Opravy hydroizolácií a tepelných izolácií

Opravy hydroizolácií a tepelných izolácií

Predmetom zákazky sú opravy hydroizolácií a tepelných izolácií vo všetkých technologických a netechnologických objektoch JAVYS, a.s.:
- demontáž izolácie z potrubí, prírub, ohybov, armatúr a ostatných technologických zariadení
- výroba novej snímateľnej izolácie na potrubia, príruby, ohyby, armatúry a ostatné technologické zariadenia
- montáž pôvodnej alebo novej snímateľnej izolácie na potrubia, príruby, ohyby, armatúry a ostatné technologické zariadenia.
Opravy a údržba hydroizolácie stropov, stien a podláh technologických a netechnologických objektov pozostáva z hydroizolácie plošných priesakov stien, stropov, podláh a hydroizolácie betónových prechodov a spojov.
Ďalšie informácie sú uvedené v Súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
03.09.2021 07:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Zadavatel IČ:
35946024

Kontaktní osoba:
Mgr Danka VRTOCHOVÁ

Zadavatel telefon:
+421 335 313 294

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.javys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45320000-6
Izolačné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stříkaná izolace PUR pěnou - zateplení, hydroizolace, zvukové izolace všech povrchů

Stříkaná izolace PUR pěnou - zateplení, hydroizolace, zvukové izolace všech povrchů

Využijte skvělých vlastností izolační pěny a zvolte metodu stříkané izolace PUR pěnou pro zateplení, hydroizolaci budov, střech nebo zvukovou izolaci stěn či stropu. Specializovanou firmou na stříkané pěnové izolace je PURPANDA s.r.o. Zlín-Tečovice. Působí na Moravě, ve Slezsku i na Slovensku. Naše firma má dlouholeté profesionální zaměstnance, kteří jsou samozřejmě vyškoleni a mají odborné znalosti pro aplikaci pěnové izolace. Někteří členové našeho týmu provádí realizace více než 25 let. Používáme pouze certifikované materiály, PUR pěna je kvalitní nezávadný materiál, je tedy vhodná i pro alergiky . Výhody izolace PUR pěnou:  - rychlost aplikace - zhruba 200 m2 za den (u jednoduchých aplikací i více)  - životnost pěny - s časem nemění své vlastnosti, ani hlodavci ji nepojídají  - skvělé izolační vlastnosti - stačí podstatně tenčí vrstva než u polystyrenu nebo minerální vaty  - přilne k jakémukoliv povrchu a dokonale vše zatěsní i malé spáry a mezery.


Odhlučnění pracovišť, provozů a celých průmyslových areálů

Odhlučnění pracovišť, provozů a celých průmyslových areálů

Potýkáte se s otázkou hluku na pracovišti? Je vaše provozovna umístěna v blízkosti obytných částí a řešíte stížnosti ze strany občanů a sousedů? Hledáte někoho, kdo vám pomůže tento problém rychle a efektivně vyřešit? Myslíme si, že nejlepší volba bude naše firma Greif-akustika, s.r.o. Navrhneme Vám řešení přímo na míru. Zavolejte si nás do vaší společnosti, my vaši situaci zanalyzujeme, následně navrhneme vhodné řešení a zrealizujeme nejlepší odhlučnění. Snižujeme hluk na pracovištích, kde jsou umístěny hlučná zařízení, stroje a hluk ovlivňuje, jak samotné zaměstnance, tak i obtěžuje okolí. Hluk změříme, poté poskytneme správnou variantu. Je několik možností, a to různé zástěny, protihlukové dveře, stěnové tlumiče či izolace. Je jen na vás, kterou variantu zvážíte a zvolíte. Využíváme zkušeného a profesionálního personálu. Jste vždy v dobrých rukou. Všechny potřebné kontaktní informace naleznete na našich webových stránkách. Zde naleznete i veškeré informace o sortimentu a reference spokojených zákazníků.


