Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Profesionální služby v oblasti projektování, prodeje, montáže a servisu vzduchotechnických zařízení přináší spolehlivá firma bbklima99 s.r.o. se sídlem ve Znojmě. Vzduchotechnické potrubní rozvody společně s rekuperačními jednotkami, které zajišťují zpětné získávání tepla z odpadního vzduchu, instalujeme nejen do rodinných domů, nýbrž i do průmyslových a komerčních objektů. Díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb v oblasti vzduchotechniky a klimatizace jsem obdrželi certifikát systému managementu kvality.

Inertný posypový materiál

Inertný posypový materiál

Predmetom verejného obstarávanie je dodávka inertného posypového materiálu podľa prílohy č. 7, ktorá je súčasťou súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2021 07:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)

Zadavatel IČ:
37915568

Kontaktní osoba:
Marek Havaš

Zadavatel telefon:
+421 221 025 897

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sctsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

14210000-6
Štrk, piesok, drvený kameň a štrkopiesky (do betónu)

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Okrasný štěrk a kámen na zahradu - okrasné kamenivo, drť, kvalitní materiál

Okrasný štěrk a kámen na zahradu - okrasné kamenivo, drť, kvalitní materiál

Kameny a štěrk na zahradu seženete u firmy Andrla CZ s.r.o z Opavy, kde si můžete vybrat ze širokého sortimentu kvalitního okrasného kameniva a drtí. Pro lepší vzhled a dekoraci Vaší zahrady použijte okrasné kameny od firmy Andrla CZ s.r.o. Navštivte naši prodejnu v Brance u Opavy na Cihelní ulici, kde si vyberete ze širokého sortimentu okrasných kamenů a drtí na zahradu. Naše okrasné kamenivo a drtě Vám poslouží pro dekorativní účely, dětská hřiště, zahrady, akvária, mulčovací obsypávání, zelené střechy a terasy. V nabídce máme tyto okrasné kameny: - plavené štěrky z lokality Mohelnice - štěrky z lokality na Slovensku - lomové okrasné kameny - dolomitický vápenec pískové barvy - bílý dolomitický vápenec - lomový kámen z místních lomů Kajlovec a Bohučovice - struska na kladení zámkové dlažby. Vše Vám naložíme našimi nakládači nebo dovezeme na místo určení vlastní autodopravou. Také si u nás můžete napytlovat jakékoli množství, které pak zvážíme na malé váze.


Doprava písku Nymburk - doprava písku pomocí nákladního auta

Doprava písku Nymburk - doprava písku pomocí nákladního auta

STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o. Nymburk Předěláváte, inovujete, zkrátka stavíte své vysněné bydlení? Tak to určitě hledáte vhodné stavební materiály za rozumnou cenu. Naše firma vám nabízí zpracování stavební projektové dokumentace a můžete využít náš poradenský servis. Při jakékoliv stavbě nesmí chybět kvalitní písek. Zajišťujeme dopravu písku pomocí nákladního auta AVIA s kontejnery. Dodáváme: písek tříděný písek maltový písek na betony


Štěrky, písky, drtě Hořice – zajišťujeme prodej i dovoz ve velkoobjemových vacích

Štěrky, písky, drtě Hořice – zajišťujeme prodej i dovoz ve velkoobjemových vacích

BESTA - Berný s. r. o. Hořice, Jičín Zabýváme se prodejem, dovozem a složením štěrku, písku, drtě na Vámi zvolené místo ať už na zahradu či do patra. Stavební sortiment převážíme balený ve velkoobjemových vacích Big – bag našimi vozy s hydraulickou rukou. Potřebujete navézt sypký materiál jako je písek, štěrk, drť nebo kačírek na hůře dostupné místo někde na zahradě, stavbě či dokonce v patře domu? Naše firma BESTA - Berný s. r. o. poblíž Jičína zajistí vše potřebné. Může navštívit i naší novou pobočku Stavebniny Hořice.


