Využitie aerotermálnej energie pri výrobe tepla v ZŠ a MŠ Pečovská Nová Ves

Využitie aerotermálnej energie pri výrobe tepla v ZŠ a MŠ Pečovská Nová Ves

Predmetom zákazky je realizácia stavby s názvom Využitie aerotermálnej energie pri výrobe tepla v ZŠ a MŠ Pečovská Nová Ves v zmysle projektovej dokumentácie. Na vykurovanie a prípravu teplej úžitkovej vody objektu základnej školy s materskou školou v obci Pečovská Nová Ves je navrhnutá modernizácia súčasného zariadenia kotolne s využitím nového zdroja tepla na báze OZE. Jestvujúce zariadenie kotolne sa čiastočne zdemontuje. Zdemontuje sa jestvujúci rozdeľovač a zberač, ohrievač TÚV, expanzný systém a potrubie od rozdeľovačov po výstup kotolne. Po demontáži sa zriadi nové napojenie kotlov na navrhovaný vykurovací systém, v kotolni sa osadí akumulačná nádoba a nový ohrievač vody, kombinovaný rozdeľovač - zberač, zriadi sa nové napojenie na expanzný systém, jednotlivé vykurovacie vetvy sa napoja na jestvujúci vykurovací systém. Meranie a regulácia bude zabezpečovať plnoautomatizovanú prevádzku kotolne, regulovanie vykurovania podľa vonkajšej teploty a tlmenie vykurovania v nočných hodinách. Pre vykurovanie objektov školy sú navrhnuté zostavy troch plynových absorpčných tepelných čerpadiel s termodynamickým cyklom vody a čpavku s okruhom na využívanie kondenzačného tepla spalín. Výkon jednej zostavy tepelných čerpadiel je 153, 2 kW. Navyše jedna zostava bude doplnená ešte o bivalentný zdroj 2x kondenzačný plynový kotol o výkone 34, 4kW. Celkový výkon navrhovaných troch kaskád tepelných čerpadiel vrátane bivalentného zdroja bude 528, 4 kW. Príkon troch zostáv tepelných čerpadiel vrátane bivalentného zdroja bude 372, 2 kW.

Tepelné čerpadlá budú osadené vo vonkajšom priestore pri kotolni. Prepojenie tepelných čerpadiel zo zariadením kotolne bude samostatnými vetvami. Obeh vykurovacieho média medzi čerpadlami a akumulačnou nádobou zabezpečia obehové čerpadlá, ktoré sú súčasťou jednotiek tepelných čerpadiel. Na každej vetve bude osadená expanzná nádoba s membránou, poistný ventil a potrebné armatúry. Okrem týchto zariadení bude každá prípojka tepelného čerpadla vybavená záložným obehovým čerpadlom, ktoré je napojené na záložný zdroj tepla. V prípade poruchy na dodávke plynu bude vonkajší rozvod k tepelným čerpadlám istený elektrickým splitovým tepelným čerpadlom vzduch voda. Kotolňa bude slúžiť na vykurovanie objektu a prípravu teplej úžitkovej vody. Celkový tepelný výkon plynových tepelných čerpadiel vzduch-voda bude 459, 6 kW. Odvod spalín od každej zostavy je pomocou zberného potrubia, ktoré sa zaústi do spoločného vonkajšieho komínového telesa, ktoré bude osade
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 14:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Pečovská Nová Ves

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Pečovská Nová Ves

Zadavatel IČ:
00327590

Kontaktní osoba:
JUDr. Mgr. Ľubomír Jankura, PhD.

Zadavatel telefon:
+421 917 765 110

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pecovska.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace, rekonstrukce kotelen - montáže, servis, revize všech typů kotlů

Realizace, rekonstrukce kotelen - montáže, servis, revize všech typů kotlů

Dlouholeté zkušenosti v oboru vodo topo plyn má společnost PK INSTALACE s.r.o. Zaměřuje se na realizace a rekonstrukce kotelen po celé ČR. Zajistíme vybudování celé kotelny na klíč a rekonstruujeme kotelny v bytových domech i v průmyslových objektech. Poskytneme technické poradenství, dodávku a montáž včech typů kotlů, včetně odkouření. Vše ke spokojenosti zákazníka. Dále poskytujeme servisní služby a pravidelné revize námi dodaných zařízení, včetně potřebné technické dokumentace.


