Poptávám dodávku kosmetických kelímků s víčkem

Poptávám dodávku kosmetických kelímků s víčkem

Poptávám kosmetický kelímek 300ml s víčkem od výrobce.
Odběr 10.000ks + /rok
požadavky:
víčko musí být opatřeno ochranou proti úniku materiálu (tekutější konzistence)
barva nejlépe bílá
Poptávka byla vložena dne:
24.03.2021 10:10

Platnost poptávky:
24.04.2021 08:28

Kontaktní osoba:
Bronislava Handlová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 136 301

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lamely, PVC pásy, clony nebo svařovací závěsy. To vše k ochraně Vašeho zdraví a k úspoře energie.

Lamely, PVC pásy, clony nebo svařovací závěsy. To vše k ochraně Vašeho zdraví a k úspoře energie.

Protiprůvanové clony, svařovací závěsy či PVC fólie neslouží pouze k oddělení pracovních míst na hale, ale také eliminují průvan, zabraňují nečistotám v hygienických prostorech a v neposlední řadě zabraňují úniku tepla nebo chladu, čímž přispívají k úspoře energie. U firmy PortaTherm s.r.o. si můžete vybrat hned z několika typů PVC fólií a lamel. V nabídce jsou: -normál (PVC fólie standardního provedení) -vroubkované (PVC fólie pro často využívané prostory) -mrazuvzdorné (PVC fólie s teplotním rozsahem až -40 stupňů) -vroubkované mrazuvzdorné (PVC fólie v kombinaci teploty a častého využití) -speciální typy PVC pásu (PVC pásy antistatické a barevné pro svářečské účely) Pásy jsou motány v kotoučích o délce 50 bm a každý výše uvedený typ je opatřen potvrzením o bezpečnosti, kvalitě nebo UV stabilizaci u pásů do svářečských prostor.


Přepravní pytle a paletizační fólie na balení i pro fixaci zboží na paletách

Přepravní pytle a paletizační fólie na balení i pro fixaci zboží na paletách

Při přepravě zajišťují paletizační pytle ochranu palety jako celku. Kvalitní paletizační pytle a fólie pro fixaci zboží na paletách a také přepravní pytle na balení velkoobjemových produktů vyrábí firma DAPAS, spol. s.r.o. z Konice u Prostějova. V nabídce máme polyetylénové pytle a fólie pro balení během exportní přepravy a také obaly na dlouhodobější skladování. Paletizační pytle chrání zboží před prachem a vlhkostí a jejich výhodou je opakované použití. Poskytují celkové zabezpečení celé palety a také se hodí do přepravních boxů. Naše smrštitelné paletizační pytle vytvoří dokonalý fixní obal. Jsou UV stabilní a vhodné pro skladování zboží ve venkovním prostranství. Dodáváme obalové materiály v mnoha provedeních, různých rozměrech a barvách dle potřeb zákazníků.


Agrofólie pro fóliovníky - LDPE fólie s UV stabilizací, s životností několik let

Agrofólie pro fóliovníky - LDPE fólie s UV stabilizací, s životností několik let

Společnost Centroplast s.r.o. z regionu Uherské Hradiště se mimo jiné zabývá výrobou plachet a LDPE fólií pro fóliovníky. Obyčejné fólie vydrží pouze jednu sezónu, ale speciální agrofólie s UV stabilizací vydrží několik let. Agrofólie je vhodná k opláštění konstrukcí fóliovníků, pařenišť či fóliových tunelů, ochrání vaše ovoce a zeleninu proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Informace o produktu: - fólie určená na zakrytí velkoplošných fóliovníků, pro výrobu fóliovníků - stabilizace vůči ultafialovému záření po dobu 24 měsíců - životnost 2 i více let - fólie má využití pro ochranu výrobků - spojování pomocí sváru.


Velkoobchodní i maloobchodní prodej silikonizovaných folii od italské firmy SILICONATURE

Velkoobchodní i maloobchodní prodej silikonizovaných folii od italské firmy SILICONATURE

Hledáte spolehlivého dodavatele silikonizovaných folii? Potřebovali by jste ale velkoobchodní prodej? Pak se obraťte na společnost Alpax s.r.o., která má sídlo v Praze, ale provozovnu najdete v Blansku. Firma dodává vysoce kvalitní produkty především z netkaných textilii. Dále Vám ale zajistí i maloobchodní a velkoobchodní prodej silikonizovaných folii SILICONATURE, které dováží od italské firmy. Silikonizované folie mají široké spektrum využití, především v případě, že potřebujete zakrýt lepivou část výrobku a následně před aplikací jednoduše a rychle sundat. Krycí folie je opatřena silikonovou vrstvou, která právě usnadňuje odstranění z lepivé vrstvy. Folie může být z různých materiálů, jako je PP, PET, HDPE, LDPPE. Nejčastější aplikace folie je na samolepky, etikety, pro výrobu plošných dílů v elektronice, instalace dílů s lepidlem v automobilovém průmyslu, napojování materiálů s lepícím páskem a mnoho dalších.


Polyetylénové, papírové, rašlové pytle

Polyetylénové, papírové, rašlové pytle

Ať už pracujete v zemědělském, potravinářském i farmaceutickém průmyslu potřebujete kvalitní pytle na odpadky, zboží či potraviny. Obraťte se proto na naší spolehlivou společnost SACK CZ, která nabízí polyetylénové, papírové, rašlové pytle. V nabídce máme tyto druhy obalových materiálů: - papírové pytle dvouvrstvé nebo třívrstvé vhodné pro balení a skladování sypkých materálů jako mouku, cement, granule pro zvířata - rašlové nebo také síťované pytle vhodné pro brambory, cibuli nebo zeleninu, palivové dříví, výhodou těchto pytlů je prodyšnost - polyetylénové pytle vhodné na odpad vyrobené v různých rozměrech - polypropylénové pytle vhodné pro snadné uskladnění oděvů, krmiva, dřevěných briket apod. Obalový materiál dodáváme v co nejkratším termínu za výborné ceny.


Výroba ochranných pytlů na uskladnění pneumatik

Výroba ochranných pytlů na uskladnění pneumatik

Naše společnost BIPO, společnost s. r. o. Liberec se specializuje na výrobu ochranných povlaků předních sedadel pro výrobce autosedaček, ochranných povlaků a pytlů do autoservisů a další obalový materiál. Ochranné pytle na uskladnění pneumatik pytle s dnovým svárem z LDPE fólie průhledné nebo pigmentované s potiskem i bez potisku rozměr 1000 x 960 mm, tloušťka 25 - 40 mikronů