Poptávám dodavatele trasovacího vodiče

Poptávám dodavatele trasovacího vodiče

Dobrý deň, žiadame Vás o oznámenie dodávateľa na detekčný vysokopevnostný trasovací dvojitoizolovaný vodič pre vodovodné, kanalizačné a plynové siete a spojovací materiál.
Poptávka byla vložena dne:
16.02.2021 13:05

Platnost poptávky:
16.03.2021 13:03

Kontaktní osoba:
František Gablas


Telefon:
+420 091 570 4145

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plastové skříně pro plyn, kombinované sestavy rozvaděčů pro připojení rodinných domů

Plastové skříně pro plyn, kombinované sestavy rozvaděčů pro připojení rodinných domů

Pro přívod energií k odběrnému místu je třeba přípojková skříň, elektroměrový rozvaděč a plynoměrová skříň. Kvalitní plastové skříně pro plyn i kombinované sestavy rozvaděčů s přípojkovou skříní vyrábí a dodává společnost ESTA. Kombinované sestavy rozvaděčů s přípojkovou skříní jsou ideálním řešením pro připojení rodinných domů. Sestavy rozvaděčů mohou být využity i pro více odběratelů, například v případě dvojdomu. Skříně jsou vyrobeny v celoplastovém provedení z termosetu z SMC-prepreg materiálu a jsou vybaveny kvalitními komponenty a přístroji. V naší nabídce je více než 1000 katalogových položek. Vyrábíme také skříně a rozváděče na zakázku dle projektu.


Výroba rozvaděčů, rozvodnic a rozvaděčových skříni na zakázku dle přání klienta

Výroba rozvaděčů, rozvodnic a rozvaděčových skříni na zakázku dle přání klienta

Potřebujete vyrobit rozvaděčovou skříň na míru? Sháníte rozvodnice či kryty jističů? Pohybujete se v oblasti průmyslu, kde je třeba rozvaděče vyrobit přesně dle Vašich potřeb? Pak se obraťte na společnost DK–ELVIS s.r.o. se sídlem v Ostravě, která se zaměřuje na zakázkovou výrobu rozvaděčů, rozvodnic, rozvaděčových skříní, zásuvkové a napájecí skříně, kryty na pojistky atd. Distribuční rozvaděče jsou vhodné do všech oblastí hospodářství a průmyslu. Díky modernímu vybavení a spolehlivého profesionálního týmu zaměstnanců jsme schopni Vám vyrobit rozvaděče určených pro napětí do 1000 V AC nebo do 1500 V DC se zpracovanou zkouškou do 1600 A, a rozvaděče dle ověření návrhu původního výrobce do 5000 A. Vyrobili jsme již rozvaděč přívodní, automatizace a oddělovací mobilní transformátor. Různé typy rozvodnic najdete i na našem eshopu: - nástěnné - pod omítku - skříňové - přípojkové - nerezové - speciální - elektroměrové Dále u nás zakoupíte i kryty jističů. Pro více informací nás kontaktujte.


EPIC kulaté, hranaté průmyslové konektory, konektorové vložky, konektorová poudra - velkoobchod

EPIC kulaté, hranaté průmyslové konektory, konektorové vložky, konektorová poudra - velkoobchod

Pro připojení různých zařízení a přenos velkých výkonů je nutné využít spolehlivé konektory a kabely. Společnost LAPP Czech Republic s.r.o. dodá EPIC kulaté, hranaté průmyslové konektory, konektorové vložky, konektorová poudra i kabely, kabelové svazky. Velkoobchod, prodej - kabelová konfekce - průmyslové konektory: - kulaté - pro mobilní distribuci energie, elektromotory a generátory, pro servopohony a napájení, spolehlivě fungují při špatných povětrnostních podmínkách i tam, kde je nezbytná odolnost vůči mechanickým vlivům - hranaté - vhodné do prostředí náročného z hlediska EMC, pro pevné a pohyblivé použití např. v oblasti výroby strojů a větrných elektráren, pro stavební stroje, při výrobě elektromotorů, i při drsných podmínkách jsou vysoce odolné proti poškození, nárazům a korozi - solární - pro fotovoltaická zařízení, odolný povětrnostním vlivům - příslušenství: - pouzdro konektoru - vložka konektoru - kabelové svazky, kabely.


Elektroinstalační materiál v té nejlepší kvalitě najdete na našem e-shopu

Elektroinstalační materiál v té nejlepší kvalitě najdete na našem e-shopu

Elektroinstalační materiál nakoupíte v e-shopu firmy ELMA, aniž byste opustili pohodlí domova. Najdete zde elektroinstalační materiál všeho druhu, který využijete na stavbě, při rekonstrukci i při podnikání. Najdete u nás ale také kvalitní svítidla do bytů, průmyslových hal i venkovních prostor. Stačí si tak vybrat a my vám elektroinstalační materiál dopravíme až do domu. Pod pojmem elektroinstalační materiál se skrývá celá řada výrobků a zboží. Také v našem e-shopu proto najdete mnohem více než jen kabely, jističe, spínače a instalační trubky. Nabízíme vám například také: - baterie a nabíječky - pohybové senzory a infrasnímače - zvonky a gongy - průmyslové vidlice a zásuvky - přepěťové ochrany - rozvodny a krabice Také v oblasti svítidel je z čeho vybírat. Sháníte osvětlení bytu, zahrady nebo příjezdové cesty? Nebo potřebujete spolehlivé osvětlení pro vaši firmu? U nás seženete od každého něco. Elektroinstalační materiál i svítidla vám nabízíme v té nejlepší kvalitě a pouze od osvědčených výrobců. U nás tak máte nejen širokou nabídku, ale také jistotu, že se na zakoupené zboží můžete spolehnout. Navštivte náš e-shop ještě dnes a vyberte si elektroinstalační materiál nebo svítidla za výhodné ceny.


Kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu

Kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu

EPRO Trutnov s.r.o. Dvůr Králové, Úpice,Trutnov, Hostinné Velkoobchod, maloobchod elektroinstalačním materiálem Z našeho sortimentu: - vodiče, kabely a kabelové soubory - úložný materiál - přístroje pro domovní elektro instalace - rozvaděčové komponenty - rozváděče - spojový a úchytný materiál - světelné zdroje - hromosvodářský materiál - topidla, topné kabely, topná tělesa - vzduchotechnika Jsem spolehlivým dodavatelem kompletního sortimentu elektro materiálu a součástek pro elektrikáře či obchody.


Kvalitní a spolehlivé domovní a průmyslové elektromontáže

Kvalitní a spolehlivé domovní a průmyslové elektromontáže

EPRO Trutnov s.r.o. Dvůr Králové, Hostinné, Úpice Nabízíme kvalitní práce v oboru elektro včetně elektromontáže a elektroinstalace. Všem svým zákazníkům provedeme kompletní elektromontáže včetně revize. Firma EPRO je velkoobchodním a maloobchodním prodejcem elektroinstalačního materiálu. Naše firma působí v těchto městech jako je Trutnov, Dvůr Králové, Hostinné, Úpice a v dalších okolních městech. Elektromontáže Domovní instalace Průmyslové instalace Opravy elektroinstalace Pokud sháníte právě tyto služby a jste z okolí Úpice nebo Trutnova, neváhejte nás kontaktovat.