Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 1 den.


Prestavba objektu súp.č. 214 na Zariadenie pre seniorov, Melčice - Lieskové

Prestavba objektu súp.č. 214 na Zariadenie pre seniorov, Melčice - Lieskové

Predmetom zákazky je komplexné zhotovenie diela, Zariadenia pre seniorov s kapacitou 40 lôžok a príslušnej potrebnej technickej vybavenosti podľa § 6 ods. 1 písm. a) c) zákona č. 150/ 2013 Z. z. o Štátnom fonde rozvoja bývania (ďalej len zákon o ŠFRB), na parcele C- KN č. 9/1 v katastrálnom území Melčice, v okrese Trenčín, v Trenčianskom samosprávnom kraji, zapísaných na liste vlastníctva č.1, ktoré pozostáva z vypracovania projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie vrátane položkového rozpočtu, t. j. výkazu výmer a uskutočnenie stavebných prác vrátane nevyhnutnej inžinierskej činnosti súvisiacej s vydaním stavebného povolenia a kolaudačného rozhodnutia k dielu podľa požiadaviek uvedených v týchto súťažných podkladoch vrátane ich príloh (ďalej len súťažné podklady). Súčasťou realizácie diela musí byť i návrh a realizácia potrebnej technickej vybavenosti prislúchajúcej k zariadeniu sociálnych služieb. Zhotovená projektová dokumentácia a komplexná realizácia diela podľa zhotovenej a schválenej projektovej dokumentácie v požadovanom rozsahu a spôsobom súladným s právnym poriadkom Slovenskej republiky musí zohľadňovať všetky relevantné, pre verejného obstarávateľa vo vzťahu k definovanému účelu a cieľu tejto zadávanej zákazky, efektívne podmienky a požiadavky súvisiace so zhotovením diela, uvedené, okrem iných, i v zákone o ŠFRB, obstaranie technickej vybavenosti v ich účinnom znení ku dňu vyhlásenia tohto verejného obstarávania zverejnením výzvy na predkladanie ponúk vo Vestníku verejného obstarávania. Podrobný opis predmetu zákazky verejný obstarávateľ uvádza v oddiele B.1 súťažných podkladov a v relevantných prílohách súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
02.06.2021 07:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Melčice - Lieskove

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
01.08.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Melčice - Lieskove

Zadavatel IČ:
00311766

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební práce na klíč Semily - stavby, rekonstrukce, zateplení budov

Stavební práce na klíč Semily - stavby, rekonstrukce, zateplení budov

D-BAU s.r.o. Semily Zabýváme se zateplováním budov pouze certifikovanými zateplovacími systémy. Skladba vrstev zateplení odpovídá všem současným požadavkům na tepelný odpor budov. Naše společnost D-BAU s.r.o. Semily se zabývá především pozemním stavitelstvím. Zajišťujeme: - rodinné domy na klíč - rekonstrukce, modernizace rodinných domů - sádrokartony - zateplování budov - vestavby, nástavby podkrovních prostor - stavební projekce - demolice


Rekonstrukce, remodeling obchodních center, stavby, realizace RD na klíč

Rekonstrukce, remodeling obchodních center, stavby, realizace RD na klíč

V České republice je velké množství nákupních center, která však stárnou a proto roste zájem o stavební firmy, které se zaměřují na rekonstrukce, remodeling obchodních center. Spolehlivým partnerem Vám bude společnost TECH-VOLT, s.r.o., která má zkušenosti s modernizací OC a také zajišťuje realizace staveb a RD na klíč. Působíme po celé ČR, převážnou část zakázek jsme realizovali v lokalitě Zlínský kraj, Olomouc, Přerov. V rámci realizace RD jsme schopni dodávky na klíč - nejen výstavba domu, ale vyrobíme i nábytek ve vlastní stolářské dílně, tedy kompletně vybavíme interiér domu. Pro obchodní řetězce zajišťujeme jak výstavbu objektu na klíč, tak modernizace stávajícího nákupního centra.


Profesionální rekonstrukce bytu, bytových jader i celých domů - komplexní stavební služby

Profesionální rekonstrukce bytu, bytových jader i celých domů - komplexní stavební služby

Rozhodli jste se pro rekonstrukci a hledáte spolehlivou firmu, na kterou byste se v okolí Ostravy mohli obrátit? Naše společnost je zde pro Vás, ať už se jedná o jakékoliv stavební práce. Realizujeme: - malířské a obkladačské práce, - montáž sádrokartonů, - zednické práce, - rekonstrukce celých interiérů, - zateplení, - podlahářské práce. Součástí naši práce je také poradenství a konzultace, takže se na nás bez obav můžete obrátit a společně pro Vás najdeme to nejlepší řešení, které Vám bude vyhovovat přesně na míru!


Revitalizace bytových domů Jihlava, celkové opravy bytových domů, energetické úspory, rekonstrukce

Revitalizace bytových domů Jihlava, celkové opravy bytových domů, energetické úspory, rekonstrukce

Představujeme Vám firmu IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. z okresu Jihlava, která provádí úspěšné revitalizace bytových domů. Projekt zahrnuje návrh, výpočty, projektovou dokumentaci, realizaci a financování. Působíme v každém regionu ČR. Revitalizace bytových domů Jihlava zahrnují: - energetické úsporné opatření - fasádní zateplovací systémy - izolace stropů - izolace střech - modernizace otopných soustav - nové zdroje vytápění - stavební výplně - opravy hydroizolací základů - výměny střech - renovace stávajících balkonů a lodžií - instalace nových balkonů a lodžií - ochranné antigraffiti nátěry Pokud Vás naše revitalizace bytových domů zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Tyršova 405, Polná, okres Jihlava.


Rekonstrukce domů OKAL v programu Nová Zelená úsporám

Rekonstrukce domů OKAL v programu Nová Zelená úsporám

Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci a pro využití dotací Nová Zelená úsporám, tak vám rádi zajistíme kompletní přípravu projektové dokumentace a energetického výpočtu. Postaráme se vám o kompletní rekonstrukci rodinných domů OKAL včetně cenově zajímavých sezónních a akčních slev: - zateplení fasády - výměna starých oken a dveří (střešní okna, vchodové dveře, garážová vrata a další) - montáž podkroví - zateplení stropu a tepelná izolace podkroví - rekonstrukce interiérů, koupelen, kuchyně - rekonstrukce střechy a výměna střešní krytiny. Svým zákazníkům zdarma poskytneme nabídkové řízení včetně prohlídky stavby a zpracování konkrétní cenové nabídky. Firma RD KOMEX domům OKAL prostě rozumí!


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, zateplení fasád Vysočina

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, zateplení fasád Vysočina

Sháníte-li na Vysočině firmu, která Vám zajistí výstavbu, rekonstrukci či zateplení rodinného domu pak se bez váhání obraťte na nás! Naše společnost působí na trhu již od roku 1990 a zajistíme veškeré stavební a inženýrské práce. Pokud se na nás obrátíte s požadavkem na výstavbu rodinného domu, pak dle Vašeho zadání zpracujeme cenovou nabídku zdarma a pomůžeme při řešení organizačních a technických detailů. Máme vlastní dílnu, sklady, prodejnu stavebnin a disponujeme i vlastní autodopravou. Zateplení rekonstrukci fasády zajistíme sanační omítky, opravu poškozené fasády a pokud si budete přát tak pomocí zateplovacích systémů vytvoříme tepelnou izolaci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!