Komplexná rekonštrukcia chladenia zimného štadióna v Dubnici nad Váhom

Komplexná rekonštrukcia chladenia zimného štadióna v Dubnici nad Váhom

Predmetom technického riešenia projektovej dokumentácie, Komplexná rekonštrukcia chladenia zimného štadióna v Dubnici nad Váhom, je zmena doposiaľ používanej zastaranej technológie chladenia za novú technológiu so zníženou náplňou chladiva pre chladenie ľadovej plochy zimného štadióna. Rozsah rekonštrukcie technologického zariadenia sa bude týkať objektu strojovne chladenia a technologického kanálu vrátane potrubných rozvodov ľadovej plochy.
Zmena technológie chladenia je dispozične navrhnutá tak, aby bolo možné uskutočniť doplnenie technologického zariadenia aj pre tréningovú ľadovú plochu a nenarušilo by to funkčnosť chladiaceho systému pre účely mrazenia hlavnej ľadovej plochy.
Celková rekonštrukcia je navrhnutá tak, že ponecháva časť chladiaceho okruhu, ktorý bol predmetom rekonštrukcie v roku 2018. Týka sa to kondenzačnej časti chladiaceho okruhu vrátane hospodárstva chladiacej vody pre kondenzátor. V plánovanej časti rekonštrukcie sa okrem výmeny potrubných rozvodov a zhotovenia novej technologickej dosky uvažuje s ponechaním
existujúcich mantinelov, ktoré budú upravené na nový rozmer 60 x 26 m. Taktiež sa uvažuje s úpravou mantinelov pre bezbariérový prístup na ľadovú plochu a to vsadením nových dvier.
Rekonštrukcia zahŕňa ponechanie existujúceho využitia odpadového tepla s doplnením technológie pre roztápanie snežnej jamy.
Zmena novej technológie chladenia bude mať po dokončení porovnateľné prevádzkové parametre
s hospodárnejšou, bezpečnejšou prevádzkou a zároveň bude znížená celková náplň chladiva (NH3) na max. náplň 1500 kg. Nové chladiace zariadenie je navrhované v režime automatickej prevádzky z občasným dohľadom nad zariadením.

Bližšia charakteristika predmetu zákazky je špecifikovaná v projektovej dokumentácii a v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
29.03.2021 11:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Dubnica nad Váhom

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.05.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Dubnica nad Váhom

Zadavatel IČ:
00317209

Kontaktní osoba:
Ing. Zuzana Lenická

Zadavatel telefon:
+421 917 381 833


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Filtrační ventilátory εCOOL Pfannenberg pro chlazení, regulaci teploty elektrických rozváděčů

Filtrační ventilátory εCOOL Pfannenberg pro chlazení, regulaci teploty elektrických rozváděčů

V sortimentu firmy EMS ELEKTRO s.r.o. Otrokovice od spol. Pfannenberg najdete kromě chladicích jednotek také filtrační ventilátory εCOOL včetně příslušenství, které se postarají o regulaci teploty elektrických rozváděčů - základní chlazení a cirkulaci vzduchu v rozvaděči a vytvoření optimálních teplotních podmínek v uzavřeném prostoru rozvaděče. Včasné spínání chladicích nebo topných komponent mají na starost regulační prvky – termostaty, hydrostaty, díky kterým je chráněna výbava rozvaděče před kondenzací či přehříváním. Společnost Pfannenberg dnes poskytuje celou řadu různých řešení pro průmyslovou tepelnou správu a je tak jedním z mála specialistů, kteří mohou poskytnout vhodná zařízení pro prakticky všechny průmyslové požadavky po celém světě. Společnost EMS ELEKTRO s.r.o. je oficiálním prodejním zastoupením Pfannenberg Europe GmbH v České republice a stala se partnerem mnoha průmyslových podniků nejen na Zlínsku, ale po celé ČR.


Zakázková výroba chladících pultů a boxů na míru

Zakázková výroba chladících pultů a boxů na míru

Otevíráte novou prodejnu a potřebujete chladící pult na míru? Nebo naopak potřebujete nový chladící box do masokombinátu nebo řeznictví? Realizujeme veškeré zakázky na panelové chladící a mrazící boxy do prodejen podle Vašich potřeb a představ. Máme na paměti, že každý podnik má své specifické požadavky týkající se chladících zařízení a vybavení, jako jsou chladící či mrazící boxy nebo pulty, a proto ke každé zakázce proto přistupujeme zcela individuálně a navrhujeme optimální řešení na míru pro každého zákazníka. Navíc na všechny námi vyrobené chladící zařízení poskytujeme záruční a pozáruční servis.


