Poptávám přepravu unimo buňky

Poptávám přepravu unimo buňky

Poptávám přepravu jedné unimo buńky o rozměrech 3x6 m o hmotnosti cca 3t. Z města Polná do města Sadská, ulice Na Zámku.
Poptávka byla vložena dne:
27.04.2021 10:46

Platnost poptávky:
27.05.2021 10:34

Kontaktní osoba:
Josef Řeháček

Kontaktní email:

Telefon:
+420 723 003 902

Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autodoprava – přeprava volně loženého i paletového nákladu do 24 tun

Autodoprava – přeprava volně loženého i paletového nákladu do 24 tun

Hledáte autodopravce, který se zaměřuje na vnitrostátní či mezinárodní přepravu zboží do 24 tun? Potřebujete přepravit volně ložený i paletový náklad do 24 tun? Kontaktujte ohledně přepravy vašeho nákladu firmu SPEDQUICK z Třebíče. Naše autodoprava se postará o přepravu volně loženého i paletového nákladu do 24 tun. Autodopravu do 24 tun zajistíme jak ve vnitrostátním, tak i mezinárodním měřítku po celé EU.


Nákladní autodoprava – odvoz stavebního odpadu a dovoz stavebního materiálu

Nákladní autodoprava – odvoz stavebního odpadu a dovoz stavebního materiálu

Potřebujete přepravit stavební stroje nebo mechanizaci? Nebo potřebujete na vaši stavbu přivést stavební materiál, jako je štěrk, písek či zemina? Případně potřebujete odvést stavební odpad? V případě potřeby nákladní autodopravy kontaktujte společnost BADIN s.r.o., která zajistí přepravu strojů, mechanizace, stavebního suti či materiálu po celém okolí Brna. BADIN s.r.o. v rámci nákladní autodopravy poskytuje: - přepravu strojů a mechanizace – přepravu stavebního materiálu – dovoz štěrků, drti, písku – dovoz a odvoz zeminy – odvoz stavební sutě – přistavení a pronájem kontejnerů 5 a 7 tun a následnou ekologickou likvidaci odpadu


Vnitrostátní nákladní doprava Chrudim, přeprava nákladů ADR v ČR, vytěžování nákladních vozidel

Vnitrostátní nákladní doprava Chrudim, přeprava nákladů ADR v ČR, vytěžování nákladních vozidel

Představujeme Vám firmu STOP-TRANS s.r.o. Chrudim, která svým zákazníkům z celé České republiky nabízí vnitrostátní silniční nákladní dopravu. Díky perfektnímu vozovému parku jsme schopni zajistit přepravu nákladů ADR v rámci ČR a vytěžování nákladních vozidel. Jezdíme vozidly značky Transit, Iveco a Solo a převezeme náklad od 3,5 t - 12 t. Naše činnost: - silniční vnitrostátní nákladní doprava - přeprava nákladů ADR v ČR - vytěžování nákladních vozidel Pokud Vás naše přepravní služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Novoměstská 56, Chrudim.


Distribuce, transport a zásobování ovoce a zeleniny

Distribuce, transport a zásobování ovoce a zeleniny

Provozujete či vlastní obchod s potravinami? Zajisté chcete svým zákazníkům dopřát to nejlepší ovoce a zeleninu. Tu Vám zajistí a dodá naše společnost Maple Trade s.r.o., která sídlí v Třinci - Dolní Líštná. Naší specializací je vnitrostátní a mezinárodní přeprava ovoce a zeleniny. Zásobujeme především řetězce a velkoobchody. V našem sortimentu naleznete jablka, hrušky, broskve, banány, pomeranče a jiné exotické i domácí ovoce. Ze zeleniny nabídneme rajčata, okurky, mrkev, cibuli, česnek, brambory či papriky. Export a import tohoto sortimentu realizujeme speciálními vozidly na to určené, které udrží potraviny kvalitní a čerstvé. Na trhu působíme již deset let, což je známkou kvalitních služeb a spokojených zákazníků.


Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR – vnitrostátní, mezinárodní

Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR – vnitrostátní, mezinárodní

Hledáte zkušenou dopravní společnost, která zajistí přepravu nákladů v režimu ADR? Hledáte firmu, která zajistí bezpečný transport nebezpečného nákladu do zahraničí? Pak kontaktujte společnost SPEDQUICK z Třebíče. Vozový park naší společnosti disponuje vozidly pro přepravu nebezpečných látek a věcí v přepravním režimu bezpečnosti ADR. Tato vozidla jsou také obsluhována proškolenými řidiči. Zabezpečujeme vnitrostátní i mezinárodní přepravu nebezpečných věcí a látek v režimu ADR.


Nákladní vnitrostátní i mezinárodní přeprava kamiony

Nákladní vnitrostátní i mezinárodní přeprava kamiony

Ať už se jedná o stěhování nebo potřebujete přepravit své výrobky do obchodů, kontaktujte nás a využijte naši službu nákladní vnitrostátní přepravy. Dbáme na technickou kvalitu našich vozů, k dispozici máme kamiony s širokým spektrem značek jako je Man, Liaz, Ford Transit, Avia nebo Tatra. I v případě, že se nejedná o přepravu v rámci ČR, ale po Evropě, jsme Vám plně k dispozici a jsme ochotni se individuálně dohodnout a zajistit Vám přepravu dle Vašich požadavků.Vzhledem k tomu, že u nás probíhají pravidelné jízdy po Evropě, můžete využít našich služeb dlouhodobě. Zaručujeme Vám výhodné ceny a kvalitní přepravu Vašeho nákladu. Tak neváhejte a objednejte si rovnou naše služby na telefoním čísle 724 777 825.