Pracovná zdravotná služba 2022 - 2024

Pracovná zdravotná služba 2022 - 2024

Predmetom zákazky je zabezpečenie výkonu pracovnej zdravotnej služby (PZS) v podmienkach Jadrovej a vyraďovacej spoločnosti, a. s. podľa Zákona č.355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia v znení neskorších predpisov, Vyhlášky č.208/2014 Z. z. o podrobnostiach, o rozsahu a náplni výkonu pracovnej zdravotnej služby, o zložení tímu odborníkov, ktorí ju vykonávajú, a o požiadavkách na ich odbornú spôsobilosť v znení neskorších predpisov. Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
29.06.2021 09:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.07.2021 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Kontaktní osoba:
JUDr. Dagmar Borovská

Zadavatel telefon:
+421 335 315 194

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.javys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85147000-1
Podnikové zdravotné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní a dostupná zdravotní péče pro dospělé v Sušici

Kvalitní a dostupná zdravotní péče pro dospělé v Sušici

Vítejte na stránkách ordinace MUDr. Olgy Nikodemové, kde je zdraví našich pacientů na prvním místě. Jako praktická lékařka pro dospělé v Sušici se specializuji na léčebnou a preventivní péči v oboru všeobecného praktického lékařství. Naše služby jsou zaměřeny především na prevenci onemocnění, ale i na odběry biologického materiálu a aplikaci očkování. Z důvodu zdravotních omezení je od 1. ledna 2024 možné nás navštívit v ordinaci pouze do 12.00 hodin, kromě čtvrtků, kdy pro vás máme otevřeno až do 17.00 hodin. Toto opatření bylo zavedeno s ohledem na zdraví našeho lékařského personálu a pacientů. Důrazně doporučujeme, aby si všichni pacienti objednali termín své návštěvy předem. Bez předchozího objednání nebudeme schopni zajistit ošetření. Toto opatření nám umožňuje zajistit, že každý pacient dostane dostatek času a pozornosti, kterou potřebuje. Naše ordinace se nachází na Náměstí Svobody 2 v Sušici, kde vám poskytneme komfortní a přátelské prostředí. Pro objednání termínu nebo další dotazy nás neváhejte kontaktovat na firemní telefonní číslo +420 376 523 208 nebo mobilní telefon +420 775 471 437. Děkujeme vám za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu. Vaše zdraví je pro nás prioritou, a proto se snažíme poskytovat odbornou péči s osobním přístupem.


Profesionální a preventivní péče o dětí u MUDr. Heleny Šretterové - zdravý vývoj a šťastné dětství

Profesionální a preventivní péče o dětí u MUDr. Heleny Šretterové - zdravý vývoj a šťastné dětství

Vyzdvihuje důležitost pravidelných prohlídek pro zdravý vývoj dětí. V ordinaci MUDr. Heleny Šretterové v Rakovníku je kladen velký důraz na odbornou preventivní péči o děti a mladistvé. Díky pravidelným lékařským prohlídkám lze včas odhalit a efektivně řešit případné zdravotní problémy, čímž se zabezpečuje zdravý vývoj dětí od nejútlejšího věku. Praktická lékařka pro děti a dorost zdůrazňuje význam preventivní péče, genetických odlišností a vývojových vad, a nabízí rodičům cenné rady, jak předcházet nemocem. MUDr. Šretterová ve své ambulanci poskytuje nejen standardní pediatrickou péči, ale také specializovaná vyšetření, jako jsou testy CRP pro rozlišení virových a bakteriálních infekcí, kompletní rozbor moči, měření glykémie a očkování. Tato vyšetření jsou nezbytná pro správnou diagnostiku a účinnou léčbu. Pro rodiče a jejich děti je připraven individuální přístup, kde každý pacient dostává dostatek času a pozornosti. MUDr. Šretterová věnuje značnou pozornost nejen léčbě, ale i výchově k zdravému životnímu stylu a prevenci onemocnění. Ordinace MUDr. Heleny Šretterové je vybavena moderními přístroji, které umožňují provádět všechny potřebné odběry a testy přímo na místě. Tím se zkracuje čekací doba na výsledky a zvyšuje se efektivita léčby. MUDr. Helena Šretterová a její tým v Rakovníku se zavazují k poskytování nejvyšší kvality péče v přátelském a podpůrném prostředí. Rodiče a jejich děti jsou vítáni, aby se přišli přesvědčit o kvalitách odborné péče, která vede k zdravému vývoji a dobrému zdraví dětí a mladistvých.


