Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 5 dní.


Dodanie čistiacich, leštiacich, dezinfekčných prostriedkov a pomôcok, toaletných potrieb

Dodanie čistiacich, leštiacich, dezinfekčných prostriedkov a pomôcok, toaletných potrieb

Predmetom zákazky dodávka čistiacich, dezinfekčných a hygienických výrobkov je určená pre organizačné zložky Lesov SR. Predmetom zákazky je dodanie tovaru hygienických potrieb čistiacich, antibakteriálnych a dezinfekčných prostriedkov a pomôcok, OOPP v súvislosti s COVID 19, toaletných potrieb, mydiel, pracích prostriedkov, vriec na odpad, utierok všetko v čiastkových dodávkach s dopravou na miesto určenia v minimálne požadovanej kvalite a vlastnostiach podľa špecifikácie verejného obstarávateľa. Špecifikovaný tovar musí byť certifikovaný.
Zákazka bude rozdelená na 2 časti:

Časť 1.: Dodávka čistiacich, dezinfekčných a hygienických prostriedkov, OOPP
-Dodanie čistiacich, leštiacich, dezinfekčných prostriedkov a pomôcok, toaletných potrieb, mydiel, pracích prostriedkov, vriec na odpad, vriec na odpad, utierok všetko v čiastkových dodávkach s dopravou na miesto určenia. Dodanie hygienických výrobkov v súvislosti s nárokom na OOPP.

Časť 2.: Dezinfekčné, antibakteriálne prostriedky COVID 19
-Dodanie dezinfekčných, antibakteriálnych prostriedkov na ruky, povrchy a dezinfekciu ovzdušia. Dávkovače na dezinfekčné prípravky. Dodávka jednorazových rúšok, respirátorov FFP2. Špecifikované výrobky musia byť certifikované, obsahovať KBU. Všetko v súvislosti s COVID 19.
Veřejná zakázka vložena:
28.04.2021 09:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
24.05.2021 10:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39800000-0
Čistiace a leštiace výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přírodní produkty, bylinné koncentráty a čaje pro vaše zdraví - eshop

Přírodní produkty, bylinné koncentráty a čaje pro vaše zdraví - eshop

Proč si vybrat přírodní produkty Energy právě u nás? Klademe důraz na garanci originality zboží a individuální přístup, ale také pro své zákazníky připravujeme zajímavé a pravidelné akce včetně výhodných balíčků. Široký sortiment přírodních produktů Energy pro vaše zdraví: - bylinné koncentráty - čaje - léčivé koupele - opalovací krémy - produkty na chřipku a nachlazení - potravinové doplňky - vitamíny - zelené potraviny. V našem eshopu s přírodními produkty můžete objednávat bylinné koncetráty, čaje i léčivé koupele nonstop, ale také můžete navštívit naši kamennou prodejnu Zelená lékárna Pampeliška, kterou naleznete v Zábřehu nedaleko města Šumperk.


Bylinná kosmetika Top Gold, Topderm Praha, masážní a koupelové oleje, koupelové soli, peelingy

Bylinná kosmetika Top Gold, Topderm Praha, masážní a koupelové oleje, koupelové soli, peelingy

Představujeme Vám firmu Chemek laboratoře, spol. s r.o. Praha, která vyrábí a dodává unikátní a bylinnou kosmetiku značky Top Gold a Topderm. Námi vyrobené produkty jsou dermatologicky testovány a notifikovány v EU. Obsahují desítky bylinných extraktů, rostlinných olejů a silic v účinných koncentracích. Bylinná kosmetika Top Gold a Topderm byla opakovaně oceněna na prestižních kosmetických veletrzích. Výrobky žádejte v lékárnách (ČR a SR), v pedikúrách a ve wellness zařízeních. Výroba, distribuce, e-shop: - péče o nohy a ruce - péče o pokožku - bylinné balzámy - přípravky pro wellness procedury Všechny naše kosmetické produkty a bylinnou kosmetiku Top Gold a Topderm si můžete pohodlně prohlédnout a následně zakoupit v pohodlí Vašeho domova.


