Vodní trkače, Austrálie

Vodní trkače, Austrálie

HYDRAULICKÝ VODNÍ TRKAČE (NA ČERPÁNÍ VODY) (BBHWRs) OBCHODNÍ LICENČNÍ PŘÍLEŽITOST - VYJÁDŘENÍ ZÁJMU
Hledáme vhodného českého etablovaného výrobce přesných kovů, který by zahájil licencování a výrobu našich BBHWR (vodních trkačů) určených pro marketing v Evropě.

Naše BBHWR fungují v australsko-asijském regionu asi 165 let. Vzhledem k pověsti společnosti BBHWRs pro svou provozní spolehlivost a dlouhou životnost je nyní dlouhodobým cílem naší společnosti představit naši technologii BBHWRs globálně s počátečním zaměřením na evropské trhy. Na základě tohoto cíle hledáme vhodného evropského a renomovaného výrobce vodních čerpadel. Předpokládá se, že vybraný výrobce prokáže svou schopnost provádět výrobu a marketing BBHWR na evropských trzích nebo volitelně na globálních trzích.

Předpoklady, které od potenciálního držitele licence BBHWR (vodního trkače) hledáme, jsou:
• Osvědčená historie výroby čerpadel, schopnosti a marketingové pracovní síly
• Založeno významné výrobní zařízení s prokázanou historií a zavedenou QC certifikací
• Zavedená marketingová síť pro prodej vlastních vyráběných produktů na domácím i mezinárodním trhu.

Na základě nedávno dokončeného průzkumu evropských výrobců čerpadel jsme dospěli k závěru, že je třeba zaměřit se na výběr z České republiky. Základem našeho úsudku jsou znalosti, které máme o dlouhé globální historii a reputaci, kterou čeští výrobci v průběhu let dosáhli ve strojírenské vysoce přesné výrobě - tj. Stroje, čerpadla atd.
Další podrobnosti BBHWR a podrobnosti příslušných webových stránek BBHWR budou poskytnuty na vyžádání.
Zainteresované strany by se v první řadě měli obrátit na níže podepsaného.
Misal Technologies Pty. Ltd.
Manfred Mayboehm
Dipl. Ing.; CP. Eng.; M.I.E. Aust.
Managing Director

Původní znění:
Establishing business cooperation
BILLABONG HYDRAULIC WATER RAMS (BBHWRs)
BUSINESS LICENSING OPPORTUNITY – EXPRESSION OF INTEREST

Hello,
We require EDB assistance in finding a suitable, Czech based established metal precision Manufacturer to be taking up a Licensing & Manufacturing of our BBHWRs, designated for marketing in Europe.

Our BBHWRs have been operating in the Austral-Asia Region for some 165 years. Due to the BBHWRs reputation for their operation reliability and longevity, it is now our Company's long-term objective to introduce our BBHWRs technology globally, with initial focus on the European markets. Based on this objective are seeking to find a suitable European established and reputable engineering manufacturer of Water Pumps. It is assumed that the selected Manufacturer will demonstrate his capability to undertake manufacturing and marketing of the BBHWRs in the European markets or optional the Global markets.

The prerequisites we are seeking from the potential BBHWRs Licensee are:
• Proven Pumps manufacturing history, capability and marketing workforce
• Established substantial manufacturing facilities with a proven track record and QC Certification in place
• Established marketing network for the sale of own manufactured Products domestically and internationally.

Based on recent completed Survey of European Pump manufacturers we have concluded for the need to focus on a selection to be made from the Czech Republic. The basis of our conclusion is the intimate knowledge we have on the long global history and reputation Czech Manufacturers have attained over the years in engineering high precision manufacturing – i.e. Machinery, Pumps etc.

To enable you to familiarize with the unique BBHWRs technology and to assess the potential Business Opportunity, we have taken the liberty in providing for your further perusal and consideration various selective BBHWRs Documents as well as Photographs into our enclosed Zipped Document 13198.ZIP (05.04.2021).

Additional BBHWRs details as well as the relevant BBHWRs Websites details will be provided on request.
Interested parties should in the first instance contact the undersigned.

Sincerely,
Misal Technologies Pty. Ltd.
Manfred Mayboehm
Dipl. Ing.; CP. Eng.; M.I.E. Aust.
Managing Director

Enclosures:
1x Document 11910.ZIP - BBHWRs Documentation Package (6 Documents)
Poptávka byla vložena dne:
12.04.2021 10:51

Platnost poptávky:
09.07.2021 13:44

Kontaktní osoba:
Misal Technologies Pty. Ltd.

Kontaktní email:

Telefon:
613 987 65222

Země:
AUSTRALIA

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mobilní vysokotlaký čistič Hydroblaster 500 bar je určen pro profesionální využití v oblasti průmyslového čištění

Mobilní vysokotlaký čistič Hydroblaster 500 bar je určen pro profesionální využití v oblasti průmyslového čištění

