Ekopásky, samolepicí papírové pásky k přelepování balíků, krabic, obálek

Steroll, s.r.o.

Ekopásky, samolepicí papírové pásky k přelepování balíků, krabic, obálek

Ekopásky, samolepicí papírové lepicí pásky s potiskem i bez potisku slouží k přelepování a fixaci krabic, poštovních obálek, balíků. Vývojem, výrobou, poradenstvím, technickým servisem v aplikaci samolepicích materiálů a výrobků se zabývá zlínská společnost Steroll s.r.o.

Poptáváme důlní kolejnice

Poptáváme důlní kolejnice

Poptáváme cenovou nabídku na důlní kolejnice S14 - 61x6m, S235JR.

Děkuji.
Kemrová Iva
Poptávka byla vložena dne:
08.10.2021 09:45

Platnost poptávky:
08.11.2021 09:34

Kontaktní osoba:
GKR STEEL s.r.o.

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 539 426

Okres:
Litoměřice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní nerezová zábradlí – madla, šprušle, sloupky výplně – prodej přes e-shop

Kompletní nerezová zábradlí – madla, šprušle, sloupky výplně – prodej přes e-shop

Chcete si pořídit vkusné a nadčasové zábradlí z nerezi? Hledáte e-shop, kde koupíte vše potřebné pro realizaci nerezového zábradlí na jednom místě za výhodné ceny? Pak nakupujte na e-shopu společnosti ANDĚL CZ. Koupíte u nás jak hranatá a zakulacená nerezová madla, tak i nerezové šprušle(výplně), nerezové klouby a kolena – prostě veškeré komponenty a příslušenství, a zcela vše z nerezi! Sortiment nerezových prvků pro stavbu nerezových zábradlí zahrnuje: - nerezové koncovky madel – vypouklé, půlkulaté, hranaté, rovné - koncovka pro madla s drážkou - konec madla na zeď hranatý, kulatý - madlo hranaté a broušené v délce od 20 do 600cm - madlo nerezové hranaté na sklo v délce od 20 do 500cm - madlo trubka nerezová v délce od 20 do 600cm - nerezové klouby a kolena - nastavitelná nerezová kolena - ostrá a zaoblená nerezová kolena - nerezový kulový spoj madel apod


Zakázkový výroba a prodej nerezových poklopů v e-shopu - proti tlakové vodě, únikové

Zakázkový výroba a prodej nerezových poklopů v e-shopu - proti tlakové vodě, únikové

Hledáte profesionála na výrobu nerezových poklopů? Jsme firma Poklopy MITECH s.r.o. se sídlem v Hartinkově a provozujeme e-shop, kde naleznete kvalitní poklopy podle vašich požadavků. Skladem máme různé varianty a to mořené nerez poklopy, s ventilační hlavicí, únikové, bez zátěže, se zátěží a s plechem 2 nebo 3 mm. Při nákupu nad 30 000,- vám poskytneme dopravu zdarma. Poklopy standardně vyrábíme do 3 týdnů od objednání. Nevíte si rady s výběrem, nebo jste u nás nenašli co potřebujete? Pak využijte naši on-line podporu 24 hodin denně.


Nerezový program madel – nerezová madla a další nerezové komponenty pro nerezová zábradlí

Nerezový program madel – nerezová madla a další nerezové komponenty pro nerezová zábradlí

Pokud se Vám již klasická dřevěná zábradlí okoukala a uvažujete o novém a zároveň modernějším a kvalitním zpracování zábradlí, jako je například zábradlí nerezové, navštivte e-shop společnosti FK dřevění lišty ze Znojma. Na e-shopu firmy Fk dřevěné lišty nově naleznete veškerý sortiment nerezového programu madel. Na našem e-shopu nově naleznete: - nerezové madlo do zábradlí ve fixní délce 3000 mm - nerezové úchyty - nerezové spojení - nerezové oblouky - nerezové ukončení - nerezovou výplň zábradlí - montážní materiál - šrouby. matice, klobouková matice, anaerobní lepidlo na nerez apod.


Vyrábíme a dodáváme polotovary a přesné výpalky z kovů

Vyrábíme a dodáváme polotovary a přesné výpalky z kovů

Naše firma TVARPAL, s. r. o. Hradec Králové dodává polotovary a přesné výpalky z kovů za použití technologie tepelného dělení materiálů metodou kyslík-acetylén, plasma, nebo laser. Jsme specialisté na technologie tepelného dělení materiálu. Dodáváme polotovary a přesné výpalky z kovů: Metodou kyslík-acetylén běžně zhotovujeme výpalky až do tloušťky 200 mm. Zhotovujeme výpalky z nerezových plechů, hliníkových plechů, barevných kovů a také z běžné konstrukční oceli. Nejmodernější laserová technologie umožňuje maximálně přesné dělení materiálu. Nejmodernější CNC stroj KOMPAKT Laser umožňuje maximálně přesné, rychlé a velmi účinné termické dělení materiálu.


Prodej speciálních ocelových lan DWH Taurus, která se vyznačují vysokou únosností i životností

Prodej speciálních ocelových lan DWH Taurus, která se vyznačují vysokou únosností i životností

Hledáte spolehlivou firmu, která se zaměřuje na prodej a dodávku ocelových lan? Potřebujete standardní či speciální lana? Záleží Vám především na kvalitě a bezpečnosti? Společnost Lano Moravia, s.r.o. z Prostějova je spolehlivým dodavatele ocelových lan v České republice. Speciální ocelová lana DWH Taurus jsou bezpečná a spolehlivá, využijete je ve stavebnictví jako jeřábová lana, lesnictví, u lanovek ale i v leteckém průmyslu. Vyznačují se dlouhou životností a vysokou únosností. Lana splňují přísné podmínky na bezpečnost, o jejich kvalitě svědčí různé certifikáty a atesty. Dodáváme lana od Ø 6 mm i pletené ocelové lanové smyčky. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.


Strojírenská výroba, výroba kovových dílců Trutnov, výroba plastů, výkovků a odlitků

Strojírenská výroba, výroba kovových dílců Trutnov, výroba plastů, výkovků a odlitků

Představujeme Vám firmu PROFORGE spol. s r.o. z okresu Trutnov, která svoji činnost zaměřila na kompletní strojírenskou výrobu. Svým zákazníkům jsme schopni zajistit výrobu kovových dílců, kovových konstrukcí, kovodílů, LDPE folií, EDPM gum, náhradních dílů, brzdných segmentů a obložení pro frikční lisy. Strojírenská výroba Trutnov: - strojírenská výroba - výroba kovových dílců, konstrukcí a kovodílů - výroba plastů, výkovek a odlitků - obložení pro frikční lisy - LDPE folie, EDPM gumu - náhradní díly, brzdné segmenty Pokud Vás naše strojírenská výroba zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Hronovská 209, Rtyně v Podkrkonoší, Trutnov.