Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 4 dny.


Poptávám  výrobce dřevěného přístaviště

Poptávám výrobce dřevěného přístaviště

Dobrý den, hledáme výrobce dřevěného přístaviště (mola) na pontónech. Velikost mola až 3x80 metrů.
Poptávka byla vložena dne:
18.11.2020 07:49

Platnost poptávky:
18.12.2020 07:33

Kontaktní osoba:
Oldřich Španěl

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž cementotřískových desek CETRIS s důrazem na protipožární aplikace

Montáž cementotřískových desek CETRIS s důrazem na protipožární aplikace

Společnost KROVYS s.r.o., která se zabývá stavebními a tesařskými pracemi v Telči a v Jihlavském okrese, je držitelem certifikátu pro montáž cementotřískových desek CETRIS. Desky CETRIS nachází především uplatnění jako ochrana stavebních konstrukcí před požárem, ale jsou také uplatňovány při stavbě požáruodolných konstrukcí. Tyto cementotřískové desky vynikají tím, že jsou ohnivzdorné, mrazuvzdorné, odolné vůči vlhku a tím pádem vhodné pro použití ve vlhkých prostředích. Mimo to jsou tyto desky ekologické a nezatěžují životní prostředí, jelikož neobsahují nebezpečné látky škodící zdraví. Mezi další výhody těchto desek patří i zvuková izolace. Kromě toho jsou cementotřískové desky CETRIS lehčí než tradiční a běžně používané cementovláknité desky.


Tesařské, klempířské, pokrývačské práce - realizace kompletních střech a střechy na klíč

Tesařské, klempířské, pokrývačské práce - realizace kompletních střech a střechy na klíč

Přemýšlíte o nové střeše? Obraťte se na společnost BAST CZ s.r.o. Realizujeme kompletní ploché i šikmé střechy a střechy na klíč v Jihomoravském kraji – v Brně, Boskovicích, Blansku, Znojmě, Břeclavi, Hodoníně a Vyškově. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Vyrábíme, dodáváme a montujeme dřevěné příhradové vazníky pro libovolný typ střešní konstrukce. Zajistíme pokládku střešní krytiny plechové, břidlicové, betonové i z pálených tašek. Střechy na klíč a renovace střech realizují naši kvalifikovaní řemeslníci na rodinných domech, tak administrativních a provozních budovách.


Nová střecha na klíč, oprava a rekonstrukce ploché, sedlové, šikmé střechy

Nová střecha na klíč, oprava a rekonstrukce ploché, sedlové, šikmé střechy

Pokud se chystáte zrealizovat střechu na klíč nebo potřebujete provést její rekonstrukci, obraťte se na společnost Střechy Višňovský, která působí na trhu přes 20 let. Disponujeme profesionálními pracovníky, kteří svou práci provádí kvalitně a s pečlivostí. Zajistíme Vám kompletní dodávku střech. Zakázky realizujeme u všech typů, ať už se jedná o šikmé, sedlové nebo ploché střechy. Specializujeme se na tyto služby: - tesařské, pokrývačské a klempířské práce - oprava, rekonstrukce, izolace střech - výroba a montáž střešních konstrukcí - dodáváme střešní materiál a krytiny. Přidejte se do řady našich spokojených zákazníků, poskytneme Vám poradenství a zdarma vypracujeme rozpočet i kalkulaci střechy.


Certifikované vazníky, konstrukce pro střechy, tesařské konstrukce

Certifikované vazníky, konstrukce pro střechy, tesařské konstrukce

Sháníte novou konstrukci pro Vaši střechu a hledáte firmu, která nabízí certifikované vazníky v okolí Brna? Pak se obraťte na společnost Eurodach s.r.o. se sídlem v Pohořelích v blízkosti města Brna, která vyrábí certifikované vazníky s veškerou technologií pro jejich výrobu i montáž. Námi nabízené vazníky jsou posuzovány individuálně a součástí výroby je i statický výpočet. Cena vazníku je také individuální, záleží na tvaru velikosti, sněhové oblasti, složitosti a podobně. Rádi pro Vás vypracujeme návrh i s cenovou nabídkou zdarma. Vypracujeme jak dokumentaci vazníků tak celou střechu na klíč. Nabízíme prodej vazníku i menším firmám jako stavebnice určené už přímo pro montáž s veškerým materiálem určeným k montáži.


Tesařské práce, oprava, rekonstrukce, výroba nových klasických krovů, dřevěné konstrukce

Tesařské práce, oprava, rekonstrukce, výroba nových klasických krovů, dřevěné konstrukce

Specialistou na tesařské práce je společnost KROVYS s.r.o. z Telče. Zabýváme se výrobou nových klasických krovů, opravou, rekonstrukcí krovů a výrobou dřevěných konstrukcí. Zhotovujeme klasické krovy za použití tesařských spojů, krovy ze styčníkových a sbíjených vazníků. Navrhneme konstrukční řešení a statický výpočet. Výroba, oprava, rekonstrukce, montáž: - klasické krovy - krovy příhradových a vázaných konstrukcí - krovy, trámové stropy u památkových a historických budov - atypické dřevěné konstrukce, pergoly, chatky, přístřešky Tesařské konstrukce dodáváme včetně povrchových úprav. V naší firmě KROVYS s.r.o. ctíme tradiční řemesla.


Střecha na klíč podle Vašich představ od jednoho dodavatele s 3D vizualizaci

Střecha na klíč podle Vašich představ od jednoho dodavatele s 3D vizualizaci

Potřebujete rychle a bezchybně zastřešit Váš dům? Svěřte svou objednávku specializované firmě v oboru, která splní Vaše požadavky a na základě podkladů z projektové dokumentace, vytvoří 3D fotografickou vizualizaci. Máme vše pod jednou střechou, od vlastní CNC výrobní linky, projekčnímu oddělení až po tesařské a pokrývačské práce. Díky tomu jsme schopni minimalizovat náklady, a tím vytvářet zajímavé koncové ceny pro naše zákazníky. Vyvarujete se zbytečným komplikacím, které vznikají chybnou komunikací mezi řemeslníky. Zaměřujeme se na: - výstavby dřevěných krovů a konstrukcí z příhradových vazníků - kompletní dodávky dřevostaveb, domů na klíč nebo jen hrubé stavby - spolupracujeme s největšími dodavateli - Výrobu tesařských konstrukcích