. Kvalitní a hlavně rychlé služby: - montáž, rekonstrukce, oprava, dodávka plynovodů i ropovodů - montáž trasových uzávěrů - svařování a izolování potrubí - demontáž potrubí - zemní práce a práce s jeřábem. Máme k dispozici zkušené a vyškolené pracovníky, výborné technické vybavení a bohaté zkušenosti. Tím vším se řadíme mezi špičky v oboru. Dokážeme pružně reagovat na potřeby našich zákazníků, aby byli maximálně spokojeni, proto neváhejte a obraťte se na nás!


Výkopové a zemní práce, stavba inženýrských sítí, terénní úpravy, demolice

Výkopové a zemní práce, stavba inženýrských sítí, terénní úpravy, demolice

Ve městě Mladá Boleslav a na dalších místech středních Čech děláme veškeré výkopové a zemní práce. Stavíme i inženýrské sítě. Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušeností a nic pro nás není překážkou. Z našich služeb: - stavba inženýrských sítí - výkopové práce - zemní práce - demolici - bourací práce - terénní úpravy - hloubení základů - zářezy do strání - odvoz odpadu a mnoho dalších. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Opravy kanalizací sanačními vystýlkami Karlovy Vary, opravy kanalizací bezvýkopovou technologií

Opravy kanalizací sanačními vystýlkami Karlovy Vary, opravy kanalizací bezvýkopovou technologií

Představujeme Vám firmu Gvoždík s.r.o. z Karlových Varů, která svoji činnost zaměřila na opravy kanalizací bezvýkopovou technologií. Provádíme opravy kanalizací sanačními vystýlkami nasycenými pryskyřicí vyztuženou skelnými vlákny, které jsou pod dohledem kamery umístěny na poškozené místo. Hotová sanační vystýlka zajistí těsnost proti vnikající balastní vodě, má dlouhou životnost a je odolná vůči tlakovému čištění. Opravy kanalizací sanačními vystýlkami Karlovy Vary: Krátká sanační vystýlka Středně dlouhá sanační vystýlka Dlouhá sanační vystýlka Krátká sanační vystýlka do přípojky Pokud Vás naše opravy kanalizací zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Zlatá 962/12, Karlovy Vary.


Stavební firma Liberec, výstavba inženýrských sítí, vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod

Stavební firma Liberec, výstavba inženýrských sítí, vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod

Představujeme Vám firmu Brabec Liberec s.r.o. z Liberce, která svoji činnost zaměřila na kompletní stavební práce včetně výstavby inženýrských sítí, vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme prodeji písku, štěrku a také uhlí. Stavební firma Liberec, naše služby: - stavební práce - inženýrské sítě - výstavba vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod - prodej písku, štěrku a také uhlí Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Nádražní 93, Chrastava, Liberec.


Vodohospodářské stavby - vodovodní, kanalizační přípojky k rodinným domům včetně ČOV

Vodohospodářské stavby - vodovodní, kanalizační přípojky k rodinným domům včetně ČOV

Společnost Vlk - stavební Zlín-Březnice dodá kvalitní a odborně zpracované návrhy vodovodních, kanalizačním sítí. Naším hlavním oborem jsou vodohospodářské stavby, realizujeme podle norem platných v EU přípojky vody, kanalizace k rodinným domům včetně ČOV. Působíme v lokalitě Zlínský kraj. Realizace: - výstavba inženýrských sítí, rekonstrukce kanalizace Míkovice - vodovodní přípojka v obci Tečovice - sanace vlhkosti a oprava kanalizace na zámečku Žeranovice - dodávka a montáž ležaté kanalizace ve firmě KURARAY Holešov.


Výstavba a rekonstrukce inženýrských sítí – kanalizací, vodovodů a plynovodů

Výstavba a rekonstrukce inženýrských sítí – kanalizací, vodovodů a plynovodů

Potřebujete zajistit pro Vaši novostavbu přívod a odvod energií, respektive inženýrských sítí? Nebo uvažujete o rekonstrukci kanalizací, vodovodu a plynovodu? Společnost BADIN s.r.o., která se zabývá zemními, výkopovými a stavebními pracemi, zajišťuje zároveň výstavbu a rekonstrukci inženýrských sítí. Díky profesionálnímu a zkušenému týmu pracovníků a výbornému technickému zázemí a plně vybaveném strojovém parku jsme schopni realizovat jednak výstavbu nových inženýrských sítí, ale také rekonstrukci sítí stávajících. Pro více informací nás neváhejte navštívit, naleznete nás v Ivančicích u Brna.