Hydrogeologické prieskumné práce pre overenie možnosti zabezpečenia vodných zdrojov pre Pčoliné

Hydrogeologické prieskumné práce pre overenie možnosti zabezpečenia vodných zdrojov pre Pčoliné

2.5Predmetom zákazky je realizácia vyhľadávacieho hydrogeologického prieskumu v 20 - tich obciach okresu Snina. V rámci vyhľadávacieho hydrogeologického prieskumu sa navrhuje realizácia 17-tich prieskumných vrtov do hĺbky 50 m resp. 100 m v nasledujúcich obciach: Pčoliné, Hostovice Osadné, Čukalovce Parihuzovce, Topoľa, Príslop, Kolbasov, Ruský Potok, Jalová, Kolonica, Ladomirov, Kalná Roztoka, Ruská Volová, Klenová, Brezovec, Dúbrava, Michajlov, Šmigoec Hrabová Roztoka
Cieľom vyhľadávacieho hydrogeologického prieskumu budú tieto druhy prieskumných prác:
a) Vrtné a vystrojovacie práce:
-prieskumné vrty vo vyššie uvedených obciach
-vystrojenie vrtov tlakovými PVC rúrami
b) Prítokové skúšky:
-hydrodynamická skúška
-stúpacia skúška
c) Vzorkovacie práce:
-odoberanie dokumentačných vzoriek hornín
-odobranie jednej vzorky vody počas čerpacej skúšky
d) Laboratórne práce:
-laboratórne práce vykonané akreditovaným laboratóriom v SR
-analýza vzorky bude zodpovedať úplnému rozboru pitnej vody podľa Vyhlášky ministerstva zdravotníctva SR č. 247/2017 v znení Vyhlášky ministerstva zdravotníctva SR č.97/2018
e) Výkony geologickej služby:
-sledovanie, riadenie a koordinácia prieskumných prác
-geologické dokumentovanie
-spracovanie záverečnej správy /súhrnná geologická dokumentácia, dokumentácia a vyhodnotenie prítokových skúšok, stanovenie trvalo využiteľného množstva podzemnej vody, fotografická dokumentácia, výsledky laboratórnych skúšok./
f) Geodetické práce
-Po realizácii a vystrojení budú prieskumné vrty polohopisne a výškopisne zamerané.
-Geodetické práce budú vykonané oprávneným geodetom podľa platných smerníc a vyhlášok.
Veřejná zakázka vložena:
24.03.2021 09:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Prešovský samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.05.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Prešovský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37870475

Kontaktní osoba:
JUDr. Marek Ćuchran

Zadavatel telefon:
+421 517 081 338

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.po-kraj.sk/sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Geodetické práce, zpracování geometrického plánu, zaměřování staveb a inženýrských sítí

Geodetické práce, zpracování geometrického plánu, zaměřování staveb a inženýrských sítí

Stavíte dům a nevíte, kde jsou hranice vašeho pozemku? Pokud potřebujete vypracovat geometrický plán, obraťte se na společnost Geoprofil s.r.o. se sídlem v Olomouci. Provádí komplexní geodetické práce na profesionální úrovni. Zajistíme zaměřování staveb a inženýrských sítí vytyčování i dělení pozemků. Nabídka inženýrské geodézie a geodézie v katastru nemovitostí: - geodetické práce - geometrické plány - zaměřování staveb, zaměření a vytyčení budov‎ - rozdělení pozemku - hranice pozemku - zeměměřič - věcné břemeno - vyznačení budovy do katastru nemovitostí - kolaudace. Geodetické práce zajišťujeme pro soukromé osoby, obce, stavební firmy i velké investory.


