Pavlačový bytový dom v obci Hronovce – 22 B.J.

Pavlačový bytový dom v obci Hronovce – 22 B.J.

Predmetom zákazky je komplexné zhotovenie diela, bytových domov s 22 bytovými jednotkami v znení zákona o dotáciách na rozvoj bývania a o sociálnom bývaní príslušnej potrebnej technickej vybavenosti podľa zákona o Štátnom fonde rozvoja bývania (ďalej len zákon o ŠFRB) v súbehu so zákonom o dotáciach. Navrhovaný bytový dom sa skladá z bytového domu A a bytového domu B. Každý bytový dom je navrhnutý ako štvorpodlažný objekt s exteriérovými domovými komunikáciami (pavlačami) so samostatnými vstupmi do bytových jednotiek. Každý objekt obsahuje 11 bytových jednotiek. Na 1.NP sa budú nachádzať 2 bytové jednotky, 1-izbový a 3-izbový byt, spoločné skladové priestory a technické priestory. Na každom zo zvyšných podlaží sa budú nachádzať 3 byty, 1-izbový, 2-izbový a 3-izbový. V prípade potreby je možné trojizbový byt na 1.NP v bytovom dome v súlade so zákonom č.532/2006 o podrobnostiach na zabezpečenie stavebnotechnických požiadaviek a technických podmienok zariadení civilnej ochrany prebudovať na svojpomocne budovaný úkryt s kapacitou do 50 osôb.
Vzájomné vertikálne prepojenie medzi jednotlivými podlažiami bude zabezpečené monolitickými schodiskami. Na prízemí je situovaná technická miestnosť a spoločné skladové priestory, prístupné z exteriérovej pavlače. Vchod do technickej miestnosti je z miestnosti pre spoločné skladové priestory.
V území sa predpokladá vybudovanie 29 parkovacích státí pre dvojstopové osobné motorové vozidlá, z toho 4% z celkového počtu pre osoby so zníženou schopnosťou pohybu (2 parkovacia plocha) podľa vyhlášky č. 532/2002 Z.z. 15 parkovacích miest sa vybuduje počas realizácie bytového domu SO 01 BD_A a 14 počaš výstavby SO 10 BD_B.
Napojenie riešeného územia na verejnú komunikačnú sieť bude zabezpečené pomocou prepojenia s existujúcou miestnou komunikáciou na ulici Parková, ktorá sa nachádza v blízkosti navrhovanej výstavby.
Bytové jednotky pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu môžu byť zriadené na 1.NP, avšak obec neeviduje žiadosť o pridelenie takýchto bytových jednotiek a preto zriadené nebudú.
Veřejná zakázka vložena:
31.03.2021 09:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Hronovce

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.05.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Hronovce

Zadavatel IČ:
00307041

Kontaktní osoba:
Ing. Zuzana Matušková

Zadavatel telefon:
+421 904 223 613

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.hronovce.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211000-9
Stavebné práce na stavbe viacbytových budov a rodinných domov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba rodinných domů na klíč - realizace včetně základové desky a přípojek

Výstavba rodinných domů na klíč - realizace včetně základové desky a přípojek

Chcete postavit nové bydlení? Jsme firma ZOUBEKSTAV s.r.o. z Olšan u Prostějova a zabýváme se výstavbou nových rodinných na klíč v okolí Olomouce a Přerova. Svěřte se do rukou odborníků a určitě nebudete litovat. Poskytujeme projekční a inženýrské služby, provádíme kompletní výstavbu domů až po střechu včetně základové desky a přípojek. Flexibilně reagujeme na požadavky zákazníka a stavební práce a terénní úpravy realizujeme za přijatelné ceny. O naší kvalitě a spolehlivosti svědčí certifikát dle ČSN EN ISO 9001 : 2005. V případě zájmu o zpracování konkrétní cenové kalkulace nás neváhejte kontaktovat. Ukázky práce si můžete prohlédnout na webových stránkách.


Stavební, řemeslné a zednické práce

Stavební, řemeslné a zednické práce

Potřebujete postavit nebo opravit základy nebo zdi Vašeho domu? Hledáte spolehlivou stavební a zednickou firmu, která zároveň provádí i další řemeslné práce? Pak se obraťte na stavební firmu Stavovald z Ivančic. Naše firma se postará o veškeré stavební, zednické a řemeslné práce: - stavba rodinných domů na klíč - realizace nízkoenergetických, cihlových, řadových domů a dvojdomků - výstavba, opravy konstrukčních částí – zdi, příčky, základy, podlahy, stropy - rekonstrukce, půdní vestavby - pokrývačské, obkladačské, klempířské, tesařské, vodoinstalatérské a elektrikářské práce Práce realizuje v okolí Ivančic, Moravského Krumlova a oblasti Brno-venkov.


