Spojovací a upevňovací materiál pro železniční svršek 2021

Spojovací a upevňovací materiál pro železniční svršek 2021

Uzavření rámcové dohody na dodávky spojovacího a upevňovacího materiálu pro opravy a údržbu železniční dopravní cesty.
Veřejná zakázka vložena:
22.04.2021 08:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Správa železnic, státní organizace

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.05.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
200 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa železnic, státní organizace

Zadavatel IČ:
70994234

Zadavatel ulice:
Dlážděná 1003/7

Zadavatel PSČ:
1100

Zadavatel obec:
Praha 1


Zadavatel web:
https://www.spravazeleznic.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34946120-7
Materiály železničních tratí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nerezové zábradlí a sloupky - kulaté a hranaté, madla, úchyty, kotvení, eshop

Nerezové zábradlí a sloupky - kulaté a hranaté, madla, úchyty, kotvení, eshop

Nerezové zábradlí je určeno především pro betonová, montovaná i dřevěná, balkóny a balustrády. Společnost Večerek Tomáš prodává na svém e-shopu nerezové zábradlí za velmi příznivou cenu. Ať už sháníte nerezové sloupky, madla, úchyty, šrouby a další nerezové polotovary, navštivte náš e-shop, kde si určitě vyberete. Pokud jste se rozhodli namontovat si zábradlí sami, naši pracovníci Vám rádi poradí, kolik nerezového zábradlí budete potřebovat. vy si pouze vyberete vzhled zábradlí, který se Vám nejvíce líbí. U nás si vybere kutil i profesionál, v široké nabídce sortimentu najdete nerezové komponenty potřebné k sestavení nerezového zábradlí. V naší nabídce naleznete široký výběr nerezových komponentů vhodných pro jednoduché sestavení kvalitního stavebnicového nerezového zábradlí.


Specializovaný velkoobchod se železářstvím - nejširší výběr spojovacího materiálu, nářadí a nástrojů

Specializovaný velkoobchod se železářstvím - nejširší výběr spojovacího materiálu, nářadí a nástrojů

Hledáte specializovaný obchod se železářským zbožím v Brně? Pak navštivte Železářství Skořepka, s.r.o., které nabízí nejširší výběr spojovacího materiálu, nářadí, nástrojů, elektromateriálu a dalšího zboží určeného pro řemeslo, dům, chatu nebo zahradu. Naše firma má zaměření a nabízí sortiment se železářským zbožím a hutním materiálem. Zakoupíte u nás: -spojovací materiál -hutní výrobky -ruční nářadí -elektrické nářadí -nástroje -brusivo -zámky -řetězy -vodoinstalační materiál -elektromateriál -klempířské výrobky -instalatérské potřeby -malířské potřeby -barvy a laky -čisticí prostředky -zahradní potřeby -ochranné pomůcky -kování -pletivo a další. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Lis na PET láhve ECOPRESS - k lisování všech typů plastových láhví

Lis na PET láhve ECOPRESS - k lisování všech typů plastových láhví

Použité plastové láhve už nemusíte pracně a ručně mačkat, pohodlně a rychle deformujete prázdné láhve pomocí lisu na PET láhve ECOPRESS. Díky lisu ušetříte prostor skladování a zároveň šetříte životní prostředí. Manipulace je jednoduchá, uvolníte víčko láhve a zatlačíte spodní části láhve dovnitř lisu. Během pěti sekund máte PET láhev stlačenou. Pořiďte si náš lis do domácnosti či do firmy a šetřete s námi životní prostředí!


Výroba spojovacího materiálů, šroubů, klipů, matic

Výroba spojovacího materiálů, šroubů, klipů, matic

Sháníte-li výrobce nestandardního spojovacího materiálu, šroubů matic, vrutů, nýtů ad., pak je tu naše firma pro Vás! Spojovací materiál-šrouby, matice, nýty, závitové tyče, závlačky, podložky, vruty, závitořezné šrouby aj. Jsme specialisty na dodávky nestandardního spojovacího materiálu pro automobilový průmysl a stavebnictví. Naši dodavatelé jsou pečlivě vybíráni dle: certifikace, kvalita, spolehlivost dodávek a cena. Díly dodáváme formou kanban, konsignačním skladem i prodejem do skladu klienta. Povrchovou úpravu provedeme dle přání zákazníka. Pro více informací navštivte naše www nebo nás kontaktujte!


Sortiment doplňků pro vchodové dveře - různé typy klik, madel a rozet

Sortiment doplňků pro vchodové dveře - různé typy klik, madel a rozet

Doplňky vchodových dveří a především madla výrazným způsobem dotváří vzhled dveří – v rámci dveřních doplňků firmy PERITO můžete vybírat různé typy nejen madel, ale i klik a rozet. Madla se liší v první řadě způsobem uchycení. Madla vyosená, kde jsou kotvící nožky viditelné. Madla kolmá, která jsou zabudována přímo do těla výplně vchodových dveří a kotvící nožky jsou elegantně skryty pod madlem. Novinkou jsou madla bez přesahu - kotvená na koncích. Ty je možné při kratší délce umístit i horizontálně, díky čemuž se vytváří prostor pro velmi zajímavý design. Stále více v oblibě jsou dveřní výplně bez prosklení, na kterých se může stát dominantním prvkem další novinka - zápustné madlo s lemem. Nabídka povrchových úprav doplňků je také širší. Správným výběrem můžete dveře vyladit k dokonalosti. Kromě nerezové a u vybraných madel dřevěné úpravy je sortiment nově rozšířen také o elegantní černé doplňky (madla, kliky, ale i rozety). Některá madla je možné navíc podsvítit - jemné bodové podsvícení předsazených madel nebo zápustná madla osvícená naopak LED páskem. Při setmění skvěle poslouží nejen jako praktický orientační bod, ale Vaše vchodové dveře budou rázem originální a výjimečné. U řad ELEGANCE, ENTRY a SMART je nyní možné doladit dveře i černými aplikacemi, jako jsou rámečky okolo prosklení či nuty (designové drážky). Ve spojení s černými doplňky a světlým dřevodekorem na povrchu výplně budou vchodové dveře nadčasovým hitem. Doporučujeme dřevodekory Turner Oak nebo například Irish Oak. U klik si můžete vybrat mezi rozetovou a štítkovou, černou a nerezovou variantou. Na celý sortiment doplňků se můžete podívat na výše uvedeném odkazu.


Upevňovací technika, spojovací materiál, šrouby, matice, vruty

Upevňovací technika, spojovací materiál, šrouby, matice, vruty

Podnikáte v kovovýrobě, stavebnictví či průmyslových odvětvích? Zajisté ke své pracovní náplni využíváte nejrůznější spojovací materiál či dílenské nářadí. Všechno potřebné si můžete zakoupit u naší společnosti velkoobchodu reca spol. s r.o., sídlící v Brně – Černovicích. V našem sortimentu naleznete šrouby šestihranné, závrtné, na plech, závitové dále pak závitové tyče, různé druhy kolíků, vruty do dřeva, podložky, hmoždinky, nýty a jiný materiál a spojovací prvky. Portfolio máme rozšířeno o nástroje a nářadí jako například ruční, řezné, vrtací, upínací, měřící či svařovací. Dodáváme i dílenskou chemii a ochranné pomůcky. Vše si můžete objednat na našem e-shopu.