Chladicí zařízení pro domácí použití i průmyslové aplikace

Chladicí zařízení pro domácí použití i průmyslové aplikace

Hledáte partnera pro dodávky klimatizačních jednotek do Vaší výrobní společnosti? Řešíte aplikace průmyslové chladicí techniky a potřebujete spolehlivého odborníka s mnohaletými zkušenostmi na trhu? Anebo se jen zajímáte o v poslední době tolik populární domácí výčepní zařízení? Obraťte se na nás – SINOP CB – Váš spolehlivý dodavatel chladicích zařízení pro široké použití. Naše akciová společnost se zaměřuje na výrobu a dodávky chladících zařízení již celou řadu let a disponujeme zkušenostmi z instalací jak např. velkých soustav pro hypermarkety či obchody, tak také z instalací vysokovýkonných jednotek např. na ropných plošinách po celé planetě. V našem produktovém portfoliu naleznete jednak malé domácí chladicí spotřebiče či výčepní zařízení a výrobníky sody na privátní použití, tak taktéž klimatizace, kondenzační jednotky či velkokapacitní soustavy chladicích jednotek pro profesionální použití. Nabízíme také profesionální poradenství a servis našich výrobků. Pro nákup našich produktů či informace k velkoobchodní spolupráci nás neváhejte navštívit na adrese Pod Stromovkou 205, České Budějovice, či na našem webu a e-shopu www.esinop.cz.


Autorizovaný servis mrazniček, chladniček, bílé techniky - kvalitní servisní služby

Autorizovaný servis mrazniček, chladniček, bílé techniky - kvalitní servisní služby

Potřebujete-li nutně opravit chladničku nebo mrazničku, obraťte se na nás. Věříme, že s námi budete spokojeni. Naše firma Chladservis VaRa, spol. s r.o. v Brně poskytuje klientům profesionální autorizované servisní služby, a to hlavně v oboru chlazení, opravy a servis mrazniček, chladniček. Naše služby můžete využít v Brně a v okolí. Za dobu svého působení na trhu jsme získali nepřehlédnutelnou pozici v servisních službách v daném oboru a distribuci náhradních dílů mrazniček, chladniček a další spotřební elektroniky a bílé techniky. Provádíme autorizovaný servis mrazniček, chladniček značek: -AEG, Aspes, Baumatic, Beko, Bess, Blomberg, Brandt, Electrolux, Fagor, Fulgor, Gorenje, Hoover, Hotpoint-Ariston, Iberna, Ikea, Indesit, Scholtes, Snaige, Teka, Venus, Vestfrost, Zanussi a jiných značek.


Klimatizační, chladicí jednotky rozvaděčů - návrhy chlazení elektrických rozvaděčů a servis jednotek

Klimatizační, chladicí jednotky rozvaděčů - návrhy chlazení elektrických rozvaděčů a servis jednotek

Pro chlazení větších elektrických rozvaděčů v průmyslu, které mají mnoho komponent produkujících teplo se používají klimatizační jednotky rozvaděčů. Společnost EMS Elektro s.r.o. Otrokovice má zastoupení spol. Pfannenberg a dodává jak vestavné chladící jednotky i přisazené na dveře či strop rozvaděče. Společnost EMS Elektro zajišťuje návrhy, dodání vhodných typů klimatizací, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis chladicích jednotek rozvaděčů i poradenství. Produkty: - chladící jednotky řady DTI a DTS splňují všechny požadavky na částečně zapuštěnou (DTI) a vnější montáž (DTS) pro každou velikost skříně - střešní chladicí jednotky DTT nabízejí jedinečné zabezpečení díky inovativnímu, patentovanému systému správy kondenzátu a lze je instalovat i do nejmenších prostorů.


Servis chladících zařízení pro obchody a prodejny – pulty, boxy, mrazničky

Servis chladících zařízení pro obchody a prodejny – pulty, boxy, mrazničky

Kompletní záruční a pozáruční servis a opravy chladících zařízení, jako jsou pulty, boxy a mrazničky v obchodech, prodejnách a skladech potravin, masa či ovoce, poskytuje v okolí Znojma společnost Karel Kašpar LEDO servis. Všem našim zákazníkům můžeme zaručit po nahlášení problémů na chladícím zařízení servisní zásah do několika málo hodin po ohlášení problému. Na veškeré problémy a poruchy na námi instalovaných chladících zařízeních jsme schopni reagovat velice rychle díky toho, že máme naskladněny veškeré důležité součástky a komponenty pro opravu vzniklých poruch na chladících zařízeních. Díky pozáručnímu servisu, který taktéž provádíme, si naši klienti mohou býti jisti, že prodloužíme životnost a správné fungování chladícího zařízení. Provádíme servis: - chladniček a mrazáků - velkých chladících boxů na jatkách a skladech - chladících vitrín - nerezových chladících pultů - výrobníků ledu