Výmena 2 ks diesel generátorov na plavidle BD Krupina

Výmena 2 ks diesel generátorov na plavidle BD Krupina

Predmet zákazky spočíva v kúpe a následnej inštalácii 2 ks nových dieselgenerátorov spolu s demontážou predošlých.
Na plavidle BD Krupina dochádza k častým a náhlym poruchám v dodávkach elektrickej energie pri dôležitých
manévroch počas plavby. Pôvodné motory sú vzhľadom na ich vek značne opotrebené, dochádza k ich častým
výpadkom z dôvodu ich prehrievania a následne k nedodaniu potrebnej elektrickej energie pri uskutočňovaní dôležitých
manévrov a ovládateľnosti plavidla. Prakticky všetky spotrebiče na plavidle sú závislé od dodávky, výroby elektrickej
energie pomocou diesel generátorov. V súčasnej dobe môže nastať aj situácia, že pri manévrovaní plavidla môže prísť
nielen k poškodeniu samotného plavidla, ale aj k iným škodám na cudzom majetku a prípadne aj k ohrozeniu samotnej
posádky. Vzhľadom na zabezpečenie plnenia pracovných úloh na medzinárodnej vodnej ceste Dunaj v zmysle zákonných povinností prevádzkovateľa vodnej cesty vyplývajúcich zo zákona č. 338/2000 Z.Z. o vnútrozemskej plavbe je nevyhnutné, aby plavidlo bolo technicky spôsobilé. V zimnom období ide predovšetkým o lámanie ľadu a
zabezpečovanie prieplavnosti na vodnom toku a v jednotlivých prístavných bazénoch, čo v neposlednom rade súvisí i s
protipovodňovými opatreniami. Oprava diesel generátorov nie je možná, pre nedostupnosť náhradných dielov vzhľadom na rok výroby, ktorých výroba bola už v dávnej minulosti ukončená.
Bližšie technické informácie sú uvedené v prílohe súťažných podkladov B.1 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY.
Veřejná zakázka vložena:
12.02.2021 09:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik, Odštepný závod Bratislava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.04.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik, Odštepný závod Bratislava

Zadavatel IČ:
36022047

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Vakonits

Zadavatel telefon:
+421 260 292 355

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.svp.sk/sk/uvodna-stranka/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31120000-3
Generátory

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem transformátorů Hradec Králové, pronájem nových a repasovaných transformátorů

Pronájem transformátorů Hradec Králové, pronájem nových a repasovaných transformátorů

Představujeme Vám firmu TRAFO CZ, a.s. Hradec Králové, která nabízí výhodný pronájem nových a repasovaných transformátorů. Pronájmy repasovaných transformátorů jsou samozřejmě cenově zvýhodněné. Ceník pronájmů a návrh smlouvy Vám zašleme na vyžádání. K pronájmu nabízíme všechny stroje ve standardním provedení o napětí 6, 10, 22 a 35 kV a výkonech 100, 160, 250, 400, 630 a 1.000 kVA, samozřejmě dle svých aktuálních skladových možností. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Koutníkova 208/12, Hradec Králové.


Benzínová elektrocentrála – generátory proudu na stavbách, v chatách, lodích i  na zahradě

Benzínová elektrocentrála – generátory proudu na stavbách, v chatách, lodích i na zahradě

Potřebujete k chatce nebo na zahrádku nový generátor? Hledáte v okolí Znojma prodejnu elektrocentrál? Široký sortiment elektrocentrál naleznete v prodejně Svařovací techniky Boris Vaculík ve Znojmě. Výpadky proudu už nebudou představovat problém – prodáváme elektrocentrály, které lze využít při kempování, na lodích, zahrádce nebo u chatky nebo dokonce na stavbě. Elektrocentrály lze využít jako zdroj při svařování v terénu. Prodáváme elektrocentrály: - jednofázové benzínové - třífázové benzínové


