RSLT Banská Bystrica, vrátane pracovísk Kriváň, Žarnovica

RSLT Banská Bystrica, vrátane pracovísk Kriváň, Žarnovica

Predmetom zákazky je oprava a údržba vozidiel v súlade s Nariadením EK 461/2010 autorizovanou opravovňou bez výmeny alebo s výmenou náhradných dielov (originálnych náhradných dielov alebo schválených náhradných dielov verejným obstarávateľom) na motorové vozidlá s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou vyššou ako 12000 kg kategórie N3, N3G značky TATRA ich servis (záručný a pozáručný), v zmysle kategorizácie vozidiel zákona č. 106/2018 Z.z. v znení neskorších predpisov, v podmienkach prevádzky podniku LESY SR š.p. a členení jeho organizačných jednotiek. Servisné práce sa týkajú hlavne servisných úkonov predpísaných výrobcom, výmeny a údržby pravidelne sa opotrebovaných dielov, prípravy vozového parku na TK s cieľom úspešného vykonania kontroly TK a EK.
Veřejná zakázka vložena:
22.03.2021 08:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.04.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Kontaktní osoba:
Mgr. Petra Hudecová

Zadavatel telefon:
+421 905 444 029

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.lesy.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50114000-7
Oprava a údržba nákladných vozidiel

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej náhradních dílů, autodílů na veškeré vozy za bezkonkurenční ceny

Prodej náhradních dílů, autodílů na veškeré vozy za bezkonkurenční ceny

Autodíly můžete výhodně pořídit přímo z autoservisu. V regionu Kroměříž svěřte vůz Autoservisu Došlík. Nabízíme prodej autodílů na veškeré vozy za bezkonkurenční ceny. Pokud máte problém s autem, potřebné náhradní díly zajistíme a odborně auto opravíme. Autoservis Došlík nabízí prodej náhradních dílů na tuzemské i zahraniční vozy. Práce, opravy: -motorových vozidel - opravujeme všechny značky, specializace Seat, Volkswagen, Škoda, Audi -autodiagnostika, opravy karoserie, motorické opravy, výměna autoskel, pneuservis.


Vodní cisterny Trutnov - mycí agregáty, vysokotlaké vodní cisterny

Vodní cisterny Trutnov - mycí agregáty, vysokotlaké vodní cisterny

SIMED s.r.o. Dvůr Králové nad Labem Zabýváme se především výrobou a prodejem komunální techniky pro letní i zimní úklid komunikací včetně cisternových nástaveb. Ty vyrábíme ve velikostech od 500 l až do 10000 l. Cisterny mají různé typy tlakových čerpadel určených k mytí vozovek, snižování prašnosti, zálivce zeleně apod. Cisternové nástavby: Vodní cisterny NCS Příslušenství vodních cisteren NCS Vysokotlaké vodní cisterny VCS Mycí agregáty


Jarní servisní prohlídka auta po zimě - kontrola stavu vozidla, podvozku, klimatizace

Jarní servisní prohlídka auta po zimě - kontrola stavu vozidla, podvozku, klimatizace

Auto během zimního období dostává zabrat, proto se vyplatí důkladná jarní kontrola, která odhalí vše, čeho se letošní zima dopustila na Vašem vozidle. Například stěrače mohou být poškozené mrazem a akumulátor dostává zabrat při nízkých teplotách. V rámci servisní kontroly zajistíme kontrolu stavu pneumatik, podvozku, akumulátoru, ostřikovačů, stěračů, klimatizace, brzdového systému, seřídíme světlomety. Zkontrolujeme množství motorového oleje, brzdové kapaliny, koncentraci kapaliny v chladící soustavě a případně vše doplníme. Objednejte se u nás na servisní jarní prohlídku vozu a nebudete zaskočeni následky poškození ze zimy. Těšíme se na Vás!


Kompletní servis klimatizace automobilu – plnění, dezinfekce a opravy

Kompletní servis klimatizace automobilu – plnění, dezinfekce a opravy

Potřebujete vyčistit a doplnit klimatizaci vašeho osobního automobilu? Nefunguje Vám klimatizace ve vozidle tak jak by měla? Navštivte PNEU Kameníček ve Znojmě. Poskytujeme kompletní servis klimatizace automobilu. PNEU Kameníček zajistí: - dezinfekci klimatizace - doplnění chladiva - kontrolu talku chladiva v okruhu klimatizace - výměnu pylového filtru Pokud klimatizace ve vašem vozidle funguje špatně, neváhejte a zajeďte k nám - veškeré poruchy v klimatizaci Vám opravíme.


Vyberte si u nás pneumatiky na osobní automobily a postaráme se Vám o dokonalý servis

Vyberte si u nás pneumatiky na osobní automobily a postaráme se Vám o dokonalý servis

Řešíte výměnu pneumatik na Vašem osobním automobilu a nevíte kam se obrátit? Zkuste odborníky ve svém oboru - společnost Pneu a autoservis Znojmo. Garantujeme profesionální přístup s maximální péčí. Našim zákazníkům poskytujeme nejlevnější pneu, pro jejich spokojenost. Další naší předností je, že přezouváme disky až do velikosti 27“ a jako bonus máte možnost si Vaše přezuté pneumatiky u nás ZDARMA uschovat na další sezónu. Jedná se v podstatě o „all inclusive“ pneuservisního programu pro Vaši spokojenost. Mezi naše další služby patří: - Autoservis (opravy všech typů vozidel) - Speciální servis pro vozy značky Mercedes Benz - Servis autoklimatizací - Příprava a zajištění vozu na STK - Renovace autosvětel Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte náš web.


Profesionální autoservis - oprava klimatizace, 3D geometrie, STK

Profesionální autoservis - oprava klimatizace, 3D geometrie, STK

Hledáte autoservis, který vám udělá profesionální servis klimatizace, geometri, STK a dalších? Pak jste na správném místě! Zajišťujeme opravy: - karosářské, - elektro, - mechanické a spoustu dalších. Zaměřujeme se především na vozy francouzské a německé, ale opravujeme také automobily ostatních evropských a japonských značek. Náš tým kvalifikovaných pracovníků je Vám k dispozici při řešení jakéhokoli problému s Vašim vozem. Neváhejte, kontaktujte nás a staňte se našimi dalšími spokojenými zákazníky, kteří se k nám budou rádi vracet!