Poptávám výměnu akumulační nádoby

Poptávám výměnu akumulační nádoby

Poptávám výměnu akumulační nádoby bez výměníku za akumulační nádobu s výměníkem k tepelnému čerpadlu Nordline 19, 5 kw.
Poptávka byla vložena dne:
14.10.2021 10:42

Platnost poptávky:
14.11.2021 10:37

Kontaktní osoba:
lakosil

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 126 208

Okres:
Hodonín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodávka a servis tepelných čerpadel pro rodinné domy - optimální systém vytápění

Dodávka a servis tepelných čerpadel pro rodinné domy - optimální systém vytápění

Chcete vyřešit tepelnou pohodu ve vašem rodinném domě? S tím vám pomůže firma Klimastyle z Hodonína. Zajistíme dodávku, odbornou montáž i servis tepelných čerpadel. Tepelné čerpadlo je ekologicky šetrný systém vytápění. Je to investice, která se vrátí ve formě nízké spotřeby energie na jeho provoz. V oboru máme bohaté zkušenosti a specializujeme se na tepelné čerpadla vzduch/vzduch a vzduch/voda ověřených a spolehlivých značek Toshiba, Panasonic, Sinclair, Mitsubishi a další. Obraťte se na nás, poradíme vám s výběrem a navrhneme vám optimální řešení za rozumnou cenu.


Prodej čerpadel, čerpací technika Olomouc, oběhová a kalová čerpadla, potravinářská čerpadla

Prodej čerpadel, čerpací technika Olomouc, oběhová a kalová čerpadla, potravinářská čerpadla

Představujeme Vám firmu Petr Kafka - VK Čerpadla z okresu Olomouc, která svoji činnost zaměřila na montáž, servis a prodej čerpadel včetně veškerého příslušenství potřebné pro funkčnost čerpadel dle Vašich požadavků. Dodáváme čerpadla pro použití v průmyslu i domácnostech. Prodej čerpadel, čerpací technika Olomouc: - vertikální čerpadla vícestupňová - spirální odstředivá horizontální čerpadla - odstředivá čerpadla pro chemikálie - ponorná čerpadla na čistou vodu do vrtů a studní - potravinářská čerpadla - oběhová a kalová čerpadla a další. Pokud Vás naše čerpadla zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Přáslavice 278, okres Olomouc.


Pneumatické huštění využívané v každé domácnosti, firmě pro kola i auta

Pneumatické huštění využívané v každé domácnosti, firmě pro kola i auta

Jestli potřebujete huštění pro domácí užití vhodné na kola, míče vašich ratolestí nebo do garáže skrze aut, vozíků či motorek jsme právě pro vás ideálním řešením. Firma Transportní technika Tůma s.r.o. z Ostravy distribuuje pneumatické prvky jako pohony, ventily, úpravy stlačeného vzduchu, vedení i přívody pro dohušťovací zařízení. V sortimentu naleznete také komponenty jiných výrobců například kompresory, válce, ventily, hadice, armatury, manometry, stříkací a ofukovací techniky, šroubení, rychlospojky a spojky pro automatizaci. Kompletní hustící zařízení dnes naleznete už v každém velkém supermarketu, nebo se stačí jen s autem zastavit na benzínové stanici. Nevíte-li si rady s výběrem typu huštění, obraťte se na nás a my vám s jeho výběrem poradíme. Protože my jsme spolehlivým partnerem vaši bezpečné jízdy.


Pro čerpání vody, oleje, nafty, mléka i vína jsou nejvhodnější samonasávací čerpadla

Pro čerpání vody, oleje, nafty, mléka i vína jsou nejvhodnější samonasávací čerpadla

V oblasti čerpadel máme již 30 let zkušeností, a proto vám vždy rádi poradíme jaké samonasávací čerpadlo si vybrat - dokáží čerpat nejrůznější kapaliny a mají širokou aplikaci použití nejen v domácnostech, ale také ve výrobních, průmyslových nebo zemědělských provozech. Vyberete si u nás spolehlivé samonasávací čerpadlo na čerpání vody a vodních roztoků, ale také čerpadla pro čerpání nafty, olejů nebo benzínu. Dále u nás naleznete čerpadla na víno či mléko. Výhodou těchto čerpadel je, že dokáží nasát kapaliny i z nezavodněného prostoru. Díky této nasávací schopnosti je pak jednodušší instalace i obsluha. Veškerý záruční i pozáruční servis zakoupených čerpadel vám zajistíme v Hranicích na Moravě. Při veškerých dodaných zařízení vždy dbáme na spokojenost zákazníka.


Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Prodejem, montáží a komplexním servisem výkonných tepelných čerpadel po celé České republice se zabývá firma MIVOTOP s.r.o. z Opavy. Naleznete u nás tepelná čerpadla s dlouholetou zárukou pro ohřev vody a vytápění od ověřených značek, jako je De Dietrich, Vaillant a Baxi. Poradíme Vám se správným výběrem čerpadla s ohledem na optimální využití energie a finanční náročnost. Dodáváme čerpadla na vzduch vodu, země vodu a vzduch vzduch. Provádíme různé opravy, regulace, odhlučnění, odvibrování, předělávky kompaktních jednotek, výměny špatných komponentů, ošetření proti korozi, hlodavcům a další nezbytné úpravy zařízení v rámci komplexního servisu.


Výkonná motorová plovoucí čerpadla s nízkou spotřebou najdou uplatnění nejen u HZS a SDH

Výkonná motorová plovoucí čerpadla s nízkou spotřebou najdou uplatnění nejen u HZS a SDH

Sháníte výkonné motorové plovoucí čerpadlo? Potřebujete spolehlivého pomocníka při odčerpávání vody? Motorové plovoucí čerpadlo řady Niagara je přesně to, co hledáte. Prodej a dodávku těchto čerpadel zajišťuje společnost HTB – Požární ochrana a.s. se sídlem v Ostravě. Motorová plovoucí čerpadla řady Niagara se vyznačují nízkou spotřebou paliva ve srovnání s vysokou technickou úrovní, snadnou manipulací a vysokou spolehlivostí. Při výrobě čerpadla byly použity kvalitní materiály, základní díly jsou vyrobeny ze speciálních hliníkových slitin, které odolávají korozi. Navíc spalovací motor umožňuje práci i v místech, kde není k dispozici elektrický proud. Čerpadlo lze využít i při čerpání vody s velkou mírou znečištění, například při povodních. Využití nalezne nejen u HZS a SDH, ale i u pracovníků komunálních služeb, lesů či ve stavebnictví a všude tam, kde je potřeba efektivně a rychle odstranit přebytečnou vodu. Pro svou velikost, hmotnost a výkonu je ideálním pomocníkem v nouzových situacích. Zajímají-li Vás bližší informace a technické údaje čerpadla, navštivte naše webové stránky nebo nám zavolejte.