Chladiareň na uskladnenie diviny

Chladiareň na uskladnenie diviny

Objekt chladiarne pre uskladnenie diviny je jednoloďová halová konštrukcia ( 0, 000=209, 20 ) pôdorysných rozmerov 8, 00 x 13, 00 m tvaru obdĺžnika.
Nosný systém je tvorený obvodovými oceľovými stĺpami a strešnými oceľovými priamopásovými väzníkmi. Základný modul je 7, 72 m x 4, 24 m (3 ks). Osový rozpon oceľových rámov je 7, 72 m. Výška chladiarne je 6, 71 m. Sklon strešnej roviny navrhovaného objektu je 26°.
Navrhovaná chladiareň je umiestnená na pozemku vedľa existujúcej chladiarne cca 1, 2 m za ňou, a 2, 0 m od prístupovej komunikácie. Pred navrhovanou chladiarňou bude zrealizovaná asfaltová spevnená plocha o rozmeroch 13, 715 x 7, 85 m. Zastavaná plocha chladiarne 104, 00 m2, Úžitková plocha chladiarne 80, 41 m2, Obostavaný priestor 619, 3 m3. Dispozícia : manipulačná miestnosť, chladiaci box 1, chladiaci box 2.
Popis chladiaceho zariadenia : Navrhnuté chladiace zariadenie sa skladá z dvoch samostatných technologických celkov :1. Chladiace zariadenie do chladiaceho boxu 1, 1. Chladiace zariadenie do chladiaceho boxu 2.
Chladiace boxy sú umiestnené v jednom objekte vedľa seba, medzi nimi je manipulačná chodba. Vstup do oboch boxov z manipulačnej chodby cez chladiarenské dvere 1500x2000 mm. V oboch chladiacich boxoch bude uskladnená zverina. Spôsob uskladnenia na nerezovej trubkovej dráhe.
Chladiace zariadenie do boxu 1
Chladený sklad tvorí miestnosť o rozmeroch 5500 x 6820 mm, svetlá výška v sklade bude 3500 mm. Steny skladu, podlaha aj strop sú opatrené tepelnou izoláciou hr. 150 mm. Chladiaci box bude slúžiť pre uskladnenie zveriny hlavne jelenia, diviačia.
Parametre chladiaceho boxu 1 :
-teplota v chladiacom boxe 0 °C
-max. množstvo uskladneného mäsa 9000 kg
-max. denný obrat 4000 kg/deň
-vstupná teplota mäsa 20 °C
-výstupná teplota mäsa 0 °C
Výkon chladiaceho zariadenia bol stanovený na základe bilančného výpočtu chladeného priestoru (JDK Slovakia, spol. s r.o., Nitra) 6450 W.
Do chladiaceho boxu 1 bolo pre výpočtový inštalovaný výkon navrhnuté chladiace zariadenie v nasledujúcom zložení :
1.1 Kondenzačná jednotka typ JM-11-ZB.EF (R449A)1ks
príslušenstvo pre kond. jednotku :
-vyhrievanie oleja kompresora 1ks
-nastaviteľný LP pressostat 1ks
-zabudovaný FD priezorník 1ks
-plynulá regulácia VK 1ks
-kryt jednotky 1ks
1.2 výparník bez el. odmrazovania typ 3C-A 3455L 1ks
-el. odmrazovanie (pribalené) typ E1K 1ks
1.3 elektrický rozvádzač typ RKJ-CB-M-1BEH 1ks
1.4 vstrekovací ventil + dýza typ TES 2 +NO.04 1ks
1.5 elektromagnetický ventil typ
Veřejná zakázka vložena:
31.08.2021 11:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.10.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36038351

Kontaktní osoba:
Ing. Daša Makanová

Zadavatel telefon:
+421 484 344 243

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž, dodávka železobetonových konstrukcí, projektování, statika a servis

Montáž, dodávka železobetonových konstrukcí, projektování, statika a servis

Sháníte firmu, která se zabývá železobetonovými konstrukcemi? Neváhejte a obraťte se na nás na firmu ZIPP Brno s.r.o., která sídlí v Brně a provádí projektování a statiku železobetonových prefabrikovaných konstrukcí budov. Železobetonové konstrukce jsou nosným střediskem naší firmy. Montáže provádí naše skupiny, které jsou po celé ČR i na stavbách na Slovensku. Dále poskytujeme kompletní servis, zahrnující optimalizaci navržené konstrukce, koordinace projekčních prací, dodávku prvků na staveniště, montáž konstrukcí včetně souvisejících činností jako dobetonování a tmelení spár, betonáže spřažených konstrukcí, základové patky, související ocelové konstrukce a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Výstavby rodinných domů, bytů a průmyslových projektů

