Podlahy dřevěné, vinylové, PVC, laminátové a přírodní linoleum Marmoleum

Podlahové studio Jegla

Podlahy dřevěné, vinylové, PVC, laminátové a přírodní linoleum Marmoleum

V Podlahovém studiu Jegla nabízíme dřevěné podlahy, výrobců MAGNUM Parket, MOLAND PAR-KY, BOEN, ESCO, které si oblíbíte pro svůj přirozený vzhled. Z laminátových plovoucích podlah budete mít na výběr několik kolekcí známých značek EGGER, BALTERIO, EUROWOOD, KAINDL. U vinylových podlah GEFLOR, DESIGNLine, MODULEO a THERMOFIX Vás zaujme bohatá škála dekorů a vynikající vlastnosti materiálu. PVC podlahy výrobců GERFLOR, TARKETT, IVC, ARMSTRONG, BEAULIEU, FORBO překvapí praktičností a působivým vzhledem. V nabídce nechybí ani korkové podlahy či přírodní linoleum Marmoleum.

Výměna oken Krkonošského gymnázia a SOŠ Hostinné, Horská 309

Výměna oken Krkonošského gymnázia a SOŠ Hostinné, Horská 309

Objekt zděný je třípodlažní budova navazující na novou budovu ZŠ. Všechna okna jsou špaletová (s vnitřním deštěním) čtyřkřídlá, otevíravá s vodorovným poutcem. Tato okna jsou umístěna na JZ a SZ fasádě objektu. Na SV fasádě objektu jsou okna ve spodních křídlech ještě opatřena příčlí. Do prostoru tělocvičny a skladu nářadí v 1.NP objektu jsou vnitřní okna špaletových oken opatřena vzorovaným sklem. Nová okna budou provedena ve stejném členění jako stávající okna se stejným barevným řešením z nových okenních profilů. Všechna okna špaletová (s vnitřním deštěním) čtyřkřídlá, otevíravá s vodorovným poutcem.
Veřejná zakázka vložena:
01.02.2021 09:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Krkonošské gymnázium a Střední odborná škola

Originální záznam:

Okres:
Trutnov

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
05.03.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
8 558 526 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krkonošské gymnázium a Střední odborná škola

Zadavatel IČ:
60153245

Zadavatel ulice:
Komenského 586

Zadavatel obec:
Vrchlabí

Kontaktní osoba:
Mgr. Martin Vlášek

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.gymhost.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Exteriérové vchodové dveře - vstupní dveře s moderním vzhledem a bezpečnostním kováním

Exteriérové vchodové dveře - vstupní dveře s moderním vzhledem a bezpečnostním kováním

Vchodové dveře náš domov nejen chrání, ale jsou také jeho vizitkou. Exteriérové vstupní dveře od společnosti Baran-FMB, spol. s r.o. se vyznačují moderním vzhledem, osvědčenou konstrukcí, vícebodovým bezpečnostním kováním a variabilitou. Skvělý nadčasový vzhled a výběr z nepřeberného množství provedení uspokojí každý individuální požadavek, stačí si vybrat vlastní dveře z široké nabídky výplní, zasklení nebo členění příčkami. Vstupní dveře od společnosti Baran-FMB mají tyto vlastnosti: - vysoká pevnost - skvělé tepelně-izolační vlastnosti - odolnost vůči tepelným změnám - odolné povětrnostním vlivům - snadná údržba - originální design. Pokud toužíte po světle, doporučujeme celoprosklené výplně s pískovaným bezpečnostním dvojsklem či trojsklem. Jste-li zastáncem klasických vstupních dveří, pak vsaďte na vstupní dveře s příčkami dělicími křídlo na části, které lze osadit čirým, ornamentním či zrcadlovým izolačním zasklením. Ke všem dveřím rovněž nabízíme široký výběr bezpečnostních klik či madel v různých tvarech. Praktickými doplňky dveří je také elektrický zámek a vložky zámku s otočným knoflíkem. To vše a mnohem víc Vám nabídne firma Baran-FMB, spol. s r.o. se sídlem v Neplachovicích poblíž Opavy. neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.


