Zníženie energetickej náročnosti zdroja tepla ZŠ Sačurov využitím aerotermálnej energie

Zníženie energetickej náročnosti zdroja tepla ZŠ Sačurov využitím aerotermálnej energie

Projekt stavby rieši návrh vykurovania a zdroja tepla za účelom zníženia primárnej energetickej náročnosti v objekte ZŠ Sačurov v obci Sačurov.
Veřejná zakázka vložena:
31.03.2021 09:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Sačurov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.05.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Sačurov

Zadavatel IČ:
00332810

Kontaktní osoba:
Ing. Ladislav Glitta

Zadavatel telefon:
+421 905 786 264

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45333100-1
Inštalovanie plynových regulačných zariadení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tepelná čerpadla pro potřeby vytápění a ohřevu topné vody Jičín, montáž a servis tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla pro potřeby vytápění a ohřevu topné vody Jičín, montáž a servis tepelných čerpadel

Představujeme Vám firmu HASKO, kterou provozuje pan Pavel Kozák ze Sobotky. Firma se zabývá montáží a servisem tepelných čerpadel vzduch - voda, vzduch - vzduch. Působíme v lokalitách Jičín, Praha, Hradec Králové, Mladá Boleslav. Výhodou tepelných čerpadel je, že odnímají teplo okolnímu prostředí, převádějí jej na vyšší teplotní hladinu a předávají ho cíleně pro potřeby vytápění a ohřevu topné vody. Mohou být připojena k různým topným systémům jako jsou radiátory, podlahové, stropní a stěnové vytápění, konvektory, fan-coily nebo v kombinaci s dalšími tepelnými zdroji. Pokud Vás nabídka tepelných čerpadel zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Oběhová čerpadla Weberman pro topné systémy a solární okruhy

Oběhová čerpadla Weberman pro topné systémy a solární okruhy

Oběhová čerpadla Weberman mají své využití především v topných systémech ústředního topení, solárních okruzích a pro cirkulaci teplé užitkové vody. Firma KOVER, spol. s.r.o. v Jeseníku vám zajistí prodej oběhových čerpadel Weberman v ceně již od 998 Kč v těchto provedeních: - 5-40/130, 25-40/180, 25-60/130, 25-60/180. Oběhová čerpadla Weberman mají velmi nízkou spotřebou elektrické energie (energetická třída A), díky čemuž výrazně ušetříte. Výhodou je jejich snadná instalace, bezúdržbový provoz, nízká úroveň hluku a mají široký rozsah použití. Oběhová čerpadla jsou skladem i v elektronické podobě.


Kvalitní úprava vody, filtrace vody

Kvalitní úprava vody, filtrace vody

Společnost ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. zajišťuje prodej, opravy a montáže čerpadel včetně příslušenství. Dále se zabýváme i doplňkovým zbožím a službami v oblasti úprav vody, filtrace vody a dalšími. Nabízíme produkty, které u Vás jistě najdou své uplatnění: Úprava vody – filtrace vody filtry na těžké kovy, železo, mangan, nežádoucí příměsi, dusičnany automatické samočisticí tlakové filtry, mechanické svíčkové filtry pískové filtry, alkalizační filtry, změkčovací filtry, průmyslové filtry UV lampy, reverzní osmózy


Návrh řešení, dodávka, montáž i servis hydrauliky značky Bosch Rexroth – válce, čerpadla, ventily

Návrh řešení, dodávka, montáž i servis hydrauliky značky Bosch Rexroth – válce, čerpadla, ventily

Potřebujete servis čerpadel? Hledáte spolehlivou firmu, která by se Vám postarala o dodávku průmyslové hydrauliky? Společnost Ekosys, s.r.o. v Ostravě se zaměřuje na návrh vhodného řešení na míru, dodávku, montáž i servis průmyslové i mobilní hydrauliky Bosch Rexroth. Dodáme Vám z průmyslové hydrauliky čerpadla, válce, motory, ventily, hydraulické agregáty, akumulátory, filtry, chladící a topné prvky, snímače a systémy a další. Z mobilní hydrauliky dodáváme čerpadla, převodovky, motory, filtry, akumulátory, kompaktní ventily, technologie měření oleje, elektronika, rozvaděče a ovládací panely. V případě zájmu nám zavolejte. Vždy Vám rádi poradíme a navrhneme Vám nejlepší řešení na míru. Zajistíme i náhrady za původní části, které již nelze dodat přímo od výrobce.


Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Prodejem, montáží a komplexním servisem výkonných tepelných čerpadel po celé České republice se zabývá firma MIVOTOP s.r.o. z Opavy. Naleznete u nás tepelná čerpadla s dlouholetou zárukou pro ohřev vody a vytápění od ověřených značek, jako je De Dietrich, Vaillant a Baxi. Poradíme Vám se správným výběrem čerpadla s ohledem na optimální využití energie a finanční náročnost. Dodáváme čerpadla na vzduch vodu, země vodu a vzduch vzduch. Provádíme různé opravy, regulace, odhlučnění, odvibrování, předělávky kompaktních jednotek, výměny špatných komponentů, ošetření proti korozi, hlodavcům a další nezbytné úpravy zařízení v rámci komplexního servisu.


Tlaková čerpadla pro čerpání kalových a splaškových vod – výroba, prodej

Tlaková čerpadla pro čerpání kalových a splaškových vod – výroba, prodej

Uvažujete o koupi kalového čerpadla pro tlakovou kanalizaci? Hledáte českého výrobce tlakových čerpadel? Spolehlivá tlaková čerpadla české výroby prodává firma PRESSKAN system, a.s. z Prostějova. Naše vřetenová kalová čerpadla jsou určena na čerpání splaškových a kalových vod. Čerpadla si poradí i s krátkovláknitými a dlouhovláknitými látkami, jako je tráva, sláma, slupky od ovoce nebo zeleniny, ale zpracují i a pevné částice o zrnitosti max. 5 mm . všechny kovové součásti čerpadel, kromě těla statoru hydrauliky, jsou vyrobeny z  nerezové oceli. Díky robustní konstrukci a kvalitním materiálům odolají čerpadla těžkým provozním podmínkám a jsou dlouhodobě spolehlivá. Další výhodou je také to, že čerpadla jsou snadno opravitelná a ceny náhradních dílů a oprav se pohybují v řádech stokorun.