Pohony pro garážová vrata největšího evropského výrobce Nice a příslušenství

Pohony pro garážová vrata největšího evropského výrobce Nice a příslušenství

Pohony pro garážová vrata od společnosti Nice Vám zajistí vysokou bezpečnost a ochranu proti vloupání. Jsou prakticky bezporuchové, přitom tiché a jejich provoz je ekonomický. Společnost PERFECT DOOR z Prahy, která je zastoupením značky Nice pro Českou republiku, Vám pomůže s výběrem pohonu, zároveň realizuje jeho odbornou montáž prakticky k jakémukoliv typu garážových vrat. Pohony pro garážová vrata Nice Vám zajistí pohodlné automatické otevírání vrat na dálkové ovládání, bez nutnosti vystupovat z Vašeho vozu. Bezpečnost je zajištěna díky funkci zálohování při výpadku napájení a vrata jsou po zavření automaticky uzamčena samosvorným mechanismem pohonu. Kromě pohonů garážových vrat Vám firma PERFECT DOOR dodá také veškeré potřebné příslušenství - dálkové ovladače, fotobuňky, kódové klávesnice, klíčové spínače, čtečky karet a čipů, majáky, sloupky, bezdrátové systémy i solární napájení. Pokud tedy hledáte pohon garážových vrat, který bude tichý, spolehlivý a bezpečný zároveň, obraťte se na společnost PERFECT DOOR z Prahy!


Polohovatelný nábytek s pohony LINAK - zlepšuje ergonomii pracoviště

Polohovatelný nábytek s pohony LINAK - zlepšuje ergonomii pracoviště

Mnoho výrobců funkčního a pracovního nábytku po celém světě využívá jedno či více řešení LINAK ať už jde o kancelářské stoly, průmyslová pracoviště, polohovatelné kuchyně, jídelní stoly, komfortní nábytek, interiéry prodejen, velíny, technická pracovní stanoviště nebo domácí kanceláře. Svým klientům společnost LINAK nabízí stále nové funkce jako například: LINAK® PIEZO™ - antikolizní systém zamezující materiálním škodám Kick & Click™ - výrazně zkracuje dobu montáže kancelářských stolů Aplikace Desk Control™  - intuitivní ovládání kancelářských stolů využitím technologie Bluetooth®  v mobilních zařízeních koncept polohovatelných kuchyňských aplikací -  zaměřuje se na ergonomii a zvýšení multifunkčnosti kuchyní.


Elektrické pohony pro posuvné brány – samostatné, sady včetně ovladačů

Elektrické pohony pro posuvné brány – samostatné, sady včetně ovladačů

Potřebujete nový pohon k posuvné bráně? Uvažujete o instalaci elektrického pohonu k vratům? Kontaktujte společnost Ploty GAVES ze Znojma. Zajistíme dodávku a montáž elektromechanických pohonů k branám a vratům. Elektrické pohony prodáme buď samostatně nebo v sadě, které obsahují rádiový přijímač a vysílač, upevnění na zeď, výstražný maják, koaxiální kabel pro zapojení antény a pár světelných závor. Na výběr máme z několika modelů elektromechanických pohonů s různým výkonem motoru. Elektromechanické pohony dodáváme a montujeme v širokém okolí Znojma, Třebíče, ale i Mikulova a Břeclavi.


Široký výběr lineárních vedení a pohonů - kladičkové, kuličkové, přímočaré a další

Široký výběr lineárních vedení a pohonů - kladičkové, kuličkové, přímočaré a další

Hledáte-li firmu, která nabízí široký výběr lineárních vedení a pohonů, pak se obraťte na firmu SPONA - ROL s.r.o., která sídlí v Brně. V širokém sortimentu naleznete lineární vedení a pohony, které nalézá uplatnění především se strojírenských, potravinářských nebo zemědělských odvětvích, ale své místo nalezne i například v důlním průmyslu. - kladičkové lineární vedení (řady MR, ML, LA, FLEX-RACE) - kuličkové lineární vedení (řady SF28, SF43) - kladičkové teleskopické vedení (řady TLR, TLQ, TLA, TQA) - kuličkové teleskopické vedení (řady TLS, TSQ, TSQR, TSH, SR) - lineární vedení pro těžké provozy (řady Hevi-Rail) - přímočaré lineární pohony (řady TMP) Pro více informací kontaktuje firmu přes webové stránky či pomocí emailové adresy. Kvalifikovaný a profesionální personál Vám pomůže s výběrem vedení či pohonu pro Vaši firmu.