Stavebné úpravy budovy ubytovacieho zariadenia na Ul. Ambra Pietra v Martine obj. súp. 399

Stavebné úpravy budovy ubytovacieho zariadenia na Ul. Ambra Pietra v Martine obj. súp. 399

Predmetom zákazky sú stavebné úpravy budovy ubytovacieho zariadenia na Ul. Ambra Pietra spojené so zmenou v užívaní stavby na bytový dom s prestupným bývaním (2. stupeň prestupného bývania). Stavebné úpravy sa týkajú hlavne vnútornej dispozície, a to vybúraním potrebných otvorov v nenosných priečkach pre navrhovanú dispozíciu bytov, existujúcich nášľapných vrstiev podláh, obkladov a omietok podľa miery poškodenia, sanity, vnútorných rozvodov vody a elektriky, dverných a okenných konštrukcií vrátane zárubní. Stavba bude rekonštruovaná v dvoch etapách, pričom v prvej etape bude v rámci projektu po rekonštrukcii navrhnutých 18 bytov, z toho 4 garsónky, 8 jednoizbových a 6 dvojizbových bytov. V každom byte bude samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a samostatná kuchynská linka. Dielo bude zrealizované podľa vypracovanej projektovej dokumentácie a výkazu výmer vypracovaného a podpísaného odborne spôsobilou osobou a označeného odtlačkom jej pečiatky.

Členenie stavby na stavebné objekty podľa právoplatného stavebného rozhodnutia:
SO 01 Stavebné úpravy ubytovacieho zariadenia na bytový dom
SO 02 Spevnené plochy a komunikácie
SO 03 Dažďová kanalizácia a vsak
(Objekty SO 02 Spevnené plochy a komunikácie a SO 03 Dažďová kanalizácia a vsak nie sú súčasťou realizácie diela v rozsahu plnenia 1. etapy.)

Predmetom diela 1. etapy je realizácia stavebného objektu:
SO 01 Stavebné úpravy ubytovacieho zariadenia na bytový dom (časť 2.)
Práce a dodávky HSV
Práce a dodávky PSV
Elektromontáže

Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť B. Opis predmetu zákazky v nadväznosti na obchodné (zmluvné) podmienky, ktoré tvoria časť D. "Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky" týchto Súťažných podkladov a zároveň podrobný technický popis realizovaného predmetu diela vrátane pripojení jednotlivých inžinierskych sietí je uvedený v projektovej dokumentácii, ktorá je súčasťou Súťažných podkladov procesu verejného obstarávania v nadväznosti na vypracovaný výkaz - výmer.
Veřejná zakázka vložena:
27.04.2021 09:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Martin

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.06.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Martin

Zadavatel IČ:
00316792

Kontaktní osoba:
Ing. Marta Kohútová, Ing. Ivana Bobrovská

Zadavatel telefon:
+421 434204157 / 434204501

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.martin.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212410-3
Stavebné práce na stavbe obytných budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, zateplení fasád Vysočina

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, zateplení fasád Vysočina

Sháníte-li na Vysočině firmu, která Vám zajistí výstavbu, rekonstrukci či zateplení rodinného domu pak se bez váhání obraťte na nás! Naše společnost působí na trhu již od roku 1990 a zajistíme veškeré stavební a inženýrské práce. Pokud se na nás obrátíte s požadavkem na výstavbu rodinného domu, pak dle Vašeho zadání zpracujeme cenovou nabídku zdarma a pomůžeme při řešení organizačních a technických detailů. Máme vlastní dílnu, sklady, prodejnu stavebnin a disponujeme i vlastní autodopravou. Zateplení rekonstrukci fasády zajistíme sanační omítky, opravu poškozené fasády a pokud si budete přát tak pomocí zateplovacích systémů vytvoříme tepelnou izolaci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Kompletní rekonstrukce interiérů na klíč včetně návrhu, bytový designer

