Vchodové stříšky na zastřešení vchodů, balkónů, výloh – prodej přes e-shop

Anděl CZ, s.r.o.

Vchodové stříšky na zastřešení vchodů, balkónů, výloh – prodej přes e-shop

Německá kvalita za rozumnou cenu - to jsou vchodové stříšky Guttavordach, které zakoupíte prostřednictvím e-shopu ANDĚLCZ. Tyto stříšky jsou vyrobeny z polykarbonátu o tloušťce 4mm a jsou opatřeny skrytým okapovým žlabem a nerezovým rámem. Vchodové stříšky jsou dostupné v šířce 150,190, 205 nebo 270 cm. Jejich maximální možné zatížení je až 75 kg/m2. Odolnost vůči povětrnostním vlivům. Tento typ s oválným tvarem je vhodný pro zastřešení vchodů rodinných domů, balkonů, výloh obchodů nebo také jej lze použít jako zastřešení nad bankomaty.Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


Poptávám pneumatiky

Poptávám pneumatiky

Poptávám 4x pneu 215/75 R15C 109/107Q. Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
07.06.2021 11:47

Platnost poptávky:
07.07.2021 11:32

Kontaktní osoba:
Tomáš Křivánek

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-západ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Litá kola známých značek - alu disky, elektrony ALCAR, Alutec, Brock, RC Design

Litá kola známých značek - alu disky, elektrony ALCAR, Alutec, Brock, RC Design

Správným výběrem alu disků i běžný vůz získá šmrnc. Pokud chcete pro své auto vybrat výjimečná litá kola, doporučujeme elektrony Alcar s českou homologací. Pro zákazníky z okolí Zlína dodá disky společnost KAFOCAR s.r.o.. Kromě zn. Alcar máme na prodej i alu kola Brock, RC Design, Alutec, ATS, CMS a RIAL. Pokud se Vám už nelíbí vzhled Vašeho auta na plechových discích, můžete si objednat i kryty kol od firmy ALCAR, které jsou vyrobené z pružného ABS a jsou díky tomu mimořádně odolné. Snadný výběr kol podle typu auta. Prodej: - hliníková kola známých značek - kryty kol.


Prodej pneumatik, disků všech rozměrů a značek na osobní, užitkové vozy, motocykly i OTR, Agro pneu na zahradní techniku

Prodej pneumatik, disků všech rozměrů a značek na osobní, užitkové vozy, motocykly i OTR, Agro pneu na zahradní techniku

Pokud jste nechali nákup zimních pneumatik na poslední chvíli, jistě si vyberete vhodné pneu u specializovaného prodejce - firmy KAFOCAR s.r.o. Zlín. Pořídit u nás můžete jak běžné typy na osobní, užitkové vozy a motocykly všech rozměrů i speciální OTR, Agro pneu na zahradní techniku. Na prodej máme i plechové, ocelové a Alu disky. Pokud se Vám nelíbí vzhled Vašeho vozu na plechových discích, můžete si na zimu vybrat z krytů kol od firmy ALCAR. Vyrobeny jsou z pružného ABS, díky tomu jsou kryty kol mimořádně odolné. Na letní sezónu potom doporučujeme pořídit druhou sadu pneu na Alu disky. Dodáme pneumatiky všech značek: - např. Bridgestone, Continental, Pirelli, Nokian, Goodyear, Matador, Kleber, Sava, Lutec, Brock, RC Design, ATS, CMS a RIAL. Prodej: - pneumatiky na běžné osobní, užitkové vozy - OTR pneu na těžké zemní, stavební stroje - AGRO pneu na zahradní techniku - plechové, ocelové, Alu disky.


Pneuservis – přezutí, opravy, sezónní uskladnění a prodej pneumatik

Pneuservis – přezutí, opravy, sezónní uskladnění a prodej pneumatik

Potřebujete uskladnit pneumatiky? Potřebujete provést opravu defektu na pneumatice? Nebo chcete přezout letní pneu za zimní? V tomto případě navštivte pneuservis Opravny Telč. s.r.o. v Telči. Náš pneuservis poskytuje široké spektrum služeb, od uložení přes výměnu a opravu pneumatik až po prodej nových pneu ověřených značek. Autoservis Opravny Telč s.r.o. provádí: - prodej kompletního sortimentu pneumatik pro osobní, nákladní vozy, stavební, průmyslové i zemědělské stroje - prodej letních i zimních pneu ověřených značek - Continental, Barum, Hankook a Semperit - odbornou výměna kol (pneu, disků, duší, ventilů) včetně vyvážení, huštění plynem - standardní opravy poškozených pneumatik a duší - sezónní uskladnění pneu


Použité pneumatiky, ocelové a hliníkové disky či kompletní kola

Použité pneumatiky, ocelové a hliníkové disky či kompletní kola

Ztratili jste plechový nebo hliníkový disk u vašeho vozidla a potřebujete rychle náhradní? Chcete pro starší auto pořídit použité pneumatiky za velice příznivé ceny? Použité pneumatiky, disky nebo dokonce kompletní kola pořídíte ve společnosti IB- MET. Naši zákazníci u nás najdou použité pneumatiky ve velmi dobrém stavu všech rozměrů. Zakoupíte u nás i použité ocelové nebo hliníkové disky (i originály) za velice příznivé ceny. Zboží u nás můžete zakoupit přímo nebo si ho můžete předem objednat přes e-mail nebo telefonicky a následně si připravené zboží vyzvednout.


Správný výběr typu pneumatik pro danou značku a model vozidla

Správný výběr typu pneumatik pro danou značku a model vozidla

U výběru správného typu pneumatik nehraje roli pouze dodržování předepsaného rozměru, ale je potřebné vybrat plášť určený přímo pro daný model vozidla. Výrobci daných značek vozidla totiž spolupracují s určitými výrobci pneumatik a vyrábí pneumatiky šité na míru přímo pro Váš vůz. Při nákupu pneumatik je potřeba dodržovat: - přesné typové označení, specifikaci - rychlostní index - hmotnostní index Díky použití správného typu pneumatik bude zachována správná funkčnost bezpečnostních systémů, jako je například ABS.


Zajištění vzduchových pneumatik, superelastických kol i plnopryžových obručí

Zajištění vzduchových pneumatik, superelastických kol i plnopryžových obručí

Při hledání vhodného obutí pro vaši zemědělskou i jinou techniku jako jsou skladové vozíky, jistě oceníte firmu Ing. Josefa Kamaryta z Telče, která vám vše ráda zajistí. Poskytujeme plnopryžové obruče, které jsou vhodné pro elektrické skladové vozíky jezdící na litých podlahách v halách. Ty disponují nízkou absorpcí energie, což vede k poměrně hladké a plynulé jízdě. V našem sortimentu samozřejmě naleznete i vzduchové pneumatiky a superelastická kola, jež nahrazují klasické vzdušnicové pneumatiky a není nutné u ní měnit ráfky. Lze je využít na místech, kde se vyskytuje nebezpečí defektu i průrazu a kde je pneu vystavené vysokému zatížení. Neváhejte a poraďte se s námi s výběrem pneu.