Zvyšovanie energetickej účinnosti budov MsÚ vrátane zatepľovania

Zvyšovanie energetickej účinnosti budov MsÚ vrátane zatepľovania

Hlavným účelom stavby je zvyšovanie energetickej účinnosti budovy MsÚ vrátane zatepľovania.

SO-01 BUDOVA MsÚ, KOMÁRŇANSKÁ 207/9, VEĽKÝ MEDER

Objekt sa nachádza vo Veľkom Mederi. Budova úradu primátora bola postavená na začiatku minulého storočia, kedy slúžila ako kúria bohatšieho gazdu v meste. Po viacerých prestavbách budova mierne stratila svoj charakter, ale aj pri tých zmenách budova má pamiatkovú cenu, ktorú musíme zachovať. Keď budova prešla do vlastníctva mesta, slúžila ako mestská knižnica, potom boli vytvorené v nej kancelárie úradu primátora. Budova počas jej fungovania nebola rozšírená, ostala v pôvodnom tvare. Vo vnútri budovy boli prevedené zmeny dispozičné a funkčné. Objekt má 1 nadzemné podlažie, 1 podkrovie a 1 čiastočné podzemné podlažie, je zastrešený šikmou strechou s krytinou z betónových škridiel. Bolo konštatované, že existujúce obvodové múry, strop nad suterénom a nad podkrovím a výplne otvorov nespĺňajú potrebné teplotechnické požiadavky a normy. Z uvedených dôvodov pre ďalšie bezpečné využívanie je nutné vykonať a previesť plánované rekonštrukčné práce. Projekt rieši obnovu obalového plášťa budovy. Obvodové steny sa zateplia kontaktným zatepľovacím systémom Baumit s izolantom z minerálnej vlny hr. 150 mm. Zrealizujú sa tepelnoizolačné opatrenia pre podkrovie - nová tepelná izolácia stropnej konštrukcie podkrovných miestností, odizolovanie vykurovaných podkrovných miestností od nevykurovanej povaly. Strop podzemného podlažia sa zateplí zospodu. Strešná konštrukcia v rámci projektu zostane nezmenená. Otvorové konštrukcie budú vymenené na nové drevené okná a dvere s izolačným trojsklom. Celkovo sa vylepšia tepelno-technické parametre a architektonický výzor celej budovy.

SO-02 BUDOVA MsÚ, ŽELEZNIČNÁ 60/4, VEĽKÝ MEDER

Objekt sa nachádza vo Veľkom Mederi. Budova počas jej fungovania nebola rozšírená, ostala v pôvodnom tvare, vonkajšie rozmery sú 20, 4x13, 9 m. Vo vnútri budovy boli prevedené zmeny dispozičné a funkčné. Objekt má 2 nadzemné podlažia, je zastrešený plochou strechou. Bolo konštatované, že existujúce obvodové múry, strešná konštrukcia a výplne otvorov nespĺňajú potrebné teplotechnické požiadavky a normy. Z uvedených dôvodov pre ďalšie bezpečné využívanie je nutné vykonať a previesť plánované rekonštrukčné práce. Projekt rieši obnovu obalového plášťa budovy. Obvodové steny sa zateplia kontaktným zatepľovacím systémom Baumit s izolantom z minerálnej vlny hr. 150 mm. Zrealizujú sa tepelnoizolačné opatrenia strešnej k
Veřejná zakázka vložena:
26.08.2021 12:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Veľký Meder

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.10.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Veľký Meder

Zadavatel IČ:
00305332

Kontaktní osoba:
Ing. Zuzana Lenická

Zadavatel telefon:
+421 917 381 833


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní modernizace bytů a domů na klíč – interiéry na zakázku

Kompletní modernizace bytů a domů na klíč – interiéry na zakázku

Chcete kompletně zrekonstruovat interiér? O vše se Vám postará firma Woodtech Jiřího Májka z Brna, která zajišťuje kompletní modernizace bytů a domů na klíč. Vyměníme otopné systémy, otvorové výplně (okna, dveře), provádíme pokládku podlah a dlažeb v jakékoliv místnosti. Mezi naše další služby patří změna dispozic interiérů, výměna rozvodů vody, odpadů nebo elektriky, dále vymalování, nátěry, štukování a další potřebné práce spojené s rekonstrukcí. V případě jakéhokoliv dotazu či zájmu o zpracování konkrétního návrhu a cenového odhadu nás neváhejte kontaktovat.


Dřevěné prosklené příčky a stěny WOODY I a WOODY II  - česká výroba na zakázku

Dřevěné prosklené příčky a stěny WOODY I a WOODY II - česká výroba na zakázku

Chcete vytvořit funkční a zároveň moderní prostor? Obraťte se na společnost WOODYGLASS s.r.o. Zakázky realizujeme po celé České republice od návrhu až po servis. Osvěžíme vzhled každého firemního a hotelového interiéru do nejmenšího detailu. Dřevo-skleněné stěny WOODY I a WOODY II, vyrábíme z masivního dřeva českého původu. Naše produkty představují funkční, moderní, akustické, a zároveň ekologické řešení pro různé prostory. Neváhejte nás kontaktovat! Vytvoříme vám místo, kde se vám bude lépe pracovat i odpočívat.


