Poskytovanie strážnej služby v závodoch Správy štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky

Poskytovanie strážnej služby v závodoch Správy štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky

Predmetom zákazky je zabezpečenie strážnej služby podľa § 2 ods. 1 písm. a) zákona č. 473/2005 Z. z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o súkromnej bezpečnosti) a ďalších súvisiacich všeobecne záväzných právnych predpisov v závodoch verejného obstarávateľa.

Verejný obstarávateľ v rámci strážnej služby požaduje:
a)výkon strážnej služby v závodoch formou nepretržitej fyzickej ochrany závodov jednou osobou (nepretržitá 24 hodinová strážna služba denne),
b)výkon strážnej služby obchôdzkami v stanovených intervaloch s určením pevných kontrolných bodov obchôdzky,
c)výkon strážnej služby obsluhou a kontrolou prevádzky bezpečnostných a poplachových systémov (elektrické, elektronické, mechanické a ďalšie komponenty pevne zabudované), ktoré zabraňujú alebo signalizujú (obraz, zvuk, svetlo, a pod.) nepovolený vstup, vjazd, alebo iné nežiaduce vniknutie do chráneného objektu alebo na chránené miesto, alebo výjazd z neho, pričom ide o nasledovné bezpečnostné a poplachové systémy, ktoré sú inštalované
v závodoch:
integračný bezpečnostný systém C4,
elektrická požiarna signalizácia DIGISYS 111,
kamerový systém Avigilon,
d)výkon strážnej služby inými technickými zariadeniami a prístrojmi za účelom plnenia úloh fyzickej ochrany (napr. snímač kontrolných bodov obchôdzky).
Každého zamestnanca strážnej služby, ktorý bude vykonávať stráženie a ochranu objektov verejného obstarávateľa pomocou bezpečnostných a poplachových systémoch, uvedených v písm. c), oboznámi verejný obstarávateľ.

Verejný obstarávateľ požaduje poskytovanie strážnej služby podľa zákona o súkromnej bezpečnosti a ďalších súvisiacich všeobecne záväzných právnych predpisov, ktoré sa vzťahujú na výkon strážnej služby a s ňou súvisiacich činností s odbornou starostlivosťou a v súlade so záujmami verejného obstarávateľa tak, aby nedochádzalo k akýmkoľvek škodám na stráženom majetku zo strany tretích osôb alebo z iných dôvodov.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 08:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trenčínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.01.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
JUDr. Marek Siranko

Zadavatel telefon:
+421 257 278 257


Zadavatel web:
http://www.reserves.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79710000-4
Bezpečnostné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezpečnostní agentura - komplexní služby ostrahy osob, majetku a objektů

Bezpečnostní agentura - komplexní služby ostrahy osob, majetku a objektů

Už nemusíte mít strach, o vaši bezpečnost se postaráme! Zajišťujeme fyzickou ostrahu objektů a eliminujeme veškerá bezpečnostní rizika spojená s vniknutím nežádoucích osob do objektu, krádežemi nebo ničením majetku. Můžeme zajistit také veškeré služby recepce spojené s pohybem osob a vozidel. Pokud potřebujete doprovod na schůzky a jednání nebo hledáte dlouhodobou osobní ochranku se službami řidiče, pak vám veškeré tyto služby zajistíme. Postaráme se také o převoz peněz či drahého majetku na vámi určené místo buď vlastními bezpečnostními nebo klientskými vozy. Disponujeme veškerým vlastním vybavením potřebným k ostraze osob, majetku i objektů. S námi budete v bezpečí!


Připojení na pult centrální ochrany - efektivní dálková ostraha průmyslových objektů, bytů a firem Praha

Připojení na pult centrální ochrany - efektivní dálková ostraha průmyslových objektů, bytů a firem Praha

Hledáte efektivní způsob ostrahy Vašeho majetku před zloději? Řešením je připojení na pult centrální ochrany, což je způsob dálkové ostrahy objektů profesionální společností ELZA-TECH s.r.o. z Prahy. Při narušení bezpečnosti sledovaného objektu dojde k okamžitému vyslání naší vyškolené zásahové jednotky, která provede fyzickou kontrolu a obhlídku místa. Hlídáme průmyslové objekty, firmy, rodinné domy, byty nebo třeba kostely a jiné památkové objekty. Mějte svůj majetek pod kontrolou a žádejte profesionální služby připojení na pult centrální ochrany u společnosti ELZA-TECH s.r.o.


