Nadstavba nájomných bytov ZS - 12 nájomných bytov Bzince pod Javorinou

Nadstavba nájomných bytov ZS - 12 nájomných bytov Bzince pod Javorinou

Predmetom zákazky je nadstavba nájomných bytov je navrhnutá nad pôdorysom existujúcej stavby zdravotného strediska, ktoré bolo realizované cca v roku 1970. Navrhovej stavbe SO.01 budú predchádzať stavebné úpravy prízemia zdravotného strediska, vyplývajúce z požiadaviek zabezpečenia stability navrhovanej nadstavby. Terajšia stavba je jednopodlažná z nosného sstenového sytému tehlového muriva, s prefabrikovanými stropnými panelmi. Stavba je nepodpivničená, prestrešená plochou strechou s vnútornými dažďovými zvodmi. V interéri sú vybudované tehlové priečky s omietkovou povrchovou úpravou alebo keramickým obkladom. Podlahy sú betónové, nášlapné vrstvy z PVC, keramická dlažba alebo koberec.
Podrobný opis predmetu zákazky verejný obstarávateľ uvádza v oddiele B.1 týchto súťažných podkladov a v relevantných prílohách súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 07:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Bzince pod Javorinou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Bzince pod Javorinou

Zadavatel IČ:
00311456

Kontaktní osoba:
Ing. Alexandra Tomíková

Zadavatel telefon:
+421 910 716 470

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rodinné domy na klíč - stavby od základů až po střechu realizujeme již 25 let

Rodinné domy na klíč - stavby od základů až po střechu realizujeme již 25 let

Těšíte se na nové bydlení a hledáte spolehlivou a zkušenou firmu, která provádí stavby rodinných domů na klíč? Stavební firma Činčala v Břeclavi se vám o vše postará - zajistíme stavby od základů až po střechu. Při stavbě rodinných domů spolupracujeme se zkušeným a osvědčenými projektanty, díky kterým je pak každá stavba funkční a přívětivá. Rodinný dům vám postavíme jako celý dům na klíč nebo provedeme jen nutné stavební práce, dle vašich potřeb. Postaráme se také o přípojky, příjezdové cesty, chodníky i oplocení. Postavíme různé typy střech (klasické krovy, zelené střechy, vazníkové i ploché střechy, s pálenými taškami). Veškerou stavební činnost zajistíme nejen na Severní a Jižní Moravě, ale také po celé České republice.


Stavební společnost Tomáše Janouda - Jihomoravský kraj

Stavební společnost Tomáše Janouda - Jihomoravský kraj

Rozhodli jste se vybudovat své vlastní bydlení a hledáte spolehlivou společnost, která vám tento sen splní a váš nový dům postaví? Hledáte profesionální stavební společnost, která má bohatou praxi, skvělé ceny a dostupné dodací termíny – najměte si nás – firmu Tomáš Janoud. Provádíme veškeré stavební práce, celkové výstavby domů, ale samozřejmě i jednotlivé práce na zakázku a přání klienta. Vše je jen na domluvě a vždy se snažíme vyhovět našim zákazníkům. Dále nabízíme využití naší firmy k rekonstrukcím domů a bytů. Realizujeme i venkovní terénní úpravy, demoliční práce. Volejte a kontaktujte nás s vaší poptávkou. Jsme z Brna, svoji činnost provádíme po celé České republice.


Řešení Vašeho bydlení od A do Z to jsou výstavby rodinných domů

Řešení Vašeho bydlení od A do Z to jsou výstavby rodinných domů

Pro naši stavební firmu Stavby Nisa s.r.o. Liberec je hračka realizovat výstavbu bytů, rodinné domy, průmyslové nebo komerční stavby. Stavby stavíme na klíč a nebo jen dílčí dodávkou - hrubá stavba. Realizujeme výstavbu levných, ale kvalitních staveb nejen v libereckém kraji, ale i mimo tuto oblast. Některé stavby a reference Vám předvedeme v odkazu REFERENČNÍ STAVBY. Úspěšně realizujeme: rekonstrukce kompletní zateplování budov - fasády, půdní prostory, sklepy omítky lité anhydritové podlahy tesařské konstrukce dřevostavby přístavby garáže schodiště sádrokartonové konstrukce instalace krovy střechy ploty zahradní altány terasy bazény atd.


Výstavba a prodej nadstandardních domů s velkými pozemky - projekt Slunečná alej

Výstavba a prodej nadstandardních domů s velkými pozemky - projekt Slunečná alej

Chcete si pořídit dům v klidné lokalitě a poblíž hlavního města? Představujeme Vám nový projekt Slunečná alej – rodinné domy, který realizuje výstavbu a prodej sedmi nadstandardních domů s velkými pozemky. Domy se nachází v klidné obci Nová Chýně v okrese Praha – západ. Výhodou je výborná dopravní dostupnost, kdy se za 10 min dostanete ke stanici metra Zličín, na letiště Václava Havla či do samotného centra města. V těsné blízkosti obce se také nachází škola, školka, supermarket a zdravotní středisko. Zděné rodinné domy z projektu Slunečná alej představují nízkoenergetický a inteligentní způsob bydlení. Součástí jsou pokročilé technologie, a to kamerový systém, centrální vysavač, tepelná čerpadla pro rekuperaci tepla, rekuperační jednotka se zvlhčovačem vzduchu a elektricky ovládané venkovní žaluzie. Každý dům má terasu, garáž a prostorný pozemek, který je zasazen do terénu tak, aby poskytoval co možná největší soukromí. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Stavební práce Liberec, rekonstrukce objektů a historických budov, zateplování, nové domy na klíč

Stavební práce Liberec, rekonstrukce objektů a historických budov, zateplování, nové domy na klíč

Představujeme Vám firmu DKK Stav, s.r.o. z okresu Liberec, která svoji činnost zaměřila na kompletní dodávky staveb na klíč. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme přestavbám, rekonstrukcím a modernizacím objektů nebo jejich částí, půdním vestavbám, fasádám, zateplení a dalším stavebním pracem. Stavební práce Liberec: - rodinné domy na klíč - občanské výstavby - rekonstrukce historických objektů - průmyslové stavby - vnitřní rekonstrukce - kompletní rekonstrukce - zateplování - nové fasády - půdní vestavby Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Masarykova 172, Český Dub, Liberec.


Stavební specializované práce Praha, stavby rodinných domů, opravy dlažeb, cest, sanace staveb

Stavební specializované práce Praha, stavby rodinných domů, opravy dlažeb, cest, sanace staveb

Představujeme Vám firmu MLU STAVBY s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na kompletní stavební činnost. Stavební specializované práce provádíme jak v Praze, tak v celém Středočeském kraji. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme výstavbě rodinných domů, pokládce zámkové dlažby, opravám a rekonstrukcím dlažeb, cest, chodníků a obrubníků, izolacím a sanacím staveb, zemním a výkopovým pracem. Pokud Vás stavební specializované práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Mezi školami 2471, Praha.