Pracovná zdravotná služba 2022 - 2024

Pracovná zdravotná služba 2022 - 2024

Predmetom zákazky je zabezpečenie výkonu pracovnej zdravotnej služby (PZS) v podmienkach Jadrovej a vyraďovacej spoločnosti, a. s. podľa Zákona č.355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia v znení neskorších predpisov, Vyhlášky č.208/2014 Z. z. o podrobnostiach, o rozsahu a náplni výkonu pracovnej zdravotnej služby, o zložení tímu odborníkov, ktorí ju vykonávajú, a o požiadavkách na ich odbornú spôsobilosť v znení neskorších predpisov. Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
29.06.2021 09:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.07.2021 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Kontaktní osoba:
JUDr. Dagmar Borovská

Zadavatel telefon:
+421 335 315 194

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.javys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85147000-1
Podnikové zdravotné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Poskytovatel praktického lékařství pro dospělé v okrese Klatovy

Poskytovatel praktického lékařství pro dospělé v okrese Klatovy

Bydlíte v okrese Klatovy? Ve městě Sušice? Hledáte pro sebe nebo své blízké praktického lékaře? Nebo nejste momentálně nespokojeni se svým stávajícím? Nabízíme Vám naše služby, služby lékařky MUDr. Olgy Nikodemové, odbornice ve svém oboru. Pacientům nabízíme velmi široké spektrum služeb v oboru praktického lékařství. Od preventivních prohlídek, přes různá vyšetření a odběry, po vystavení veškerých potřebných potvrzení, jako jsou vstupní prohlídka potřebná pro nového zaměstnavatele, potvrzení k řidičskému průkazu, formuláře pojistných událostí, či průkaz potravinářský. Také provádíme očkování, o vakcínách Vás budeme pravidelně informovat. Ke každému pacientovi máme volíme osobní přístup. Naše ordinace je otevřena denně od 7:00 do 13:00, čtvrtky dokonce do 18:00. Informujte se nebo přijďte rovnou na polikliniku na adrese Náměstí Svobody 2 v Sušicích. Poskytneme Vám veškeré potřebné informace k registraci a spolupracujícím pojišťovnám.


Prevence a léčba dospělých pacientů v okrese Klatovy

Prevence a léčba dospělých pacientů v okrese Klatovy

Přestěhovali jste se do okresu Klatovy poblíž města Sušice a hledáte nového praktického lékaře? Či jste oslavili 19 let a potřebujete přejít od dětského lékaře? Neváhejte a zaregistrujte se u profesionální a pečlivé praktické lékařky pro dospělé MUDr. Olgy Nikodemové. V naší moderně vybavené ambulanci provádí preventivní prohlídky, základní ošetření a vyšetření akutních i chronických případů. Zajišťujeme odběry biologického materiálu, očkování či monitoring krevního tlaku po dobu 24 hodin. V případě potřeby Vám dáme doporučení na odborná vyšetření. Ráda se stanu Vaší obvodní doktorkou. Navštivte naši ordinaci, která se nachází na adrese náměstí Svobody 2 (budova polikliniky), Sušice.


Praktický lékař pro dospělé Dukovany, prohlídky, vyšetření glykemie, INR a CRP, EKG vyšetření

Praktický lékař pro dospělé Dukovany, prohlídky, vyšetření glykemie, INR a CRP, EKG vyšetření

MUDr. Zdeněk Bauer s.r.o. Dukovany Představujeme Vám ordinaci praktického lékaře pro dospělé, kterou v Dukovanech provozuje pan doktor MUDr. Zdeněk Bauer. Provádíme ambulantní vyšetření a ošetření dospělých pacientů. V naší ordinaci jsme vybaveni přístrojem EKG, OK test Hemocult a glukometrem. V rámci ambulance praktického lékaře poskytujeme tyto služby: - komplexní preventivní, diagnostická a léčebná péče - preventivní prohlídky - povinná i nadstandardní očkování - OK test Hemocult - EKG vyšetření - vyšetření glykemie, INR a CRP - závodní preventivní péče Ordinaci praktického lékaře pro dospělé naleznete na adrese Dukovany 269.


Ordinace dětského lékaře Uherské Hradiště, léčebná a preventivní péče, homeopatie, stanovení CRP

Ordinace dětského lékaře Uherské Hradiště, léčebná a preventivní péče, homeopatie, stanovení CRP

Představujeme Vám ordinaci dětského lékaře v Uherském Hradišti. Společnost Ordinace Honovi, s.r.o. Vám poskytne komplexní léčebnou a preventivní péči pro děti od narození do 19 let, včetně nutričního a laktačního poradenství a dále homeopatii. Nové pacienty přijímáme po předchozí domluvě. Naše služby: – léčebná a preventivní péče pro děti od narození do 19 let – homeopatie – laktační a nutriční poradenství – stanovení CRP – biochemické a mikroskopické vyšetření moče – otoskopie Příjemné prostředí a vstřícný přístup jsou v této ordinaci samozřejmostí, naší ordinaci naleznete na adrese Husova 583, Uherské Hradiště.


Závodní lékařství Brno, praktický lékař pro dospělé

Závodní lékařství Brno, praktický lékař pro dospělé

Hledáte závodního lékaře pro Vaše zaměstnance? Přestěhovali jste se do Brna a chcete se registrovat u nového praktického lékaře? Tak neváhejte a kontaktujte naši ordinaci na ulici Křenová v Brně, kde své lékařské služby poskytuje paní doktorka MUDr. Libuše Gottwaldová. V naší ambulanci zajišťujeme komplexní lékařské služby v oboru praktického lékařství pro dospělé osoby. Velký důraz klademe na preventivní péči a pravidelné odběry krve, abychom předcházeli zbytečným komplikacím. V případě obtíží a nemocí zajistíme kvalitní diagnostiku, potřebnou léčbu či doporučení k odborným lékařům a vyšetřením. Dbejte na své zdraví a v případě akutních či chronických onemocněních nás ihned kontaktujte. Jsme tu pro Vás.


Praktický lékař pro dospělé Rakvice, preventivní, léčebná a diagnostická péče, možnost parkování

Praktický lékař pro dospělé Rakvice, preventivní, léčebná a diagnostická péče, možnost parkování

MUDr. Blanka Studýnková, s.r.o. - praktický lékař pro dospělé Rakvice Svým pacientům nabízíme služby praktického lékaře pro dospělé. Poskytujeme preventivní, diagnostickou a léčebnou péči pro pacienty. Zakládáme si na osobním a zároveň profesionálním a odborném přístupu. Ordinace v Rakvicích je dobře situovaná a pacienti tak mohou pohodlně zaparkovat přímo před ordinací. Ordinační hodiny: Pondělí 7:00 – 13:00 Úterý 7:00 – 12:00 Středa 7:00 – 12:00 Čtvrtek 7:00 – 12:00 14:00 – 18:00 Pátek 7:00 – 12:00 Naší ordinaci MUDr. Blanka Studýnková, s.r.o. - praktický lékař pro dospělé najdete na adrese Náměstí 5, Rakvice, okres Břeclav.