Zateplení fasády domu OKAL - termofasády ušetří vaše výdaje za energie

Zateplení fasády domu OKAL - termofasády ušetří vaše výdaje za energie

Zateplete svůj rodinný dům OKAL a ušetřete vaše výdaje za energie. Vše vám spolehlivě zajistí stavební firma RD KOMEX s.r.o., která je také v programu Nová Zelená úsporám a působí nejen v Jeseníku a Brně, ale také po celé České republice. Zateplení fasády rodinného domu OKAL provádíme venkovním kontaktním zateplovacím systémem Weber Therm Klasik od firmy Saint Gobain Weber-Terranova a.s.. Za použití speciálního fasádního polystyrenu se zvýší tepelný odpor obvodových stěn domu k dosažení celkové úspory v nákladech na topení až o 30%. Termofasáda nedilatuje, je pružná, omyvatelná a odolná proti povětrnostním vlivům. Povrchovou úpravu termofasády provádíme konečnou omítkou Weber pas. akrylát nebo Weber pas. Silikon (strukturu, zrnitost a barevný odstín volíme dle přání zákazníka). Venkovní kontaktní zateplovací systém od firmy Weber Terranova používáme také pro zateplení přístaveb, verandy, garáží a podobně. Na zateplení fasád můžete také využít dotace z programu Nová Zelená úsporám!


Fóliové izolace bazénů - PVC bazénové fólie Alkorplan, Fatrafol

Fóliové izolace bazénů - PVC bazénové fólie Alkorplan, Fatrafol

Při stavbě nových bazénů i při rekonstrukci starších jsou vhodné fóliové izolace bazénů, které brání úniku bazénové vody a také mají estetickou funkci. PVC bazénové fólie Alkorplan a Fatrafol používá pro izolace bazénů společnost IZOLACE M s.r.o, Uherské Hradiště. Působí převážně v regionu Zlínský kraj. Fólie jsou svařeny do jakékoliv velikosti a tvaru. Volit můžete různé barvy a hladký či protiskluzový povrch. PVC bazénové fólie jsou vhodné pro bazény soukromé i veřejné - vnitřní i venkovní. Používané typy: - Fatrafol 790 tl.1,5; 1,7 mm - odstín světlemodrá, modrá, tmavě modrá, modrozelená, bílá, černá, protiskluzová - Alkorplan 35066 tl.1,5 mm, Alkorplan 2000 35216 tl.1,5 mm či protiskluz tl. 1,5 mm v odstínu Adria, světlemodrá, bílá, tyrkys - Alkorplan mozaika tl.1,5 mm v barvě Byzanc, mozaika tmavá, Carrara.


Tepelná izolace střechy, podkroví a stropů stříkanou PUR pěnou

Tepelná izolace střechy, podkroví a stropů stříkanou PUR pěnou

Potřebujete zateplit střechu a podkroví? Hledáte v okolí Třebíče firmu, která provádí zateplení budov PUR pěnou? Pak se obraťte na společnost IZO-PUR Dušan Řezáč, která se specializuje na zateplení budou stříkanou pěnou. PUR pěnu lze použít pro zateplení novostaveb i rekonstruovaných objektů. Izolační pěna je navržena tak, aby stavební konstrukce dýchala a propouštěla vodní páry. Navíc skvěle vyplní všechny mezery a vytvoří vzduchotěsnou bariéru. Izolační PUR pěnu aplikujeme na střešní konstrukce, mezi krovy, na stropy a lze ji aplikovat na celé podkrovní a půdní prostory. Stříkaná pěna zlepší energetický výkon a eliminuje tepelné mosty u spojů. Stříkané polyuretanové střechy se postarají o hladkou vlhkostní bariéru a snižují tak riziko strukturálního poškození vlhkostí.


Zateplení stavby - izolace podkroví, střechy, fasády PUR pěnou

Zateplení stavby - izolace podkroví, střechy, fasády PUR pěnou

Při zateplování rodinných i panelových domů se stále častěji využívá stříkaná izolace PUR pěnou. Pokud potřebuje řešit izolaci podkroví, střechy, fasády, nebo zateplení celé stavby, můžete se obrátit na společnost EB - stav s.r.o., která působí na Moravě, především v regionu Zlín, Kroměříž. PUR pěna má široké možnosti využití. Druhy izolační pěny: - měkká je vhodná je na izolace v interiéru nepř. pro zateplení podkroví, stěn - zvětší objem až 120x - středně tvrdá se používá v interiéru i exteriéru při zateplení fasády, podkroví i na hydroizolaci základů - zvětší objem až 50x - tvrdá se využívá v exteriéru - u plochých střech.