Firma AQ PUMPY s.r.o. sídlící v Hranicích se zaměřuje na vývoj, výrobu a následný prodej čerpadel a čerpacích systémů. Mobilní vysokotlaký čistič Hydroblaster 500bar - 20 l/min byl navržen pro využití v oblasti průmyslového čištění, pískování a tryskání vysokotlakým vodním paprskem. Hydroblaster 500 využijete při čištění lešení, bednění, povrchů, fasád, strojů, filtrů, forem, výměníků a potrubí. Dále jej je možné použít pro sanaci betonu, železobetonu a monolitických konstrukcí a společně s pískovacím setem pak k odstranění rzi, barev i těch nejodolnějších usazenin. Velkou výhodou hydročističe je snadné ovládání. Díky tříplunžrovému čerpadlu dosáhne čistič při průtoku 20 l/min až 500 bar. Poháněn je benzinovým motorem Briggs&Startton Vanguard o výkonu 23 kW. Součástí výbavy je i regulátor tlaku, kontrolka mazání, funkce automatického vypnutí při nedostatečném tlaku vody, termoventil pro ochranu před přehřátím vodního okruhu čerpadla, kontrolka tlaku oleje i centrálním bezpečnostním tlačítkem STOP. V doplňkové výbavě je pískovací set, který napomáhá k důkladnému otryskání všech nežádoucích nečistot až na kov, vysokotlaká hadice, pistole a kopí. Trysky jsou rotační, přímé bodové nebo ploché. Pro více informací nás kontaktujte, rádi Vám zodpovíme otázky týkající se tohoto výkonného profesionálního hydročističe, případně nabídneme speciální zakázkové řešení dle Vašich představ.


Instalace a servis tepelných čerpadel Toshiba pro rodinné domy

Instalace a servis tepelných čerpadel Toshiba pro rodinné domy

S výběrem a instalací vhodného typu tepelného čerpadla pro Váš rodinný dům zajistí společnost LEDO servis, která sídlí ve Znojmě. Naše společnost je dodavatelem tepelných čerpadel TOSHIBA ESTIA. Kromě dodávky zajistíme i odbornou instalaci a záruční a pozáruční servis. Proč si zvolit právě vytápění tepelným čerpadlem? Vytápění pomocí tepelného čerpadla je moderní a vysoce efektivní způsob ohřevu teplé vody a vytápění obytné jednotky, který navíc zajistí výrazně nižší spotřebu energie. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Montáž a servis tepelných čerpadel - nízkonákladové řešení pro vytápění a ohřev vody

Montáž a servis tepelných čerpadel - nízkonákladové řešení pro vytápění a ohřev vody

Chcete ušetřit na energiích? Vsaďte na naši společnost Tušl Technologies, s.r.o. z Brna a jistě budete spokojeni. S dlouholetými zkušenostmi poskytujeme komplexní služby v oblasti TZB a správy tepelných zdrojů. Specializujeme se na tepelná čerpadla Danfoss pro nové a rekonstruované domy. Postaráme se o montáž, uvedení do provozu, záruční i pozáruční servis. Klademe vysoký důraz na profesionalitu našich zaměstnanců a zákazník je pro nás vždy na prvním místě. Zajistěte si své ekologické zařízení pro vytápění, ochlazování a ohřev vody v domácnosti a ušetřete 50 až 75% celkových nákladů. Máte-li zájem o rychlejší návrat investice, pak doporučujeme zkombinovat čerpadlo s jiným zemním zdrojem. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nám rovnou zavolejte.


Dodávka a servis tepelných čerpadel pro rodinné domy - optimální systém vytápění

Dodávka a servis tepelných čerpadel pro rodinné domy - optimální systém vytápění

Chcete vyřešit tepelnou pohodu ve vašem rodinném domě? S tím vám pomůže firma Klimastyle z Hodonína. Zajistíme dodávku, odbornou montáž i servis tepelných čerpadel. Tepelné čerpadlo je ekologicky šetrný systém vytápění. Je to investice, která se vrátí ve formě nízké spotřeby energie na jeho provoz. V oboru máme bohaté zkušenosti a specializujeme se na tepelné čerpadla vzduch/vzduch a vzduch/voda ověřených a spolehlivých značek Toshiba, Panasonic, Sinclair, Mitsubishi a další. Obraťte se na nás, poradíme vám s výběrem a navrhneme vám optimální řešení za rozumnou cenu.


Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Prodejem, montáží a komplexním servisem výkonných tepelných čerpadel po celé České republice se zabývá firma MIVOTOP s.r.o. z Opavy. Naleznete u nás tepelná čerpadla s dlouholetou zárukou pro ohřev vody a vytápění od ověřených značek, jako je De Dietrich, Vaillant a Baxi. Poradíme Vám se správným výběrem čerpadla s ohledem na optimální využití energie a finanční náročnost. Dodáváme čerpadla na vzduch vodu, země vodu a vzduch vzduch. Provádíme různé opravy, regulace, odhlučnění, odvibrování, předělávky kompaktních jednotek, výměny špatných komponentů, ošetření proti korozi, hlodavcům a další nezbytné úpravy zařízení v rámci komplexního servisu.


Tepelná čerpadla pro potřeby vytápění a ohřevu topné vody Jičín, montáž a servis tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla pro potřeby vytápění a ohřevu topné vody Jičín, montáž a servis tepelných čerpadel

Představujeme Vám firmu HASKO, kterou provozuje pan Pavel Kozák ze Sobotky. Firma se zabývá montáží a servisem tepelných čerpadel vzduch - voda, vzduch - vzduch. Působíme v lokalitách Jičín, Praha, Hradec Králové, Mladá Boleslav. Výhodou tepelných čerpadel je, že odnímají teplo okolnímu prostředí, převádějí jej na vyšší teplotní hladinu a předávají ho cíleně pro potřeby vytápění a ohřevu topné vody. Mohou být připojena k různým topným systémům jako jsou radiátory, podlahové, stropní a stěnové vytápění, konvektory, fan-coily nebo v kombinaci s dalšími tepelnými zdroji. Pokud Vás nabídka tepelných čerpadel zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.