Automatizácia prototypového osádzania elektronických komponentov

Automatizácia prototypového osádzania elektronických komponentov

Predmetom zákazky je obstaranie online osadzovacieho automatu na osádzanie THT komponentov schopný osádzať axiálne a radiálne THT komponenty, voľne sypané komponenty, komponenty v páskach, tubách a platách. Predmet zákazky sa skladá z dvoch logických celkov:
1.Osadzovací automat na osádzanie THT komponentov
2.Zariadenie pre selektívne spájkovanie
Veřejná zakázka vložena:
29.09.2021 08:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Events, cathering and marketing, s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.10.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Events, cathering and marketing, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Stanislav Rízek

Zadavatel telefon:
+421 911 733 111


Zadavatel web:
http://www.ecm.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42990000-2
Rôzne špeciálne strojové zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Manipulační linky a technologie - pro potravinářský průmysl

Manipulační linky a technologie - pro potravinářský průmysl

Podnikáte v betonářském nebo potravinářském průmyslu? Potřebujete si pro Váš provoz koupit manipulační linku, techniku? Společnost TERAMEX s.r.o. v Hustopečích je tu právě pro Vás. Jsme dodavatelem manipulační techniky a dodáváme manipulační linky, které jsou složeny z jednotlivých strojů a každý stroj zastává svou funkci. Naše společnost se zaměřuje především na dodávku manipulačních linek do betonářského průmyslu a manipulačních linek do potravinářského průmyslu. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás rovnou kontaktujte.


Automatické svařovací linky - komplexní řešení pro svařovny

Automatické svařovací linky - komplexní řešení pro svařovny

Prvotřídním dodavatelem svařovacích a montážních linek pro automobilový průmysl je Chropyňská strojírna. Dodává automatické svařovací linky pro výrobce OEM. Sídlo, provoz - Chropyně, Zlínský kraj. Dodáme komplexní řešení pro svařovny na klíč - včetně návrhu, svářecí techniky, postaráme se o uvedení linky do provozu i proškolení personálu zákazníka. Předáme kompletní dokumentaci k lince - návody na obsluhu, údržbu, pracovní a kontrolní návody. Pokud máte vlastní dokumentaci, je možné nás oslovit pouze ohledně výroby zařízení či jiných částí procesu. Komplexní řešení pro svařovny: - připravíme plán řešení svařovací linky pro Váš provoz - konstrukce 3D, 2D včetně simulace - výroba a dodání automatické svařovací linky - naprogramování a uvedení linky do provozu - předání dokumentace, návodů a proškolení obsluhy.


Technologické linky na zpracování potravin předních  výrobců potravinářských technologií

Technologické linky na zpracování potravin předních výrobců potravinářských technologií

Potřebujete vybavit potravinářský závod špičkovou technologií pro zpracování masa, ryb, mléka, ovoce nebo zeleniny? Hledáte prodejce technologických linek pro potravinářství? Pak se obraťte na firmu Ing. Václav Kroupa – SKANEKO z Třebíče. Naše firma je dodavatelem technologických linek na zpracování potravin předních světových výrobců na českém i slovenském trhu. Poskytujeme širokou škálu řešení pro zpracování, třídění nebo výrobu potravin, ať už se jedná o maso, ryby, mléko, ovoce nebo zeleninu. Dodáme vařiče, pastery, homogenizátory, zamražovače, lyofilizátory, loupače, třídiče, analyzátory, plnící linky apod. Na českém trhu zastupuje technologické lídry, jako jsou firmy TOMRA, PIGO S:R:L., SORMAC B.V., FAM NV, CABINPLANT A/S, KROMA A/S a další.


Montáže a demontáže klasických i velkoobjemových zařízení a strojů

Montáže a demontáže klasických i velkoobjemových zařízení a strojů

Potřebujete demontovat jeden z vašich strojů a netroufáte se do toho pustit sami? Hledáte odborníky v oblasti montáží a demontáží přístrojů jakýchkoliv rozměrů a váhy? Kontaktujte nás, ze společnosti Orca Industry a vše máte bez starostí. Jsme z Prahy a svým klientům nabízíme rozsáhlé služby v montování a rozdělávání specifických výrobních strojů a zařízení, tam kde je potřeba odborného zásahu. Do nabídky zahrnujeme i zapojení a instalaci. Dokážeme vyřešit i přepravu samotného zařízení, takže se nemusíte o nic starat. Kontaktovat nás lze pokud vlastníte výrobní linky, stroje, roboty, lisy všech druhů a mnoho dalších konstrukčních zařízení. Pošlete nám svou poptávku a vyhotovíme vám nabídku na míru, dle vašich možností. Novinkou v nabídce, je prodej hydraulických lisů, využijte e-shopu. Najdete nás v provozovně na adrese Troubky 900, Přerov, každý den od 8:00 do 17:00. Podrobnější informace hledejte na webových stránkách, na telefonním čísle nebo využijte e-mailu.


Mořící a galvanické linky – povrchové úpravy kovů

Mořící a galvanické linky – povrchové úpravy kovů

Zabývá se Vaše společnost povrchovou úpravou plastů nebo kovů? Pak se jistě neobejdete bez služeb společnosti W.P.E. a.s. se sídlem v Praze, která nabízí mořící a galvanické linky podle platných standardů. Linky se zaučenou obsluhou jsou dodávány jako kompletní zařízení včetně nezbytné výrobny provozní vody a čistírny odpadních vod s kapacitním nastavením podle požadavků. Zaujala Vás nabídka mořící a galvanické linky? Máte k produktu technické dotazy? Pak se neváhejte obrátit na zástupce společnosti W.P.E. a.s.


Návrh, vývoj, výroba upínacích přípravků, jednoúčelových strojů, montážních linek, polohovadel

Návrh, vývoj, výroba upínacích přípravků, jednoúčelových strojů, montážních linek, polohovadel

Návrhem, vývojem a výrobou hydraulických a mechanických upínacích přípravků, jednoúčelových strojů, polohovadel se zabývá společnost FLOW TECH s.r.o. Zlín. Dodáváme montážní linky pro různé oblasti průmyslu - především pro automobilový průmysl, přesné strojírenství, letecký průmysl i kolejová vozidla a energetiku. Montážní linky - zařízení do mnoha oblastí průmyslu: - montáž brzd, světel, pantů – automobilový průmysl - montáž podvozků – kolejová vozidla. Upinací přípravky: - hydraulické a mechanické nástrojové upínače. Polohovadla: - zařízení určené pro manipulaci s dílci, s upínacími přípravky i s celými strojními celky. Testovací zařízení ventilů: - pro zkoušení těsnosti hotových ventilů při plné funkcionalitě - testování probíhá bez přítomnosti obsluhy.