Koberce bytové, zátěžové, kusové i v metráži, koberce ve standardním i luxusním provedení

Podlahové studio Jegla

Koberce bytové, zátěžové, kusové i v metráži, koberce ve standardním i luxusním provedení

Do Podlahového studia Jegla si můžete přijít vybrat vhodný koberec pro bytové nebo komerční využití. V širokém sortimentu bytových koberců si zvolíte koberec do obývacího pokoje nebo ložnice, máme široký výběr koberců do dětského pokoje, na chodbu či schodiště. Anebo potřebujete kvalitní koberce pro více zatěžované prostory? Nabízíme koberce různého materiálového složení, v mnoha rozměrech, ve standardním i luxusním provedení. Na výběr máme koberce v metráži, kusové koberce, běhouny a rohožky.

Prevádzka cintorínov v meste Hlohohovec a m. č. Šulekovo do 30.06.2023

Prevádzka cintorínov v meste Hlohohovec a m. č. Šulekovo do 30.06.2023

Predmetom zákazky je poskytnutie služieb prevádzkovanie cintorínov v meste Hlohovec a m. č. Šulekovo podľa zákona č. 131/2010 Z. z. o pohrebníctve v znení zákona NR SR č. 398/2019 Z. z., ktorým sa dopĺňa zákon č. 131/2010 Z. z. o pohrebníctve a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony o pohrebníctve, a to: služby na pohrebisku poskytované pohrebným službám a nájomcom hrobových miest, prevádzkovanie, údržba a čistenie pohrebiska a prevádzkovanie domu smútku. Rozsah predmetu zákazky je podrobne riešený v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
23.04.2021 10:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Hlohovec

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.06.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Hlohovec

Zadavatel IČ:
00312509

Kontaktní osoba:
Ing. Ivan Šimo

Zadavatel telefon:
+421 333 813 384

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.hlohovec.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

98371110-8
Cintorínske služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nerezové vitríny pro uložení jedné nebo více uren

Nerezové vitríny pro uložení jedné nebo více uren

Potřebujete novou nerezovou vitrínu pro urnu? Hledáte firmu, která Vám na zakázku vyrobí schránku pro více uren? Pak se obraťte na společnost Martin Urbášek Urny-kříže z Uničova. Na zakázku Vám vyrobíme nerezové vitríny pro uložení jedné, dvou nebo tří uren. Námi vyráběné urny jsou 100% českým ručně dělaným výrobkem. Urnu je také možné vyrobit v černém barevném provedení. Kromě schránky na urny si u nás také můžete vybrat ze široké škály uren.


Pohřební ústav Pospa zajistí i ekonomický pohřeb, bez obřadu

Pohřební ústav Pospa zajistí i ekonomický pohřeb, bez obřadu

Pohřební služba Pospa Uherský Brod má dlouholeté zkušenosti, jsme velmi diskrétní. Náš pohřební ústav zajistí i ekonomický pohřeb kompletní s obřadem, nebo zpopelnění bez obřadu. Pokud chcete sjednat pohřeb se smutečním rozloučením, v těžkém období smutku, ze ztráty blízkého člověka, Vám ulehčíme a zařídíme vše potřebné. Na žádost pozůstalých zajišťujeme: - nonstop převoz zesnulých - vázání věnců a kytic - tisk parte - kopání hrobů - hudbu - související služby dle přání pozůstalých - přeplacení pohřbu (i splátkovou formou). Vyřízení pohřbu je možné i v sobotu a neděli Pomůžeme organizací a zajištěním pohřbu bez zbytečných otázek. Proto nabízíme také možnost dohodnutí pohřbu pouze přes telefon - 608836649.


Nepřetržitá pohřební služba, pohotovost 24 hodin denně

Nepřetržitá pohřební služba, pohotovost 24 hodin denně

A + A KASPO s. r. o. Pohřební služba Ústí nad Orlicí Libor Soušek Pohřební služba Ústí nad Orlicí Libor Soušek se zabývá kompletními službami v oboru pohřebnictví s nepřetržitou pohotovostní službou 24 hodin. Zajišťujeme: - pohřby žehem - pohřby do země - převozy zesnulých - tisk smutečního oznámení - zajištění květinové výzdoby - prodej hřbitovního zboží. Ústní nad Orlicí, Česká Třebová, Letohrad, Brandýs nad Orlicí.


