Konfekční membrány pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Konfekční membrány pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily

Vývoj a výroba konfekčních membrán pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily patří k jedné z hlavních činností společnosti ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o., která je v oblasti gumárenského průmyslu nepřehlédnutelným dodavatelem pryžových výrobků na domácí i zahraniční trh.

Poptávám skryté sítě do dvou oken

Poptávám skryté sítě do dvou oken

Poptávám cenovou nabídku na skryté sítě do dvou oken o rozměrech:
š: 434mm x v: 663 mm

Děkuji a přeji hezký zbytek dne

Danuše Kochová
282 01 Přišimasy, Skřivany
Poptávka byla vložena dne:
25.05.2021 14:04

Platnost poptávky:
25.06.2021 13:54

Kontaktní osoba:
Danuše Kochová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 604 574 728

Okres:
Kolín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Svislé fasádní clony, okenní markýzy - efektivní zastínění oken, pergoly, fasády

Svislé fasádní clony, okenní markýzy - efektivní zastínění oken, pergoly, fasády

Efektivní zastínění v letní sezóně je nutností - v lokalitě Uherské Hradiště, Zlín kvalitní stínící techniku dodá firma Černík. Pořiďte si okenní markýzy pro stínění oken či svislé fasádní clony pro stínění balkonu, pergoly či fasády. Vybrat si můžete z různých typů clon v různých barvách látky i z několika druhů ovládání. Svislé fasádní clony: - 11. QU, 13.QU svislá clona, která se používá pro stínění částí pergoly, možnost ručního i motorického ovládání - Winrol 85/100 je clona v mnoha barvách, pro stínění oken a fasád všech typů budov - Winarm výklopná markýza na fasádu i pro stínění balkonů - Niche 125 podomítková svislá clona se zvýšenou odolností díky zipu, který zajistí přesné vedení stínicí látky ve vodící liště - Verti 90, Verti 90 ZIP/BA clona pro stínění některé části pergoly Okenní markýzy: - Roltex 75/95 oživí fasádu Vašeho domu, látku si můžete vybrat dle vzorníku. Látka je navinutá na hřídeli v horním čtvercovém či kulatém boxu - Ziprol 95/125 využívá zip, který zaručí přesné vedení stínicí textilie ve vodící liště, je tedy vhodná i do míst, kde fouká silnější vítr - V-rol 63 - levná a lehká markýza v mnoha barvách, vhodná do exteriéru i pro montáž v interiéru na stěnu i strop - Sunrol markýza je vhodná ke stínění všech typů oken a balkonových dveří. Firma Černík zajistí pro zákazníky montáž i servis stínící techniky.


Plastové lamelové clony a PVC závěsy - řešení problému stále otevřených vrat

Plastové lamelové clony a PVC závěsy - řešení problému stále otevřených vrat

Společnost PERFECT DOOR s.r.o. má široký výběr PVC závěsů. Co to vlastně plastové lamelové clony (či PVC závěsy) jsou? Jsou to clony, které jsou vyrobeny z PVC pásů různé šířky, tloušťky a typu. Tyto clony slouží k uzavření otvoru s možností průchodu. Tím pádem řeší problémy stále otevřených vrat. Lamelové clony se využívají ve skladovacích prostorech, průmyslových vratech, továrnách, a také v restauracích nebo zemědělských objektech. PVC lamelové clony se dělí na dva typy antistatické clony a klasické clony. Pokud byste se chtěli dozvědět více o PVC závěsech a lamelových clonách, obraťte se na společnost PERFECT DOOR s.r.o. z Prahy!


Výsuvné markýzy pro zastínění balkónů, teras a skleněných výloh - montáž,dodávka

Výsuvné markýzy pro zastínění balkónů, teras a skleněných výloh - montáž,dodávka

Výsuvné markýzy, které zastíní větší či menší plochy teras a balkónů nebo skleněných výloh, dodává a montuje firma Garážová vrata a žaluzie z Telče. Zajistíme dodávku a montáž markýz v Telči, Dačicích, Slavonicích, Jemnici, Želetavě, ale i v Jihlavě či Pelhřimově. Jsou skvělým prvkem pro zastínění balkónů a teras v domácnostech, ale i pro zastínění teras kaváren a restaurací. Montujeme markýzy, které je možné ovládat klikou. Větší počet markýz nebo markýzy s velkou plochou jsou vybaveny dálkovým ovládáním. Markýzy mohou disponovat čidlem, které markýzu automaticky stáhne při velkém větru. Markýzy dodáváme v různém barevném provedení, aby dotvářely architektonický vzhled objektu.


Praktické a dekorativní stínění oken Frýdek-Místek, žaluzie, závěsy, rolety, markýzy, plissé, stěny

Praktické a dekorativní stínění oken Frýdek-Místek, žaluzie, závěsy, rolety, markýzy, plissé, stěny

Představujeme Vám firmu Artdesign Chaloupka z Frýdku Místku, která svou činnost zaměřila na návrh a realizace stínění v interiéru i exteriéru. Nabízíme možnost ušití z velkého množství krásných látek. Praktické a dekorativní stínění oken: - římské rolety - markýzy - klasické žaluzie - horizontální žaluzie - vertikální žaluzie - plissé - záclony - závěsy - japonské stěny - dveřní sítě proti hmyzu - rolovací sítě - plissé síť Vyzkoušejte dekorativní stínění oken od firmy Artdesign Chaloupka z Frýdku Místku.


Montáž sítí proti hmyzu do všech typů oken i dveří, v moderním a elegantním provedení

Montáž sítí proti hmyzu do všech typů oken i dveří, v moderním a elegantním provedení

Otevřená okna dokořán v parném létě je jediný způsob jak mít aspoň trochu příjemné klima v domě. Ale během pár minut se místnost naplní otravnými mouchami či komáry. Nebezpečí představují i včely a vosy, zvláště pro alergiky. Efektivní řešení tohoto problému představují sítě proti hmyzu. Přesné vyměření i montáž těchto sítí zajistí firma vašežaluzie.cz v Hlučíně, působící i v okolí Ostravy a Opavy a v celém Moravskoslezském kraji. Sítě proti hmyzu jsou velmi praktické a účinné v boji proti vniknutí hmyzu do místností. V poslední době se navíc stávají díky modernímu provedení i zajímavým a elegantním doplňkem oken a dveří. Síťoviny jsou vyráběny z poplastovaného sklolaminátového vlákna nepodléhající korozi, protože dobře snáší teplotní rozdíly, standardně se dodává v černé nebo v šedé barvě. Navíc si můžete zvolit pevnou nebo rolovací síť. Výhodou rolovací sítě je její neviditelnost, rám lze zakoupit v barvě dle přání zákazníka a síť můžete kdykoliv srolovat a tedy nenaruší vzhled okna. Zakoupit lze i speciální sítě, které zamezí vniknutí pylu. Naše sítě jsou vysoce kvalitní s jednoduchou montáží a vždy v moderním vzhledu. Neváhejte se tedy na nás obrátit v případě zájmu o sítě proti hmyzu.


Látkové rolety - moderní a originální zastínění oken

Látkové rolety - moderní a originální zastínění oken

Látkové rolety jsou nejen praktické, ale také jednoduché na údržbu a navíc dodají vašemu interiéru moderní a originální vzhled. REGA Interier v Olomouci vám poskytne pestrý výběr z látek, barevných odstínů i vzorů. Vylaďte si vaše okna moderními a originálními látkovými rolety - REGA Interier vám se vším pomůže.