Kompletní rekonstrukce interiérů na klíč včetně návrhu, bytový designer

Hledáte tým profesionálních řemeslníků, kteří se Vám postarají o kompletní rekonstrukci interiéru? Firma firma Interiéry Danko ze Znojma se zaměřuje na realizaci a rekonstrukci interiérů od návrhu po kompletní realizaci na klíč. Nabízíme komplexní službu od návrhu, přes stavební úpravy, po výrobu nábytku a dokončení. Zajistíme služby v oblasti interiérového designu. Bytový designer Vám vytvoření bydlení podle vašich představ. Vytvoříme zbrusu nový interiér Vašeho bytu či rodinného domu. Řemeslné práce: - bourací, obkladačské, sádrokartonářské a podlahářské práce - kompletní přestavba koupelny - rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě - kompletní rekonstrukce interiérů bytů v panelových, cihlových nebo rodinných domech. Působíme nejen ve Znojmě, ale také na Brněnsku, v Ivančicích, Moravských Budějovicích či Třebíči.


Stavební práce – opravy a rekonstrukce v domech, bytech a nebytových prostorech

Stavební práce – opravy a rekonstrukce v domech, bytech a nebytových prostorech

Pokud uvažujete o rekonstrukci koupelny, bytového jádra nebo modernizaci domu, bytu či nebytových prostor, kontaktuje stavební společnost Tomáš Viktorini s.r.o. z Jeseníku. Naše firma se zabývá širokým spektrem stavebních úprav v domech a bytech. U každé zakázky navíc poskytujeme komplexní služby, které zahrnují vypracování projektu a jeho realizaci, zajištění stavebních povolení, dodání materiálu i závěrečný úklid. Služby poskytované stavební společností Tomáš Viktorini s.r.o.: - renovace a rekonstrukce bytových jader - rekonstrukce a renovace koupelen - bezbariérová úprava koupelen pro ZTP - izolace půdních prostorů - sádrokartonové konstrukce - obkladačské práce - pokládka podlahových krytin - montáž interiérových dveří - pokládka obkladů a dlažeb z přírodního kamene - zateplování fasád - bezbariérová úprava koupelen pro ZTP


Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Hledáte firmu, která by zajistila opravdu profesionální zateplení budov, které bude dostatečně účinné? Obraťte se na nás a my Vám zaručíme kvalitní služby v oblasti zateplování, díky kterým navíc ušetříte na energiích! Pro zateplování využíváme nejkvalitnějších materiálů a samozřejmě těch nejmodernějších technologií. Snažíme se vždy, aby finální výsledek odpovídal představám našich zákazníků. Zajistěte si dostatečnou úsporu a nechejte zateplit i váš bytový či rodinný dům!


Stavební práce Dvůr Králové nad Labem, stavby, výstavba, rekonstrukce, přestavby rodinných domů

Stavební práce Dvůr Králové nad Labem, stavby, výstavba, rekonstrukce, přestavby rodinných domů

Představujeme Vám firmu J. Pišta a spol., společnost s r.o. Dvůr Králové nad Labem, která svůj obor činnosti zaměřila na výstavbu nových rodinných domů, rekonstrukce a přestavby bytových a nebytových budov, rekonstrukce bytových jader, nové koupelny. Součástí našich stavebních prací je zateplení staveb, fasády, izolace proti vlhkosti, sádrokartonářské práce, výkopové a zemní práce, pokládka dlažeb a podlah. Hledáte firmu, která je schopná a spolehlivá při realizaci nových rodinných domů? Potřebujete provést rekonstrukci koupelny či bytového jádra? Nevíte kdo Vám může provést kvalitní výkopové a zemní práce? Obraťte se na naší firmu J. Pišta a spol., společnost s r.o. ze Dvora Králové nad Labem a budete spokojeni.


Kompletní opravy historických památek a objektů

Kompletní opravy historických památek a objektů

Sháníte firmu, která má bohaté zkušenosti s opravou historických památek? Potřebujete provést opravu kaple, kostela nebo jiného objektu? Obraťte se na stavební firmu Jaromír Vyhnálek z Jemnice. Postaráme se o opravu historických budov a objektů , a to nejen v Jemnici, Slavonicích, Dačicích, Telči, ale i v Jihlavě. Zajistíme kompletní opravy historických památek – počínaje fasádou přes schody až po podlahy, stropy, malby a celý interiér těchto objektů. Ohledně bližších informací nás neváhejte kontaktovat.