Realizace a kompletní instalace vytápění pomocí tepelného čerpadla

Realizace a kompletní instalace vytápění pomocí tepelného čerpadla

Uvažujete o instalaci tepleného čerpadla? Hledáte v Brně firmu, která zajistí dodávku a kompletní realizaci systému vytápění pomocí tepelného čerpadla? O dodávku tepelného čerpadla se postará firma Topenářství Kříž. Zajistíme kompletní realizaci tepelného čerpadla. Pomůžeme Vám s výběrem vhodnému typu čerpadla. Postaráme se o jeho dodávku, instalaci a veškeré související topenářské práce. Poskytujeme i záruční a pozáruční servis na námi dodaná tepelná čerpadla.


Instalatérství a topenářství okres Litoměřice

Instalatérství a topenářství okres Litoměřice

Co se týče vodo-instalatérských a topenářských prací, firma Petra Smetany je jedničkou ve svém oboru. Pro klienty zajišťujeme veškeré služby spojené s realizací a rekonstrukcí rozvodů vody a odpadů, montáže různých druhů topení a servisní služby v našem oboru. Pokud právě řešíte záležitosti spojené s realizací nebo rekonstrukcí vody, topení, odpadů či jakékoliv další záležitosti spojené s instalatérskou činností, obraťte se na nás. Zaštiťujeme taktéž reklamační a servisní služby. Kontaktujte nás, jestliže chcete zajistit revizní služby a kontroly. Jsme tu vždy pro vás. Zaměřujeme se na oblast Ústeckého kraje, ale není problém se domluvit na kterémkoliv místě mimo tento kraj. Naše firma je ze Záluží v okrese Litoměřice. Pokud řešíte výběr dodavatele v našem odvětví, zvolte si nás. Budete spokojeni jak s kvalitou, tak s rychlostí a cenou.


Topenářské práce, topenáři – návrhy optimálního řešení, montáž, demontáž

Topenářské práce, topenáři – návrhy optimálního řešení, montáž, demontáž

Hledáte spolehlivého topenáře? Jste z Třebíče či jeho okolí? Obraťte se na společnost K-TOP, s.r.o., která má v topenářském oboru bohaté zkušenosti. Zabýváme se kompletními topenářskými pracemi. Od návrhu optimálního řešení topného systému a zpracování projektů až po montáž či demontáž topení. Zajistíme montáže tepelných a oběhových čerpadel, podlahového vytápění, solárních systémů i celkové rekonstrukce kotelen. Pro naše práce vybíráme materiály od výrobců, s nimiž máme dlouhodobé zkušenosti a na jejichž výrobky se můžeme plně spolehnout a jsme přesvědčeni o jejich kvalitě. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.


Topenářství, topenářské práce – návrh, realizace, opravy, servis vytápění

Topenářství, topenářské práce – návrh, realizace, opravy, servis vytápění

Hledáte v Třebíči topenáře? Potřebujete navrhnout ve Vašem bytě systém podlahového vytápění? Mýte porouchané topení? Kontaktujte topenářství Petr Strnad, které se postará o návrh, realizaci i opravy systémů vytápění. Dodáváme a realizujeme ústřední, podlahové nebo sálavé vytápění pro rodinné domy i byty. Pro každého zákazníka vypracujeme na míru bezplatný návrh vytápění včetně kalkulace. Do našich rukou můžete také svěřit veškeré opravy topných systémů s plynovými kotly. Poradíme si s opravami plynových kotlů, ale také s jejich výměnou a montáží.


Vodoinstalatérské a topenářské práce České Budějovice, ústřední vytápění, plynové instalace

Vodoinstalatérské a topenářské práce České Budějovice, ústřední vytápění, plynové instalace

Představujeme Vám firmu PROINSTAL s.r.o. z Českých Budějovic, která svoji činnost zaměřila na komplexní vodoinstalatérské a topenářské práce. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme servisní a revizní činnosti. Vodoinstalatérské a topenářské práce České Budějovice: - ústřední vytápění - zdravotní instalace - plynové instalace - kotelny - výměníkové stanice. Pokud Vás naše služby či produkty zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Nemanická 14/440, České Budějovice.