Snížení energetické náročnosti objektu MPSV Karlovo nám. 1 - Výměna a repase oken, dveří a vrat

Snížení energetické náročnosti objektu MPSV Karlovo nám. 1 - Výměna a repase oken, dveří a vrat

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky, spočívající ve výměně a repasi oken, dveří a vrat v objektu MPSV, Karlovo nám. 1.
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2021 10:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo práce a sociálních věcí

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
13.10.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 266 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo práce a sociálních věcí

Zadavatel IČ:
00551023

Zadavatel ulice:
Na Poříčním právu 1/376

Zadavatel PSČ:
128 01

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Helena Chadimová

Zadavatel telefon:
+420 950 193 250

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mpsv.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44220000-8
Výrobky stavebního truhlářství

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dřevěné prosklené příčky a stěny WOODY I a WOODY II  - česká výroba na zakázku

Dřevěné prosklené příčky a stěny WOODY I a WOODY II - česká výroba na zakázku

Chcete vytvořit funkční a zároveň moderní prostor? Obraťte se na společnost WOODYGLASS s.r.o. Zakázky realizujeme po celé České republice od návrhu až po servis. Osvěžíme vzhled každého firemního a hotelového interiéru do nejmenšího detailu. Dřevo-skleněné stěny WOODY I a WOODY II, vyrábíme z masivního dřeva českého původu. Naše produkty představují funkční, moderní, akustické, a zároveň ekologické řešení pro různé prostory. Neváhejte nás kontaktovat! Vytvoříme vám místo, kde se vám bude lépe pracovat i odpočívat.


Zakázková výroba a montáž interiérových dveří s atypickými rozměry, které šetří prostor

Zakázková výroba a montáž interiérových dveří s atypickými rozměry, které šetří prostor

Dveře, které vašemu domovu mimořádnou útulnost – to jsou interiérové dveře vyráběné na zakázku, které dodává společnost Podlahy a dveře Lukáš Nekula ze Znojma. Na zakázku Vám vyrobíme interiérové dveře, a to i atypických rozměrů, které šetří nejen prostor, ale zároveň budou dokonale ladit s interiérem vašeho domova. Pokud se navíc v interiéru potýkáte s nedostatkem prostoru, ideální volbou jsou skládací a bezfalcové dveře nebo posuvné dveře. Skládací dveře se při jejich otevření složí na dvě poloviny a nasunou se na jednu stranu zárubně. Bezfalcové dveře pak zapadají celou svou tloušťkou do zárubně. Posuvné dveře do pouzdra se při otevření celé schovají do pouzdra, které je zabudováno ve stavebním otvoru.


Atypické posuvné dveře v různých rozměrech - výroba na míru, montáž, prodej v eshopu

Atypické posuvné dveře v různých rozměrech - výroba na míru, montáž, prodej v eshopu

Chcete koupit kvalitní dveře do interiéru? Pak navštivte e-shop naší společnosti Š+N MIRADE s.r.o. a vyberte si přesně to, co potřebujete. Prodáváme shrnovací, pantové a posuvné dveře v různých typech (jednokřídlé, dvoukřídlé, do pouzdra, prosklené a částečně prosklené) včetně zárubní a nezbytných komponentů. Máme přes 200 variant dekoru např. černá, platinově bílá, akácie, olše, buk, dub, borovice, javor, šedá, třešeň a fleewood. Při nákupu v eshopu stačí vyplnit rozměry průchodu, dle kterých vám vyrobíme dveře na míru. Cena se odvíjí dle různých parametrů. Potřebujete-li s něčím poradit, obraťte se na nás!


Prosklené posuvné stěny velkých formátu - zdvižně posuvné dveře HS portály

Prosklené posuvné stěny velkých formátu - zdvižně posuvné dveře HS portály

Pořiďte si kvalitní posuvné dveře, které Váš domov nádherně prosvětlí, a tím se stane mnohem prostornější. Oslovte firmu TESKO KOLOVRAT s.r.o., která dodává systém zdvižně posuvných dveří HS portály. Celý systém je konstruován jako bezbarierový. Výhody: - lze jej použít pro prosklené posuvné stěny velkých formátu - maximální rozměr otevření plochy 12m - hmotnost jednoho křídla 300 kg - lze je vyrobit v profilech IV 68, IV78, IV88 a Dřevohliník - skvělý vzhled - dobrá tepelná izolace - ochranu proti hluku. Dveře se dají snadno ovládat bez velkého úsilí. Ať už tedy potřebujete posuvné dveře na balkón, verandu či dvorek - přijďte si vybrat z široké nabídky k firmě TESKO KOLOVRAT s.r.o.. Naše posuvné dveře najdete především v regionech Ostrava, Opava, Nový Jičín, Jeseník a Frýdek Místek.


Novinka v sortimentu - palubkové dveře, dveře do zahradního domku, dvoukřídlé dveře a vrata

Novinka v sortimentu - palubkové dveře, dveře do zahradního domku, dvoukřídlé dveře a vrata

Společnost Dřevoprodej Jiří Hrůza nově do svého sortimentu zahrnuje venkovní i vnitřní palubkové dveře, které můžete objednávat také přes e-shop. Velkoobchod, dodávka, prodej: - palubkové dveře - palubková vrata - dveře do zahradních domků - dvoukřídlé dveře a vrata - kazetové dveře a zárubně - zárubeň tesařská, obložková, tesařská pro dvoukřídlé dveře. Rámová konstrukce palubkových dveří je oboustranně vyplněna palubkami 12x96mm a uvnitř je polystyren o velikosti 20mm, který slouží k zateplení. Dveře jsou zaskleny izolačním dvojskem 20mm ve vzoru kůry. Jsou vhodné do kovové i dřevěné zárubně standardních rozměrů 60, 70, 80, 90. Zakupte si palubkové dveře přímo z domova pomocí našeho e-shopu, nebo navštivte naší prodejnu, kde Vám rádi poradíme.


Posuvné interiérové dveře, které šetří prostor - montáž na stěnu, do zárubně nebo pouzdra

Posuvné interiérové dveře, které šetří prostor - montáž na stěnu, do zárubně nebo pouzdra

Uvažujete o pořízení posuvných dveří? Řešíte ve Vašem bytě každý centimetr místa a hledáte firmu, která Vám na zakázku vyrobí posuvné dveře do pouzdra, které ušetří drahocenný prostor? S ideálním řešení posuvných dveří pro Váš interiér Vám pomůže firma Lukáš Nekula Podlahy a dveře Znojmo. Můžete si u nás pořídit jednokřídlé i dvoukřídlé posuvné dveře. Zvolit si můžete různé varianty montáže – na stěnu, do pouzdra nebo do zárubně. Varianta na stěnu nevyžaduje speciální stavební úpravy - křídlo dveří je zavěšeno v kolejnici připevněné na stěnu. U verze dveří do zárubně je pojezdový mechanismus umístěn v horní části zárubně (v hranolu) a stavební otvor je obložen obložkovou zárubní. Posuvné dveře do pouzdra ušetří místo, avšak vyžadují stavební úpravy - Do stavebního otvoru je třeba zabudovat stavební pouzdro.