Zděné rodinné domy na klíč, nízkoenergetický dům za cenu bytu - výstavba na Moravě

Zděné rodinné domy na klíč, nízkoenergetický dům za cenu bytu - výstavba na Moravě

Pokud plánujete výstavbu nového rodinného domu v lokalitě Zlínský kraj, případně na Moravě, nahlédněte na typové zděné domy, které dodává stavební firma EB - stav s.r.o.. S námi můžete mít nízkoenergetický dům za cenu bytu ! Výstavba domů na Moravě. Typový nízkoenergetický dům: - PRAKTIK 1 429 999 Kč bez DPH - 56 m2, 3+kk - ELEGANT 2 199 999 Kč bez DPH - 96 m2, 4+kk - PREMIUM 2 749 999 Kč bez DPH - 145 m2, 5+kk. Jde o tradiční zděné domy. Uspořádání místností lze dle požadavků změnit. V případě zájmu vyřídíme vše potřebné: - dotace z programu zelená úsporám. - cena projektu aktuálně ZDARMA - úvěr, stavební povolení. Doba výstavby od stavebního povolení po předání stavby obvykle zabere max. 4 měsíce. Pokud budete mít zájem o další informace, domluvte si s námi nezávaznou schůzku na tel: 603478751.


Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Hledáte firmu, která má bohaté zkušenosti s průmyslovou výstavbou? Potřebujete stavební společnost, která zajistí výstavbu bytového komplexu? Kontaktujte společnost ATLANTA, a.s. ze Znojma, která realizuje kompletní dodávku bytové a průmyslové výstavby. Postavíme Vám bytový dům, ale i celé bytové komplexy. Na poli průmyslové výstavby se orientujeme jak ve stavbě komerčních objektů, tak i průmyslových hal. Bytový dům nebo stavbu pro výrobu a služby Vám postavíme nejen v okolí Znojma, ale i Třebíče.


Kompletní realizace novostaveb a výstavba zděných rodinných domů

Kompletní realizace novostaveb a výstavba zděných rodinných domů

Toužíte si postavit zcela nový rodinný dům a hledáte spolehlivou a zkušenou firmu, která by Vám pomohla zrealizovat Vaši vysněnou novostavbu? V tomto případě se obraťte na Zednictví Jiřího Pokorného – provádíme realizace novostaveb v okolí Ivančic a Moravského Krumlova. V rámci realizace novostavby zajistíme široké portfolio prací souvisejících se stavbou rodinného domu – hrubou stavbu, obklady, podlahy, výmalbu, topení, vodu, elektřinu, dokonce i klempířské práce. Odpadá Vám tak starost se sháněním řemeslníků na jednotlivé dílčí práce - náš tým se kvalitně postará o kompletní realizaci rodinného domu, počínaje hrubou stavbou až po dokončovací práce.


Stavby pro bydlení – rodinné domy, bytové domy a garáže Praha

Stavby pro bydlení – rodinné domy, bytové domy a garáže Praha

Postavit dům nebo bytové jednotky na klíč? To už dnes umí kde kdo. Ale vybudovat takovou stavbu s ojedinělým architektonickým nápadem? To umíme my – SPING STAV s.r.o. Realizujeme projekty ve spolupráci s předními českými architekty. Spoustu našich zákazníku nechce pouze funkční bydlení, ale stavbu, která bude odrážet styl jejich života a bude jiná, než mají všichni okolo. Pokud patříte do této skupiny zákazníků a rozhodli jste se stavět, obraťte se na nás. Uskutečníme spolu kompletní projekt, ve kterém Vás budeme zastupovat od architektonického návrhu, vizualizací, přes vyřízení dokumentů a výstavbu, až k finálnímu předání vašeho vysněného domu. Každá stavba má svého vedoucí, který Vás bude zastupovat ve všech záležitostech. Máme profesionální tým dělníků, záruční servis a nejlepší dokončovací termíny. Veškeré realizace si můžete prohlédnou na webových stránkách, po telefonické domluvě si velmi rádi sjednáme osobní schůzku a prokonzultujeme následnou spolupráci.