Poptávám úpravu vodoměru

Poptávám úpravu vodoměru

Poptávám úpravu vodoměru ve stoupačce v panelovém domě - zvednout vodoměry z důvodu špatného přístupu k nim.
Poptávka byla vložena dne:
12.10.2021 10:12

Platnost poptávky:
12.11.2021 10:01

Kontaktní osoba:
JAN CINA

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 479 858

Okres:
Mladá Boleslav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hodinový soused Frýdek-Místek, stavební i řemeslné činnosti, rekonstrukce, sestavení nábytku, opravy

Hodinový soused Frýdek-Místek, stavební i řemeslné činnosti, rekonstrukce, sestavení nábytku, opravy

Představujeme Vám firmu Hodinový soused, kterou provozuje pan Michal Soška z Frýdku-Místku. Svým klientům poskytuji služby hodinového souseda. Provádím stavební a řemeslné činnosti, jedná se o práce v bytech či domech a na zahradách. Práce realizuji ve Frýdku-Místku a jeho okolí. Služby hodinového souseda: Rekonstrukce Drobné elektro práce (výměna zásuvek, vypínačů, světel,…) Drobné vodo-instalační práce (opravy a výměny baterií, oprava a údržba toalet, čištění odpadů,…) Pokládka plovoucích podlah a koberců Čištění kotlů na tuhá paliva Montáž poliček, sestavení nábytku, zahradních pergol, domků,… Sečení trávy, úpravy živých plotů Potřebujete něco opravit či sestavit? Pak kontaktujte firmu Hodinový soused Michal Soška, Frýdek-Místek.


Instalatérství, opravy, rekonstrukce, montáž plynu, vody, kanalizace nebo topení

Instalatérství, opravy, rekonstrukce, montáž plynu, vody, kanalizace nebo topení

Potřebujete provést rekonstrukci topení? Nebo uvažujete o výměně vodovodních trubek? Hledáte firmu, která provádí v okolí Brna instalaci plynových zařízení – například plynových kotlů? V tomto případě se obraťte na firmu Ungrmat s.r.o. - realizuje veškeré instalatérské činnosti v oblasti topení, vody, plynu a kanalizace. Naše firma poskytuje komplexní servis v oblasti vodoinstalace a topenářství. Zajistíme dodávku, montáž, opravy a rekonstrukci vody, kanalizace, topení nebo plynu. Montujeme také plynová zařízení. Veškeré výše uvedené činnosti realizujeme v širokém okolí Brna.


Instalatérské práce vodo, topo, plyn

Instalatérské práce vodo, topo, plyn

Stavíte či rekonstruujete obytnou či kancelářskou budovu? Potřebujete rychle a kvalitně provést instalatérské práce? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost Instalservis Pavla Šomka. Pomůžeme Vám se všemi instalatérskými pracemi v oblasti vody, topení a plynu. Nic pro nás není problém. Realizujeme rozvodu a přípojky vody, topení, podlahového vytápění, montáž plynových i odpadních stupaček, tepelných čerpadel i solárních panelů. Pomůžeme Vám i v případech při výměně vodoměrů, instalaci bojlerů a ohřívačů, výměny kotlů, radiátorů či ventilů. Zajišťujeme i služby revizí a odstranění závad a havárií. V případě potřeby volejte či nás navštivte na adrese Nad Dvorem 908/48, Ostrava.


Dodávka i montáž potrubních rozvodů vody, páry, vzduchu a tepla i rekonstrukce kotelen

Dodávka i montáž potrubních rozvodů vody, páry, vzduchu a tepla i rekonstrukce kotelen

Rádi by jste navázali spolupráci se spolehlivou firmou, která se zaměřuje na dodávku a montáž potrubních rozvodů a technologických systémů? Pak oslovte společnost ZM SERVIS MORAVIA s.r.o., která sídlí v Třinci Postaráme se o dodávku a montáž všech potrubních rozvodů vody, vzduchu, páry, chladících kapalin i tepla. Provádíme tepelné izolace potrubních rozvodů i s povrchovou úpravou. Rovněž zajistíme rekonstrukce kotelen, i sídlištních, a dalších topných systémů pro výrobní provozy. Zaměřujeme se na vodoinstalace a plynoinstalace. V rámci služeb poskytujeme i zámečnické práce. Dodáváme nerezové potrubní rozvody a plynové přípojky NTL, STL a VTL. Práci odvádíme rychle, ale s důrazem na kvalitu. Proto neváhejte a v případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte, rádi Vám s čímkoliv poradíme a pomůžeme.


Monitoring odpadního potrubí kamerou, instalatérské práce

Monitoring odpadního potrubí kamerou, instalatérské práce

Potřebujete zjistit stav odpadního potrubí ve Vašem domě či jej popřípadě opravit a vyměnit? Stavíte nebo rekonstruujete obydlí či jinou budovu a potřebujete provést rozvody potrubí pro vodu a odpady? S tím vším oslovte instalatéra Petra Rytinu. Specializujeme se na zjišťování stavu a monitoring kanalizačního potrubí za pomoci kamerových prohlídek. Tyto prohlídky slouží i jako revize potrubí. Po zjištění závady potrubí vyčistíme a opravíme. Odstraníme usazeniny v odpadních trubkách ve dřezech, odpadních stupačkách, kanalizačních přípojkách. Dále provedeme i rozvody vody, topenářské práce či montáž spotřebičů pro topení a ohřev vody. Neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře na webu, telefonicky či osobně na adrese Tovární 44, Kolín.


Rozvody vody, topení, plynu - montáže kotlů, otopných těles, ohřívačů vody, sanitárního zařízení

Rozvody vody, topení, plynu - montáže kotlů, otopných těles, ohřívačů vody, sanitárního zařízení

Zakázky v oboru vodo topo plyn realizuje po celé ČR firma Pavelka - VTP Vlčnov. Zabývá se rozvody vody, topení, plynu. Zajistí montáže ohřívačů vody, sanitárního zařízení, kotlů, elektrokotlů, otopných těles, solárních systémů. Provádí i servis zařízení a revize. Domluvte si nezávaznou konzultaci. Cenové nabídky zpracujeme zdarma. V případě potřeby zajistíme kompletní projektovou dokumentaci. Mnoho referenčních zakázek máme v lokalitě Uherský Brod, Uherské Hradiště, Zlín: - kompletní zdravoinstalace + vytápění v bytovém domě v Uherském Hradišti - rekonstrukce rozvodů vytápení areál KASKO Slavkov - rekonstrukce kotelny Alfa Market Luhačovice - rozvody zdravoinstalace, vytápění Hotel Energetic Rožnov pod Radhoštěm.