Praktická lékařka pro děti a dorost, preventivní péče, ambulantní péče, očkování, laboratorní diagnostika, Slušovice

Praktická lékařka pro děti a dorost, preventivní péče, ambulantní péče, očkování, laboratorní diagnostika, Slušovice

Hledáte pro své děti doktora, kterému budete moci důvěřovat? Chcete, aby vaše děti byly v dobrých rukou a dostaly tu nejlepší péči? Pak je pro vás ideální volbou MUDr. Eva Kalabusová, praktická lékařka pro děti a dorost. V její ordinaci ve Slušovicích najdete vše, co potřebujete pro zdraví a pohodu vašich dětí. Ať už potřebujete preventivní prohlídku, očkování, poradnu pro kojence, laboratorní vyšetření, ošetření bioptronovou lampou, nastřelování náušnic nebo jinou službu, MUDr. Eva Kalabusová vám ji poskytne s maximální profesionalitou a empatií. Je to zkušená a kvalifikovaná lékařka, která se neustále vzdělává a drží krok s nejnovějšími poznatky v medicíně. Pokud je to potřeba, spolupracuje s odbornými lékaři a zajistí vám konzultaci. MUDr. Eva Kalabusová je tu pro vás a vaše děti. Můžete se na ni kdykoli obrátit s jakýmkoli dotazem nebo problémem. Objednat se do její ordinace je snadné a rychlé. Stačí použít aplikaci Medevio, která vám umožní bezpečnou a moderní komunikaci. Nebo můžete zavolat na telefonní číslo nebo napsat e-mail. MUDr. Eva Kalabusová vám odpoví a domluví s vámi termín. Nečekejte a navštivte ordinaci MUDr. Eva Kalabusová - MedChild, s.r.o. Uvidíte, že vaše děti budou spokojené a šťastné. A vy budete mít klidnou mysl, protože víte, že jste pro ně vybrali to nejlepší. MUDr. Eva Kalabusová - to je lékař, který se o vaše děti postará jako o své vlastní.


Praktický lékař pro děti a dorost

Praktický lékař pro děti a dorost

Pokud sháníte dětského lékaře pro svého ještě nenarozeného potomka v okolí obce Žulová nebo se chystáte přestěhovat do blízkosti obce Žulová a hledáte pro svého potomka dětského lékře, navštivte dětskou lékařku Mudr. Petru Bláhovou v Žulové. Petra – ordinace pro děti a dorost s.r.o. poskytuje komplexní služby v péči o zdraví vašich miminek, dětí a dorostu. V naší ordinace vám v rámci péče o zdraví vašeho dítěte provádíme: diagnostickou a léčebnou péči - preventivní prohlídky - aplikaci standardních i nadstandardních očkovacích látek - píchání uší na náušnice - lékařská potvrzení - test CRP - odběry krve a biologického materiálu.


S úsměvem k zdraví - odborná a přátelská péče od MUDr. Olgy Nikodemové - vaší praktické lékařky v Sušici

S úsměvem k zdraví - odborná a přátelská péče od MUDr. Olgy Nikodemové - vaší praktické lékařky v Sušici

V ordinaci MUDr. Olgy Nikodemové jsou pacienti vítáni s otevřenou náručí, a to nejenom při léčbě různých onemocnění, ale i při preventivní péči, která je pro udržení zdraví velmi důležitá. Mimo běžné lékařské prohlídky, se pacienti mohou obrátit na ordinaci i v případě potřeby vyšetření souvisejících s prací, studiem, získáním řidičského či zbrojního průkazu či s očkováním. Aby se pacienti nemuseli stresovat s objednáním termínu návštěvy, mohou využít jednoduchý objednávkový systém Oreo, kde si mohou rezervovat svůj termín a dopředu informovat lékařku o typu vyšetření či o problému, se kterým k ní přicházejí. V ordinaci je kladen důraz nejenom na kvalitní léčbu, ale také na preventivní opatření, jako jsou například měření kotníkových tlaků, aby se zjistila průchodnost cév dolních končetin, nebo čtyřiadvacetihodinový monitoring krevního tlaku. Samozřejmostí jsou také odběry biologického materiálu pro následné vyšetření. Ordinační hodiny jsou v pondělí, úterý, středu a pátek od 7:00 do 13:00 hodin. V čtvrtek jsou ordinace otevřena od 12:00 do 18:00 hodin pouze pro pracující. Nabízíme vám komplexní péči v přátelském a přívětivém prostředí ordinace MUDr. Olgy Nikodemové v Sušici. Pokud potřebujete naši pomoc, neváhejte nás kontaktovat na tel. +420 376 523 208 nebo na mobilním čísle +420 775 471 437. Těšíme se na vaši návštěvu na našem webu http://www.lekarsusice.cz.


Odborná prevenitvní a léčebná péče pro děti a dorost, Jablonec nad Nisou

Odborná prevenitvní a léčebná péče pro děti a dorost, Jablonec nad Nisou

MUDr. Hana Mourková je praktická lékařka pro děti a dorost a stará se o zdraví a pohodu dětí od narození do 19 let věku. Nabízíme odbornou preventivní a léčebnou péči, která zahrnuje preventivní prohlídky podle věku a individuálních potřeb dítěte, očkování proti nebezpečným nemocem, odběry biologického materiálu pro laboratorní vyšetření či nastřelování náušnic za použití sterilních nástrojů a šperků. Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost se nachází v Jablonci nad Nisou na ulici Jitřní.