Zateplení fasády domu OKAL - termofasády ušetří vaše výdaje za energie

Zateplení fasády domu OKAL - termofasády ušetří vaše výdaje za energie

Zateplete svůj rodinný dům OKAL a ušetřete vaše výdaje za energie. Vše vám spolehlivě zajistí stavební firma RD KOMEX s.r.o., která je také v programu Nová Zelená úsporám a působí nejen v Jeseníku a Brně, ale také po celé České republice. Zateplení fasády rodinného domu OKAL provádíme venkovním kontaktním zateplovacím systémem Weber Therm Klasik od firmy Saint Gobain Weber-Terranova a.s.. Za použití speciálního fasádního polystyrenu se zvýší tepelný odpor obvodových stěn domu k dosažení celkové úspory v nákladech na topení až o 30%. Termofasáda nedilatuje, je pružná, omyvatelná a odolná proti povětrnostním vlivům. Povrchovou úpravu termofasády provádíme konečnou omítkou Weber pas. akrylát nebo Weber pas. Silikon (strukturu, zrnitost a barevný odstín volíme dle přání zákazníka). Venkovní kontaktní zateplovací systém od firmy Weber Terranova používáme také pro zateplení přístaveb, verandy, garáží a podobně. Na zateplení fasád můžete také využít dotace z programu Nová Zelená úsporám!


Rekonstrukce rodinných domů i chalup - Liberec

Rekonstrukce rodinných domů i chalup - Liberec

Jestliže máte k dispozici starší dům a chcete nový, není třeba jej ihned bourat. Někdy je dostatečným řešením pouze rekonstrukce rodinných domů, ovšem poradit byste se o postupu měli s odborníky ze stavebnictví. Většina z nás staví dům jen jednou za život, proto bychom si veškeré detaily měli opravdu dobře promyslet. Rekonstrukce rodinných domů zajišťuje společnost Stavby Nisa s.r.o. Liberec. Kromě rekonstrukce domu pro vás může také uskutečnit rekonstrukce chalupy. Není totiž nic lepšího, než mít hezky zařízené bydlení pro celou rodinu nebo chalupu určenou k víkendové relaxaci. A tento sen si můžete s firmou Stavby Nisa s.r.o. splnit i vy. Rekonstrukce rodinných domů skrývá velké množství úskalí, se kterými vám však odborníci z firmy Stavby Nisa s.r.o. rádi poradí. Vhodně zvolit výběr materiálů a technologií, ale také například probrat architektonickou část projektu. Rekonstrukce chalupy zahrnuje podobné postupy.


Prosklené posuvné stěny velkých formátu - zdvižně posuvné dveře HS portály

Prosklené posuvné stěny velkých formátu - zdvižně posuvné dveře HS portály

Pořiďte si kvalitní posuvné dveře, které Váš domov nádherně prosvětlí, a tím se stane mnohem prostornější. Oslovte firmu TESKO KOLOVRAT s.r.o., která dodává systém zdvižně posuvných dveří HS portály. Celý systém je konstruován jako bezbarierový. Výhody: - lze jej použít pro prosklené posuvné stěny velkých formátu - maximální rozměr otevření plochy 12m - hmotnost jednoho křídla 300 kg - lze je vyrobit v profilech IV 68, IV78, IV88 a Dřevohliník - skvělý vzhled - dobrá tepelná izolace - ochranu proti hluku. Dveře se dají snadno ovládat bez velkého úsilí. Ať už tedy potřebujete posuvné dveře na balkón, verandu či dvorek - přijďte si vybrat z široké nabídky k firmě TESKO KOLOVRAT s.r.o.. Naše posuvné dveře najdete především v regionech Ostrava, Opava, Nový Jičín, Jeseník a Frýdek Místek.


Zakázková výroba a montáž interiérových dveří s atypickými rozměry, které šetří prostor

Zakázková výroba a montáž interiérových dveří s atypickými rozměry, které šetří prostor

Dveře, které vašemu domovu mimořádnou útulnost – to jsou interiérové dveře vyráběné na zakázku, které dodává společnost Podlahy a dveře Lukáš Nekula ze Znojma. Na zakázku Vám vyrobíme interiérové dveře, a to i atypických rozměrů, které šetří nejen prostor, ale zároveň budou dokonale ladit s interiérem vašeho domova. Pokud se navíc v interiéru potýkáte s nedostatkem prostoru, ideální volbou jsou skládací a bezfalcové dveře nebo posuvné dveře. Skládací dveře se při jejich otevření složí na dvě poloviny a nasunou se na jednu stranu zárubně. Bezfalcové dveře pak zapadají celou svou tloušťkou do zárubně. Posuvné dveře do pouzdra se při otevření celé schovají do pouzdra, které je zabudováno ve stavebním otvoru.