Bezpečnostní a úklidová agentura z Prahy

Bezpečnostní a úklidová agentura z Prahy

Hledáte společnost, která provádí bezpečnostní služby a ostrahu, zabezpečení majetku i úklidové služby? Nejen to, ale mnohem více umíme v AGENTUŘE IPSO s.r.o. Zajistíme bezpečnost na vaší akci, ve firmě, obchodní jednotce, pohlídáme váš dům, majetek nebo cokoliv – dle přání. Portfolio společnosti zahrnuje hned několik služeb. Hlavní činností je ostraha majetku a osob, můžete si objednat dohled nad vaším domem, objektem nebo umíme zprostředkovat personální bezpečnost. Zpracujeme vám nabídku na míru, vše zkonzultujeme a upravíme podle preferencí a požadavků. Dále nabízíme pravidelné i nárazové úklidy bytů, domů, průmyslových prostor, hotelů, nemocnic a firem. Na ceně se domlouváme individuálně dle rozsahu poptávané služby. Vždy se snažíme vyhovět vašim požadavkům. Klient je u nás na prvním místě. Se svým přáním nás kontaktujte telefonicky. Působíme po celé České republice.


Detektivní služby - zajistíme ochranku nebo osobního bodyguarda

Detektivní služby - zajistíme ochranku nebo osobního bodyguarda

Potřebujete osobního strážce a nevíte na koho se máte obrátit? Pak už nikoho nehledejte a podívejte se na služby znojemské společnosti TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. ze Znojma. Bodyguardi a osobní ochranka zajistí: - doprovod při schůzkách - osobní jednání, kdy cílem je zajištění bezpečnosti našeho klienta - osobní ochranu na dlouhodobý doprovod klienta - osobní strážce může být zároveň i řidičem. Detektivní služby: - zajišťujeme informace o majetkových poměrech - o serioznosti a důvěryhodnosti soukromých a právnických osob. Samozřejmostí je naprostá diskrétnost a profesionalita všech našich zaměstnanců. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Ochrana majetku - váš majetek bude v bezpečných rukou naší agentury

Ochrana majetku - váš majetek bude v bezpečných rukou naší agentury

Chraňte svůj majetek a vložte jeho bezpečnost do spolehlivých a diskrétních rukou bezpečnostní agentury TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. ve Znojmě! Mezi služby naší agentury nejen zajištění fyzické ostrahy majetku (průmyslových a firemních objektů) včetně zajištění recepce, ale i ostrahu osob na sportovních a kulturních akcích, zajištění osobní ochranky a řidiče. Nabízíme i pořadatelské služby s ostrahou na akcích jakéhokoli rozsahu, v případě potřeby i pracovníky se znalostí NJ a AJ. Potřebujete-li některou našich bezpečnostních a ochranných služeb neváhejte a kontaktujte nás. Působnost naší bezpečnostní agentury je po celé jižní Moravě, sídlo máme ve Znojmě. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.


Ochrana osob, objektů a společenských akcí – bezpečnostní služba Zlínský kraj

Ochrana osob, objektů a společenských akcí – bezpečnostní služba Zlínský kraj

Hledáte security zajištění pro váš objekt, firmu, dům? Chcete si najmout kvalitního a spolehlivého bodyguarda? Potřebujete zajistit bezpečnost na akcích? Jsme tu my, s nejkvalitnějšími službami v oboru – společnost B.D.SAFE, s.r.o. Klientům vždy nabídneme kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné řešení. Stačí k nám přijít s poptávkou a společně nalezneme nejlepší řešení a dostanete od nás nejlepší nabídku na trhu. V portfoliu služeb se nachází fyzická ochrana, detektivní služby, zajištění bezpečnosti na kulturních či sportovních akcích, řešení pohledávek, zabezpečení bytů a objektů, vymahačští či vyklízení objektů. Poradíme si s jakýmkoliv úkolem a vy se můžete začít cítit bezpečně. Dlouholetá praxe hraje do našich karet na trhu. Reference, ceny a fotografie naleznete na webových stránkách, kde je spoustu dalších užitečných informací. Společnost sídlí na ulici Panská 25 v Kunovicích, okres Uherské Hradiště.