Inženýrská geodézie, inženýrské sítě rodinné domy, bytové domy a komerční objekty

Inženýrská geodézie, inženýrské sítě rodinné domy, bytové domy a komerční objekty

Geodézie Dvůr Králové s.r.o. Trutnov Inženýrská geodézie, inženýrské sítě vytyčování stavebních objektů – umístění stavby do terénu, možnost zajištění na lavičky vytyčování komunikací kompletní vytyčovací práce ve stavebnictví zaměřování skutečného provedení staveb zaměřování drobných technických objektů – např. ČOV inženýrské sítě - zaměřování inženýrských sítí k rodinným domům, bytovým domům a komerčním objektům kontrolní měření stavebních objektů měření jeřábových drah geodetické práce na vodních tocích a nádržích určování kubatur při zemních pracích Naše geodézie působí především ve východočeském regionu, ve Dvoře Králové nad Labem, v Náchodě, Jaroměři, Trutnově i Hradci Králové.


Geodetická kancelář - geodetické práce, zaměření hranic pozemku

Geodetická kancelář - geodetické práce, zaměření hranic pozemku

Pokud potřebujete provést zaměření hranic pozemku, vytyčení základů stavby nebo zajistit jiné geodetické práce, obraťte se v lokalitě Uherský Brod, Zlínský kraj na firmu PAVELKA - VTP s.r.o. Vlčnov. Jsem spolehlivá geodetická kancelář poskytující geodetický servis na stavbách. Připravíme geometrické plány pro různé účely i dokumentaci skutečného provedení stavby pro její kolaudaci. Jsme schopni poskytnout služby za rozumnou cenu. V rámci objednané zakázky poskytneme poradenství zdarma.


Výkresová dokumentace stávajících budov a bourací plány - podklady pro demolice

Výkresová dokumentace stávajících budov a bourací plány - podklady pro demolice

Plánujete rekonstrukci nebo likvidaci původního objektu? Kompletní demoliční podklady Vám připraví firma ADITIS s.r.o. z Brna, která své služby zajišťuje pro soukromé osoby i veřejnou správu. Pomůžeme s vyhodnocením aktuálního stavu, poradíme se správným postupem, zpracujeme výkresovou dokumentaci stávající budovy a dle dohody navrhneme optimální bourací plány s ohledem na požadavky klienta. V případě zájmu zajistíme mapové podklady v digitální podobě a zpracování informací v rámci katastru nemovitostí včetně konzultací. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Pozemní laserové skenování s 3D laserem a laser scanning - geodetické práce od české firmy

Pozemní laserové skenování s 3D laserem a laser scanning - geodetické práce od české firmy

Hledáte-li na brněnsku společnost, která se zabývá pozemním laserovým skenováním s 3D laserem nebo také laser scanningem, pak se neváhejte obrátit na naši společnost ADITIS s.r.o. Pozemní laserové skenování (laser scanning) je bezkontaktní měření, umožňující sběr dat ve viditelném rozsahu přístroje. Skenování probíhá ze statického postavení přístroje v rozsahu 360° horizontálně a 300° vertikálně. Prostor 60° pod skenerem skenován není. Výsledkem skenování je barevné mračno bodů, což jsou miliony zaměřených bodů s prostorovou polohou. Výrobcem deklarovaná rychlost měření je až milion bodů za sekundu. Naskenovaná data můžete předat ve formátu HTML do několika hodin od ukončení měření. Jsme firma s dlouholetou zkušeností a svou práci odvádíme kvalitně, rychle a profesionálně.


Kompletní geodetické práce Náchod

Kompletní geodetické práce Náchod

Geodézie Dvůr Králové nad Labem Poskytujeme komplexní služby v oblasti geodézie v těchto městech – ve Dvoře Králové nad Labem, v Náchodě, Jaroměři, Trutnově i Hradci Králové. Naše geodetické práce zahrnují zaměření staveb, mapování staveb, vytyčení pozemků a další. Při jakékoliv činnosti spojené s plánováním, projekční činností ve výstavbě, zaměření staveb a pozemkovými úpravami jsou nezbytným předpokladem geodetické služby. V naší firmě Geodézie Dvůr Králové Vám projekty zrealizují kvalifikovaní pracovníci v celé oblasti východních Čech včetně Náchoda, Dvora Králové, Trutnova a Jaroměře.