Optická a akustická signalizace Pfannenberg a Schneider Electric

EMS ELEKTRO s.r.o.

Optická a akustická signalizace Pfannenberg a Schneider Electric

Výrobky vizuální a akustické signalizace výrobců Pfannenberg a Schneider Electric distribuuje na českém trhu společnost EMS ELEKTRO s.r.o. ze Zlínského kraje. Nabídkový sortiment zahrnuje zvukové a světelné signalizační moduly, houkačky se zábleskovým majákem, majáky zábleskové, bezpečnostní majáky, světelné sloupky.

Dřevěné výhybkové pražce 2021-2023

Dřevěné výhybkové pražce 2021-2023

Dodávky dřevěných výhybkových pražců
Veřejná zakázka vložena:
28.06.2021 09:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Správa železnic, státní organizace

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.07.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
160 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa železnic, státní organizace

Zadavatel IČ:
70994234

Zadavatel ulice:
Dlážděná 1003/7

Zadavatel PSČ:
1100

Zadavatel obec:
Praha 1


Zadavatel web:
https://www.spravazeleznic.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34947100-8
Pražce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dřevěné ukončení madel a oblouky k madlům – nákup online

Dřevěné ukončení madel a oblouky k madlům – nákup online

Hledáte internetový obchod se širokým výběrem ukončení madel? Potřebujete oblouky k madlům? Navštivte e-shop drevenelisty.eu. Na našem e-shopu můžete vybírat ze širokého sortimentu ukončení madel a oblouků k madlům z pařeného buku, dubu, ale i dalších dřevin, jako je smrk, jasan nebo javor. Pro kruhová madla máme k dispozici ukončení v plochém i zkoseném provedení nebo ukončovací oblouk 84°. Oblouky k madlům mají stupeň oblouku 84° nebo 45°.


Výroba dřevěných příhradových vazníků a nosných střešních konstrukcí na klíč pro rodinné domy

Výroba dřevěných příhradových vazníků a nosných střešních konstrukcí na klíč pro rodinné domy

Dřevěné vazníky se používají jako nosná konstrukce střech. Kvalitní, pevné a stabilní příhradové vazníky a nosné konstrukce střech pro rodinné domy vyrábí firma KARPEN PLUS s.r.o. se sídlem v Brně. Dodáme a namontujeme dřevěné vazníky, včetně návrhu technického řešení. Střešní příhradové vazníky a nosné konstrukce střech se hodí nejen na rodinné domy, ale také pro stavbu celodřevěných hal, jízdáren, skladů, pro nástavby občanských staveb i panelových objektů. Vazníkové střechy jsou ekologické a certifikované výrobky. Naše služby: - návrh příhradových vazníků na požadovaný typ stavby - výroba na míru - rychlá odborná montáž. Vazníkové příhradové střešní konstrukce vyrábíme podle platných norem a předpisů.


Dřevěné dělící mříže a podhledy WOODY  BARS - pro restaurace, hotely a komerční prostory

Dřevěné dělící mříže a podhledy WOODY BARS - pro restaurace, hotely a komerční prostory

Přejete si opticky rozčlenit prostory interiéru? Jsme společnost WOODYGLASS s.r.o. z Brna a poskytujeme širokou škálu možností přesně pro Vaše účely. Vše ochotně zajistíme v České i Slovenské republice. Neotálejte a vytvořte si příjemné prostory, kde se Vám bude lépe odpočívat nebo přemýšlet při práci. Představujeme Vám kategorii produktů WOODY BARS zahrnující elegantní prvky z masivního dřeva. Naše podhledy, designové obklady stěn a dělící dřevěné mříže splňují ty nejnáročnější funkční (rozptýlení zvuku v místnosti) a reprezentativní požadavky. Skvěle se hodí pro komerční prostory, restaurace a hotely a jistě ohromí všechny návštěvníky. Máte atypické interiéry a nevíte si rady? To nevadí, jsme připraveni Vám vytvořit řešení na míru.


Spárovky, dveřní vlysy, dřevěné pelety, brikety - výhodný nákup přes eshop

Spárovky, dveřní vlysy, dřevěné pelety, brikety - výhodný nákup přes eshop

Přes eshop firmy PODHAJI s.r.o. pohodlně nakoupíte spárovky, dveřní vlysy, pelety i brikety. Při větších objednávkách nebo stálým zákazníkům poskytneme individuální slevu. I jednorázový nákup pro Vás bude tedy výhodný. Pokud si z naší široké nabídky spárovek nevyberete, můžete nás kontaktovat telefonicky 603117202 nebo přes formulář na webu a domluvíme se individuálně. Pro zákazníky z okolí Zlína, Vsetína je možný osobní odběr v Lutonině. Internetový obchod, nákup přes eshop: - spárovky - buk, dub, třešen, ořech - dveřní vlysy - lepené (sendvičové) hranoly pro výrobu dveří - pelety z lisovaných smrkových či borových pilin - v 15kg pytlích i po paletách. - brikety z tvrdého dřeva - baleny po 10 kg nebo 1000 kg na paletě.


Prodej profilových lišt z masivního dřeva v různých délkách a šířkách

Prodej profilových lišt z masivního dřeva v různých délkách a šířkách

Sháníte-li prodejce kvalitních profilových lišt z masivního dřeva, buku, dubu smrku ad., pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Specializací naší firmy je opracování profilových lišt z masivního dřeva. Lišty vyrábíme z borovice, dubu, jasanu, javoru, olše, smrku, třešně a dalších. Nabízíme špičkovou kvalitu a klademe důraz na původ materiálu a vlastní výrobu nástrojů. Máme dobře vybavený sklad lišt s více než 300.000 běžnými metry zboží. Více než 90 % našeho sortimentu máme skladem! Více informací o produktech a kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách!


Výroba dřevěných součástek Zlín, dřevěné soustružené součástky pro výrobu hraček

Výroba dřevěných součástek Zlín, dřevěné soustružené součástky pro výrobu hraček

Představujeme Vám firmu Dřevovýroba František Struhař z okresu Zlín, která svou činnost zaměřila na výrobu dřevěných součástek pro výrobu hraček. Dále jsme schopni vyrobit dřevěné součástky libovolného tvaru, dekorativní předměty, ruční masážní strojky, úchytky, záslepky, kolečka aj. Také jsme úspěšně zahájili výrobu dřevěných razítek, razítkových lišt, ruček, stojanů, číslicových sad apod. Dřevěná razítka jsou distribuována pod výrobní značkou EUROSTYLE. Pokud Vás naše dřevěné součástky zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Štítná nad Vláří č.p.501, okres Zlín.