Velkoobchod, eshop - sortiment osobní hygieny, drogerie, čistící a dezinfekční prostředky

Velkoobchod, eshop - sortiment osobní hygieny, drogerie, čistící a dezinfekční prostředky

Dlouhodobé dodávky drogerie a hygienických prostředků pro Vás zajistí společnost ŘEMPO VEGA, s.r.o.. Objednávky z eshopu vyřizujeme obratem. Pro klientelu z regionu Zlínský kraj je k dispozici velkoobchodní prodejna v Kroměříži. Doporučujeme registrací na eshopu, tím získáte VIP členství a využijete veškeré výhody při nákupu - individuální ceny, nákup na fakturu se splatností a také širší nabídku zboží, na speciální akce Vás s předstihem upozorníme. Pro konzultace i poradenství Vám bude k dispozici osobní obchodník. Sortiment drogerie: - čistící prostředky - prostředky na praní - papírový sortiment - zásobníky, dávkovače a koše - úklidové pomůcky - repelenty - osvěžovače a svíčky - kyseliny a louhy - autokosmetika. Sortiment osobní hygieny: - šampóny - mýdla - čistící pasty - krémy - kartáče a kartáčky - holící štětce - houby.


Dezinfekce ASOR - účinek proti viru SARS-CoV-2 již po 5 minutách inkubace

Dezinfekce ASOR - účinek proti viru SARS-CoV-2 již po 5 minutách inkubace

V dnešní nelehké době plné virů je dobré dbát na své zdraví a preventivně se chránit. Dezinfekci ASOR je produkt zcela přírodní a neobsahuje etanol, díky čemuž je šetrný k pokožce, k povrchům a může přijít do styku s potravinami. I přesto že je šetrný je vysoce účinný proti viru SARS-CoV-2 již po 5 minutách inkubace, hepatitidě, HIV a mikroorganismům. ASOR tedy můžete využít pro dezinfekci domácností, kanceláří, dopravních prostředků, v hotelích, obchodech či školách. Jednoduše můžete cokoliv postříkat, ponořit či otřít věci v koncentrovanou lázní. Další výhody jsou: nezapáchá, je ekologický a bez alergenů. Používejte a objednávejte efektivní dezinfekci ASOR od společnosti M.P.M., spol. s r.o.


Jalovcová masážní mast na bolesti kloubů, svalů, páteře i otoky - eshop

Jalovcová masážní mast na bolesti kloubů, svalů, páteře i otoky - eshop

Trpíte na problémy pohybového aparátu a potřebujete rychlou úlevu? Pak vyzkoušejte naši jalovcovou masážní mast, která je vhodná nejen při pohybových problémech, ale také před sportovním výkonem i po něm. Mast s jalovcem jednoduše vaše tělo prokrví, detoxikuje, prohřeje, zmírní bolestivost a navíc má protizánětlivé účinky. Využívá se při: - bolestech kloubů, páteře a svalů, - revmatismu, - ischiasu, - artróze, - odstraňování únavy v končetinách, - otocích, - pohmožděninách, - vyvrtnutí, - špatném prokrvování končetin. Vyzkoušejte jalovcovou mast a díky jednoduché masáži zažijte opravdovou úlevu vašich končetin!


Čištění a ochrana vinylových podlah, linolea, kaučuku i koberců

Čištění a ochrana vinylových podlah, linolea, kaučuku i koberců

Pokud hledáte kvalitní produkty na čištění podlah, odstraňování skvrn, běžné čističe nebo přípravky pro penetraci či impregnaci, u nás si určitě vyberete. Na čistění a ošetření elastických podlahovin jako jsou vinylové podlahy, linolea, kaučuk i koberce, máme v našem sortimentu produkty značky Dr. Schutz. Mezi ně řadíme koncentráty pro dezinfekci, sprejové čističe, filmotvorné dvoukomponentní penetrace i antislip přísady pro zvýšení protiskluzovosti. Tyto čističe zbaví vaši podlahu skvrn, starých nátěrů a nečistot. Pro péči o koberce nabízíme odstraňovače skvrn, čistící suché pěny a čisticí prášky, koncentráty pro hloubkové čištění, speciální odstraňovače skvrn, žvýkaček, lepidel, asfaltu nebo červeného vína. Naše kvalitní přípravky vaši podlahu nejen perfektně vyčistí a ochrání, ale zvýší také její odolnost a životnost.