Mobilní stěny Multiwal - chytré rozdělení konferenčních místností a firemních prostor

Mobilní stěny Multiwal - chytré rozdělení konferenčních místností a firemních prostor

Chcete změnit dispozice konferenční místnosti? Plánujete rekonstrukci firemních prostor? Perfektní řešení Vám přináší naše firma WOODYGLASS s.r.o. z Brna. Mobilní stěny Multiwal dodáváme v České i Slovenské republice. Mobilní stěny Multiwal (SELECT, COMMANDOOR) představují moderní a efektivní využití prostoru a skýtají nespočet výhod. Uživatelé jistě ocení poloautomatický systém Multi-Electric s možností rychlého otevírání a zavírání, požární odolnost až El 60 nebo vzduchovou neprůzvučnost do 59 dB. Objednat lze různé varianty panelů. Poskytujeme širokou škálu plných výplní a garantujeme nejvyšší kvalitu výrobků. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Dveře pro vchody, okna, eurookna - výroba ze dřeva s montáží

Dveře pro vchody, okna, eurookna - výroba ze dřeva s montáží

Hledáte-li kvalitu a dokonalé zpracování dřevěných oken a vstupních dveří, podtržené použitím špičkových materiálů a technologií, a zároveň je pro Vás důležitá vysoká estetická hodnota, je pro Vás společnost Okna ROBENEK, s.r.o. tou nejlepší volbou. Připraven je pro Vás široký sortiment zboží, ze kterého si vybere opravdu každý Dřevěná okna - Okna EURO 68 SOFT - Okna EURO 78 SOFT - Okna EURO 88 SOFT - Okna EURO RUSTIKAL Vchodové dveře - Dveře PROFIL 68 - Dveře PROFIL 78 Neváhejte a obraťte se na nejstaršího ostravského výrobce dřevěných oken, dveří a eurooken - firmu Okna ROBENEK, s.r.o., která kromě Moravskoslezského kraje působí i v Brně a okolí.


Největší výběr venkovních, vnitřních dveří - prodej, montáže včetně zárubní

Největší výběr venkovních, vnitřních dveří - prodej, montáže včetně zárubní

Moderní dveře, které Vám budou sloužit mnoho let si jistě vyberete na prodejně firmy BRITRA ZLÍN s.r.o. v Otrokovicích. Máme největší výběr venkovních a vnitřních dveří v regionu Zlín. Vystaveno je stabilně přes 60 vzorkových modelů. Na prodej máme dveře Sapeli, Masonite, Topdoors, Vrána a Korco. Zajistíme montáže včetně zárubní. Také dodáme ke dveřím kování a další doplňky. Vnitřní dveře do bytu, domu: - laminátové Masonite, Topdoors, Sapeli, Korco - dýhované Topdoors, Sapeli - celoskleněné Stylus Venkovní dveře: - vstupní do bytu MRB Bedex - bezpečnostní, protihlukové, protipožární - vchodové do domu Loprais - z masivu, palubkové, plechové. Využijte akce a pořiďte vybrané typy dveří ve výprodeji.


Požární ochrana staveb Poděbrady, požární ucpávky, těsnění, protipožární stěny, stropy, okna, dveře

Požární ochrana staveb Poděbrady, požární ucpávky, těsnění, protipožární stěny, stropy, okna, dveře

Firma UHAS - Kolín, kterou provozuje pan Josef Korelus, nabízí kompletní odbornou montáž požárně bezpečnostních zařízení od společnosti PROMAT Praha. Naše firma je svým zákazníkům z Kolína, Poděbrad, Nymburka a Prahy schopna zajistit montáž požárních ucpávek a přepážek, montáž požárního těsnění stavebních a dilatačních spár, montáž samonosných obkladů a nosníků, montáž protipožárních poklopů a revizních dvířek, skleněných stěn, stropů, oken a dveří. Dále zajistíme odbornou montáž protipožárních kabelových a instalačních kanálů. Pokud Vás naše protipožární služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Polepská 867, Kolín.


Opláštění oken hliníkem – renovace eurooken pomocí hliníku

Opláštění oken hliníkem – renovace eurooken pomocí hliníku

Starostí s přebarvováním již nevzhledného nátěru oken Vám ušetří hliníkové opláštění oken, které v okolí Opavy provádí společnosti HON-okna, dveře, s.r.o. Technologie hliníkového opláštění poskytuje dlouhotrvající a prakticky bezúdržbovou povrchovou úpravu a ochranu vašich oken. Vaše okna navíc získají díky hliníkového opláštění moderní vzhled. Výhody, které Vám poskytne hliníkové opláštění: - ochrana dřevěných eurooken před nepříznivými vlivy – déšť, sluneční záření apod. - hliníkový most umožní zachování dobrých izolačních vlastností okna - je zajištěna cirkulace vzduchu mezi hliníkem a dřevem - hliníkové opláštění umožňuje odvětrávání mezi dřevem a hliníkem - získáte prakticky bezúdržbová okna, co se týče jejich přetírání barvou - na hliníkové rámy je možné připevnit sítě proti hmyzu a další okenní doplňky - můžete si vybrat z několika odstínů RAL hliníkového opláštění, například i imitaci dřeva