Výstavby rodinných domů, bytů a průmyslových projektů

Sníte po rodinném domku? Nemáte kapacitu si ho postavit na vlastní pěst a chcete najít vhodného kandidáta, který vám váš sen uskuteční? S EKOBAU INVEST a.s. nebudete mít žádné starosti a my se postaráme o vše od začátku až do konce výstavby. Naše opavská firma má ve své historii nespočet zrealizovaných staveb. Klientům poskytujeme výstavby domů, řadových budov, bytů, rekonstrukce obytných jednotek, menších firemních prostorů, stavby průmyslových projektů. Vše od projektu po kolaudaci. V rámci projektů vyřídíme veškeré vizualizace a dokumentace. Naše činnost navíc zahrnuje výrobu nábytku, takže vám stavbu dokážeme vybavit, nemusíte se trápit s hledáním dalších dodavatelů. Prohlédněte si naše výstavby a realizace na webu, kde máme spoustu fotografií a referencí. Naleznete nás v Opavě, na adrese U Cukrovaru 16.


Profesionální stavební služby Liberec – realizace náročných stavebních zakázek

Profesionální stavební služby Liberec – realizace náročných stavebních zakázek

HAVAX a.s. Liberec - stavební firma, výstavby domů, průmyslové stavby, rekonstrukce objektů a zateplování budov. Naší specializací jsou stavby na klíč a to jak občanské, bytové tak i průmyslové. Jsme schopni realizovat kvalitní stavby v krátkém časovém termínu po celé České republice. V současné době dokončujeme stavební projekty: Bytový Dům Riegrova TRW Rychnov u Jablonce Apartmánový Dům Pavlovická Inspirovat se můžete na našich stránkách viz reference.


Komplexní řešení staveb, stavby na klíč, rekonstrukce i technická inspekce nemovitosti

Komplexní řešení staveb, stavby na klíč, rekonstrukce i technická inspekce nemovitosti

Jste investor a hledáte dodavatele Vaší stavby či projektu? Naše společnost Miramid s.r.o. Vám zajistí komplexní služby v oblasti stavebnictví. Máme zkušený tým odborníků, potřebné vybavení a zázemí i mnohaleté zkušenosti v oboru. To vše je naše společnost Miramid s.r.o. Naší nejvyšší prioritou je nejen dodržování termínů, rozpočtu, ale také vysoká kvalita provedení. Investorům nabízíme kompletní a profesionální servis. Nadstandardní přístup. Stavíme bytové i rodinné domy, průmyslové i montované haly, obchodní i kancelářské prostory a objekty. Rekonstruujeme a přestavujeme komplexně a na míru. Pokud potřebujete poradit při koupi nemovitosti, důkladně pro Vás prověříme její technický stav. Pro nezávaznou cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.


Výstavba větších investičních a inženýrských staveb Olomouc, bytová výstavba, výrobní haly, objekty

Výstavba větších investičních a inženýrských staveb Olomouc, bytová výstavba, výrobní haly, objekty

Představujeme Vám firmu OPS Olomoucké pozemní stavby s.r.o., která svoji činnost zaměřila na pozemní stavitelství většího rozsahu. Společnost disponuje vlastním stavebním dvorem s technickým zázemím, kancelářemi a dílnami. Provádíme výstavbu větších investičních a inženýrských staveb včetně bytové, průmyslové výstavby, realizacemi průmyslových podlah a ČOV. Zabýváme se také kompletními rekonstrukcemi průmyslových a bytových objektů. Pokud Vás naše stavební služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Zákopě 443/2, Olomouc.


Rychlá montáž, úspora energie a další výhody montovaných ocelových hal

Rychlá montáž, úspora energie a další výhody montovaných ocelových hal

Uvažujete o výstavbě montované ocelové haly? Dozvěděli byste se rádi více o výhodách montovaných ocelových hal? Kontaktujte společnost Opravny Telč, a.s., která má s výstavbou montovaných ocelových hal bohaté zkušenosti. Rádi Vám prozradíme, jaké přednosti mají montované ocelové haly. Výhody a přednosti montovaných ocelových hal: - velice rychlá montáž - skvělé tepelně-izolační vlastnosti díky opláštění ze sendvičových panelů - široká škála barev montované haly - variabilní design - široké využití - výrobní hala, sklady, administrativní haly, prodejní centra. sportovní a tenisové haly, autosalony či haly pro potravinářské účely