Poptávám přípojku elektrického vedení

Poptávám přípojku elektrického vedení

Poptávám přípojku elektrického vedení.

Přes pozemek nám vede vedení VN 22kw, je možno udělat nějak přípojku k rodinnému domu? Jakým způsobem prosim a jaká může být přibližná cena? Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
01.06.2021 09:41

Platnost poptávky:
01.07.2021 09:13

Kontaktní osoba:
Vendula Toth Kvetova

Kontaktní email:

Okres:
Příbram

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektrikářské práce, elektroinstalace Praha – profesionalita od odborníků

Elektrikářské práce, elektroinstalace Praha – profesionalita od odborníků

Firma Tomáš Erben – elektrikářské práce z Prahy je profesionální firma, které můžete bez obav svěřit zakázky větších i menších rozsahů. Neriskujte své zdraví a majetek, práce s elektřinou patří pouze do rukou odborníků. Jsme tu pro Vás, ať už jde o řešení havárií rozvodů, rekonstrukce a revize, drobné i velké elektrikářské práce, elektroinstalace v novostavbách i při rekonstrukcích, výměny zásuvek, světel nebo vypínačů. Pokud sháníte šikovného elektrikáře, kontaktujte firmu Tomáš Erben – elektrikářské práce. Zákazníkům z Prahy a okolí neúčtujeme dopravu.


Předepsané zkoušky elektrických spotřebičů pro správný a bezpečný provoz firem

Předepsané zkoušky elektrických spotřebičů pro správný a bezpečný provoz firem

Jste firma a chcete splňovat podmínky správného a bezpečného provozu? Jedno z preventivních a nutných opatření je dodržení předepsaných zkoušek elektrických spotřebičů, o které se vám postará naše společnost ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. z Jihlavy. Provádíme pravidelné periodické a výchozí revize elektrických spotřebičů první a druhé třídy, malých, středních i velkých strojů. Také se postaráme o kontrolu elektrického zařízení nn kategorie a revizi hromosvodů. V rámci dodávky revize zajistíme vypracování potřebných protokolů, posudků a revizních zpráv. Samozřejmostí je pro nás dodržení postupu podle příslušných norem ČSV.


Průmyslové elektroinstalace - kompletní elektromontáže pro výrobní závody, haly a zemědělské objekty

Průmyslové elektroinstalace - kompletní elektromontáže pro výrobní závody, haly a zemědělské objekty

Hledáte firmu s mnohaletými zkušenostmi v oblasti průmyslové elektroinstalace? Potřebujete firmu, která se postará o kompletní elektroinstalační práce ve výrobním závodě i sportovní hale? Kontaktujte společnost ELMO-SA, která se postará o průmyslovou elektroinstalaci i kompletní elektromontáže. Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti průmyslové elektroinstalace i na poli kompletních elektromontáží pro výrobní závody, sportovní haly a zemědělské objekty. Zákazníkovi dodáme kompletní dílo včetně revizí, certifikátů a dalších dokumentů potřebných k ukončení díla.


Připojení vysokého napětí ke stavbám - poradenství a výstavba

Připojení vysokého napětí ke stavbám - poradenství a výstavba

Stavíte dům, halu nebo obchodní centrum? Potřebujete zkušenou firmu, která Vám zajistí připojení vysokého napětí ke stavbám? Naše společnost COBAP s.r.o. Vám poskytne naprosto kompletní dodávky elektroinstalací. Zkalkulujeme spotřebu nového objektu a velikost trafostanice, abychom maximalizovali Vaše úspory. Poskytneme Vám poradenství, zařídíme podklady pro stavební povolení i samotnou výstavbu. Vše vyřídíme za Vás. Zkušený a odborný tým, moderní postupy, kvalitní materiál a garance úspor – to vše Vám zajistí naše společnost COBAP s.r.o. V případě, že hledáte specialistu na instalaci kabelů a montáž kabelových sloupů i nosných konstrukcí, montáž rozvoden a vrchního vedení NN, kontaktujte COBAP s.r.o.


Domovní a průmyslové elektroinstalace - montáž, dokumentace, elektroinstalační práce

Domovní a průmyslové elektroinstalace - montáž, dokumentace, elektroinstalační práce

Hledáte odborníka na elektroinstalační práce? Pak jste na správné adrese. Jsme firma Elektroprogres Hranice, spol. s r.o., která se zaměřuje na montáž, revize pro domovní a průmyslové elektroinstalace v Hranicích, Přerově a Valašském Meziříčí. Zpracujeme projektovou dokumentaci, vyřídíme stavební povolení a nabytí právní moci. Instalujeme přípojky a přeložky vysokého a nízkého napětí. Podle potřeb a požadavků zákazníka zajistíme připojení na dodavatele elektřiny (např. ČEZ). Kromě montáže provádíme pravidelné revizní kontroly a jiné práce v rámci elektroměrových rozvaděčů, které se nachází pod plombou. Se vším vám vždy rádi pomůžeme a poradíme!


REVIT, projekty ve formě BIM, 3D řešení budov, koordinace výstavby

REVIT, projekty ve formě BIM, 3D řešení budov, koordinace výstavby

Připravujete projekci nebo už máte připravený projekt stavby? Nabízíme Vám naše služby v oblasti 3D řešení – REVIT. Profesionálové ve firmě AZ elektroprojekce s.r.o. přepracují Vaše projekty do formátu BIM, pomocí software REVIT. Tento systém umožňuje perfektní spolupráci mezi jednotlivými obory projektu, koordinaci v rámci procesu návrhu projektu, výroby a výstavby. Výhodou je vytváření přesnějších návrhů s minimem kolizí a chyb, lepší koordinace mezi jednotlivými profesemi, odhalení případných otázek proveditelnosti projektu. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám předvedeme ukázky naší práce a poskytneme detailní informace. Najdete nás v Praze, na ulici Přemyšlenská 1825/13a.