Přírodní zahradní kámen, kamenivo, štěrk, písek pro dům i zahradu – prodej a doprava

Přírodní zahradní kámen, kamenivo, štěrk, písek pro dům i zahradu – prodej a doprava

Kamenivo Zlín Rybníky, dodavatel kameniva v lokalitě Zlín a Otrokovice. Řešíte posyp k bazénu na zahradě, kolem chodníčků u domu nebo k zahradnímu jezírku ? Zahradní dekorační kámen s hrubším zrnem je pro Vás vhodnou volbou - jde o dekorační i funkční prvek - zabraňuje prorůstání trávy a plevelů a Vy si tak ušetříte práci při údržbě okolí domu a můžete si častěji užít zasloužený relax. Přijďte se podívat do naší prodejny a můžete si vybrat v široké škále přírodního kameniva. Samozřejmostí je zajištění dopravy kameniva v požadovaném množství tam, kam budete potřebovat. Dále nabízíme možnost přistavení kontejneru na odvoz suti, zeminy o objemu 2 m3 (3,5 t). Firma Kamenivo Zlín Vám nabízí Zahradní kámen DUNAJ a MORAVA již od 448 Kč bez DPH.


Štěrk, písek, drcené a přírodní kamenivo - prodej, doprava

Štěrk, písek, drcené a přírodní kamenivo - prodej, doprava

Hledáte-li v okolí Zlína a Otrokovic dodavatele štěrku, písku či drceného kameniva, pak se obraťte na společnost Kamenivo Zlín Rybníky. Štěrk, písek i kamenivo se využívá pro širokou škálu aplikací - stavbu chodníků, silnic, budov, pro odvodnění nebo jako výplňový materiál. Při jeho koupi je tedy důležité dbát na kvalitu, jelikož právě kvalitní sypké hmoty Vám dají dobrý základ, na kterém můžete později budovat. Potřebujete-li štěrk, písek či kamenivo v jakémkoli množství, pokusíme se maximálně vyhovět Vašim požadavkům. Veškerý materiál, který u nás zakoupíte, jsme schopni zavést na stavbu či jiné místo určení. Neváhejte a kontaktujte nás.


Prodej uhlí, štěrku, písku i kačírku - Petr Pábl Jaroměř

Prodej uhlí, štěrku, písku i kačírku - Petr Pábl Jaroměř

Nemáte v zimě čím topit? Nebo nutně potřebujete materiál na úpravy kolem domu, ale nevíte, kterého dodavatele zvolit? Tak už nehledejte. Páblovi - Uhelné sklady a kovošrot v Jaroměři vám dodají kvalitní uhlí, dřevo ale také písek nebo štěrk. To vše rychle a za výhodnou cenu. Naše rodinná firma se na trhu úspěšně pohybuje již od roku 1991. Naši školení zaměstnanci vám vždy rádi pomohou s výběrem toho nejlepšího zboží. Co vše naše uhelné sklady nabízejí? - Paliva: černé uhlí, hnědé uhlí, koks - Palivové dřevo - Písek - Mulčovací kůra - Štěrk - Kačírek Páblovi - Uhelné sklady a kovošrot nabízejí vždy několik variant nabízeného zboží. Vybrat si tak můžete to nejlepší pro váš dům. Na vaše přání vám materiál dovezeme až do domu. Uhlí rozvážíme auty typu Mitsubishi Fuso a Multikára. Zajistíme navíc i složení uhlí přesně na místo určení a to díky speciálnímu pásu na skládání uhlí. Naše uhelné sklady vám tak ušetří veškerou námahu. A to ještě není všechno. V naší firmě také vykupujeme kovy a papír. Přijít k nám tedy můžete se zásobou železa, hliníku, mědi i jiných kovů a my vás spravedlivě odměníme. To vše na jednom místě, v našich uhelných skladech a kovošrotu.