Strop ze Spiroll panelů, Rakousko

Strop ze Spiroll panelů, Rakousko

Vážené dámy a pánové,
žádáme vás o nabídku na cca 600 m2 strop z panelů Spiroll 20 cm včetně dodávky do 2514 Traiskirchen, Rakousko.

V případě dalších otázek budeme rádi k dispozici.
Tisíceré díky!
S přátelským pozdravem

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen und Herren,

wir bitten Sie um ein Angebot für ca. 600 m2 Spirolldecke 20 cm inkl. Lieferung in 2514 Traiskirchen, Österreich.

Für weitere Fragen stehen wir Ihnen gerne zur Verfügung.

Vielen Dank!
Mit freundlichen Grüßen
Poptávka byla vložena dne:
07.07.2021 11:17

Platnost poptávky:
02.10.2021 14:29

Kontaktní osoba:
Tal Building GmbH

Kontaktní email:

Telefon:
+436 605 138 942

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Betonové ploty od kvalitního českého výrobce - levné a v moderním designu

Betonové ploty od kvalitního českého výrobce - levné a v moderním designu

Kvalitní a levné betonové ploty od Českého výrobce? Takové jsou betonové ploty Harašta! Vybrat si můžete z 30 druhů betonových plotů v mnoha provedeních. Záleží už jen na vás a vaší představě. Betonové ploty dodáváme nejen pro lokality jako jsou Brno nebo Praha, spoustu spokojených zákazníků máme po celé České republice a také v zahraničí. Levné betonové ploty v moderním designu: - 30 stylových druhů (jednotlivé dílce se mohou vzájemně kombinovat) - dlouholetá životnost (až 50 let) - snadná a rychlá montáž. Zaměřujeme se nejen na výrobu betonových plotů, zajistíme také zajistí dopravu na místo určení včetně následné montáže a odborného poradenství.


Jedinečné betonové bloky jako dočasná stavba i bez nutnosti stavebního povolení

Jedinečné betonové bloky jako dočasná stavba i bez nutnosti stavebního povolení

Nejen v oblasti rychlých a dočasných staveb vám bude výborným partnerem firma Andrla CZ s.r.o. z Opavy. Kromě štěrku, písku, kamene, paliva a jiných u nás nově naleznete stavebnicový systém betonových bloků, který je tvořený z jednotlivých kostek. Výhodou je, že u určitých typů staveb nemusíte mít stavební povolení. V čem jsou tedy betonové bloky tak unikátní? - jedná se o rychlou výstavbu z kostek a to garáží, opěrných zdí či průmyslových objektů, kde je lze použít i jako základové zdivo pro ocelové konstrukce hal - díky stavebnicovému systému je snadná jejich montáž či demontáž - vyznačují se velkou stabilitou a možností instalace na zpevněné podloží bez zabetonování základů - jsou využitelné také pro šrotové hospodářství, zemědělství, betonárky, uhelné sklady i pro třídění různorodého sypkého materiálu a výstavbu boxů V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Levné kvalitní betonové ploty - návrh a montáž betonového oplocení

Levné kvalitní betonové ploty - návrh a montáž betonového oplocení

Máte zájem o okrasný betonový plot prvotřídní kvality? Levné kvalitní betonové ploty vyrábí firma Petr Harašta z Pohořelic u Brna. Návrh, dodávku a montáž betonového oplocení rodinných domů, zahrad i průmyslových objekt zajistí v Praze i v celé České republice. Spokojené zákazníky máme také v zahraničí. Vybrat si můžete z 30 druhů betonových plotů v mnoha provedeních. Naše betonové ploty jsou levné a mají dlouhou živostnost díky vlastní výrobě a vývoji technologie. Levné betonové ploty, bezzákladové oplocení: - bohatý výběr ze 30ti stylových druhů - dlouholetá životnost (až 50 let) - ploty vyrábíme ve výšce od 0, 5 do 3 m - zajistíme dovoz na místo i montáž oplocení, zajistíme také bourání starého plotu včetně odvozu suti - snadná a rychlá montáž, lze také usazovat do zděných sloupků. Navrhněte si plot dle Vašich představ!


Betonové komponenty a služby spojené s betonováním

Betonové komponenty a služby spojené s betonováním

Hledáte takového dodavatele betonových produktů, který umí skloubit vysokou kvalitu výrobku s příjemnou cenou s bezkonkurenčním servisem? Hledejte v naší společnosti HB Beton s.r.o. a s jistotou Vám zajistíme všechny výše zmíněné parametry. Na trhu prodáváme veškeré betonové produkty potřebné zejména k stavebním účelům. Z našeho sortimentu si můžete zakoupit zboží potřebné pro zahradní a terénní úpravy, a to veškeré betonové dlažby, obrubníky, svahovky, zatravňovací betonové systémy. Co se týče stavebního materiálu, nabízíme betonové rošty, překlady, hrazení, ale i stropnice, skruže nebo tvárnice s cihlami. Velmi žádanou službou je transportbeton a čerpání betonu přímo na místě stavby. Jako doplňkovou službu pro zákazníky máme přepravu materiálu, zejména kameniva a cementu, disponujeme sklápěčkou, pumpomixem i hydraulickou rukou, takže s manipulací není žádný problém. Navštivte nás denně od 6:00 do 14:30 na adrese Horní Žďár 37, v Jindřichově Hradci. Pro případné dotazy volejte na telefonní čísla nebo využijte e-mailové adresy.


Prefabrikované průmyslové haly a konstrukční betonové prvky - výroba, dodávka

Prefabrikované průmyslové haly a konstrukční betonové prvky - výroba, dodávka

Plánujete postavit prefabrikovanou halu? Se vším Vám pomůže firma Rieder Beton, spol. s r.o. z Jihlavy. Naše kvalitní komponenty Vám usnadní jakoukoliv realizaci výstavby, zejména v průmyslovém odvětví. Vyrábíme různé konstrukční betonové prvky, jež splňují bezpečnostní předpisy a funkční požadavky. Jednoduše u nás objednáte vazníky, vaznice, prosté a sendvičové stěny, základové patky a kalichy, sloupy, ztužidla, panely, stropní systémy a další standardní i atypické prvky. Nejste si jisti, zda jsme pro Vás správným řešením? Pak nás kontaktujte, rádi Vám v rámci konzultace poradíme.


Výstavba skladů pro kamenivo a sypké materiály - betonové bloky (kvádry)

Výstavba skladů pro kamenivo a sypké materiály - betonové bloky (kvádry)

Chcete rychle postavit skladovací objekt? Vše potřebné Vám dodá firma Andrla CZ s.r.o. z Opavy, která vyrábí betonové bloky se stavebnicovým systémem. Jejich instalace je možná na jakýkoliv pevný podklad, přičemž u některých variant nepotřebujete stavební povolení. . Betonové bloky se skvěle hodí pro třídění a uskladnění písků, štěrků, drceného kameniva, strusek a jiných sypkých materiálů. Objednat může kvádry o různých rozměrech a hmotnosti (např. BB28 s obloukem, AB1, BB6 a BB7). Stačí si vybrat ten správný typ pro Vás a brzy se můžete pustit do montáže. Nevíte, zda budete stavbu využívat i v budoucnu? Jednotlivé kostky můžete vždy rozebrat a znovu sestavit tam, kde zrovna potřebujete.