Pohřební služba - smuteční obřady, pohřby, kremace

Pohřební služba - smuteční obřady, pohřby, kremace

Hledáte pohřební službu na Opavsku, která za Vás zajistí vše potřebné s chystáním pohřbu Vašich blízkých? Obraťte se na firmu pana Rudolfa Dybowicze - Pohřební služba MARIE a veškeré formality spojené se smutečními obřady, kremacemi vyšešíme za Vás. Máme dlouholeté zkušenosti, 20 let praxe v oboru pohřebnictví. Nabízíme kompletní pohřebnické služby ve městě Opava. V rámci celé ČR i ze zahraničí zrealizujeme převozy zesnulých. Již při prvním jednání jsme schopni na počkání provést tisk, vytisknout smuteční oznámení. Zdarma Vám zprostředkujeme oznámení o úmrtí v novinách i na webových stránkách a vyvěšení parte ve vitrínce. Dle Vašich požadavků sjednáme termín a místo smutečního obřadu a případně zajistíme profesionálního řečníka. Zajistíme výkopy hrobů. Dle Vašeho přání dodáme urny, rakev, květinové dary, věnce, smuteční vazby a zvolíme hudební doprovod, možnost je i videoprojekce ve smuteční síni při obřadu. Provedeme úpravu zesnulého před kremací či obřadem. Vyřídíme za Vás i úmrtní list. Zajistíme kamenické práce – náhrobky, náhrobní desky. Máme dvě kanceláře – Opava, Otická 802/103 (městský hřbitov) a Opava, Purkyňova 6.


Pohřební služba, kancelář Trutnov, pohřebnictví, kremace, převozy zesnulých i ze zahraničí

Pohřební služba, kancelář Trutnov, pohřebnictví, kremace, převozy zesnulých i ze zahraničí

POHŘEBNÍ ÚSTAV S.R.G. společnost Trutnov Ocitli jste se v těch nejtěžších chvílích Vašeho života? Musíte řešit úmrtí v rodině? Vězte, že nejste na to sami. Obraťte se na Pohřební ústav S.R.G. v Trutnově. Nabízíme svým klientům veškerý servis se zajištěním pohřbů a kremací včetně převozů po ČR a ze zahraničí. Zajišťujeme pořádání smutečních obřadů civilních i církevních, dále pak pohřby žehem i do země. Náš Pohřební ústav Trutnov nabízí smuteční obřady v kostele, přímo u hrobu na hřbitově nebo bezobřadní kremaci. Přijďte si k nám vybrat ze široké nabídky smuteční oznámení, květinovou výzdobu, velký výběr rakví, kamenické náhrobky, skladby nebo živá hudba, zajistíme profesionálního řečníka, rozptyl popela a vyřízení veškeré administrativy. Působíme v těchto lokalitách: Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně, Horní Maršov, Svoboda nad Úpou, Žacléř, Bernartice, Vlčice, Pilníkov. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo mejlem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Komenského 63, Trutnov.


Nadčasový ekologický výrobek - papírové rakve v klasickém designu dřeva

Nadčasový ekologický výrobek - papírové rakve v klasickém designu dřeva

Přemýšlíte ekologicky a záleží Vám na ochraně životního prostředí? Neztrácejte tento postoj ani ve chvílích smutku, kdy jste nuceni zařídit pohřeb pro své blízké a zvolte místo dřevěné rakve rakev papírovou od společnosti KOMES, spol. s r.o. z Prahy. Tento nadčasový ekologický výrobek imituje vzhled klasického dřeva, vybírat můžete z více jak 40ti barevných variant včetně různého zdobení. Jeho předností je výrazně lehčí hmotnost a tedy i snadná manipulace, nižší pořizovací cena a v neposlední řadě úspora zdrojů dřeva nebo minimální produkce spalin. Ekologické papírové rakve v elegantním provedení imitace dřeva nabízí společnost KOMES, spol. s r.o.