Poptávám vybavení do koupelny

Poptávám vybavení do koupelny

Poptávám baterie do koupelen nad umyvadlo a sprchy.i
Poptávka byla vložena dne:
06.11.2020 09:42

Platnost poptávky:
06.12.2020 07:57

Kontaktní osoba:
Štejnarova


Telefon:
+420 728 496 6053

Okres:
Náchod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Koupelnové studio - široký výběr koupelnového vybavení, prodej obkladů, dlažby, sanitární keramiky

Koupelnové studio - široký výběr koupelnového vybavení, prodej obkladů, dlažby, sanitární keramiky

Přijďte se inspirovat na vzhled nové koupelny do koupelnového studia v Kroměříži - Koupelny Radek Kostrůnek patří do prodejní sítě Keramika Soukup. Najdete u nás tedy široký výběr koupelnového vybavení, obkladů, dlažby, sanitární keramiky i doplňků do koupelny. Neváhejte oslovit naše prodejce, rádi Vám poskytnou odborné poradenství při výběru koupelnového vybavení. V koupelnovém studiu Vám také zpracujeme nezávaznou kalkulaci na plánovanou rekonstrukci koupelny. Po domluvě prapravíme i 3D grafický návrh, díky tomu získáte jasnou představu, jak může Vaše nová koupelna vypadat a kolik bude nutné investovat.


Mobilní toalety s možností mytí nebo dezinfekcí

Mobilní toalety s možností mytí nebo dezinfekcí

Potřebujete zajistit hygienický servis na Vaší stavbě či na Vámi pořádané akci? Pro nás je to hračka. Naše společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. je lídrem v oblasti hygienického servisu. Poskytneme Vám mobilní toalety s možností mytí nebo dezinfekcí. Řešíme vše v oblasti mobilní sanitární techniky. Stačí nás jen kontaktovat. Vybrat si můžete dlouhodobý i krátkodobý pronájem. Zajistíme dovoz, instalaci i odvoz mobilní toalety, včetně odborné likvidace odpadních vod. Během akce poskytujeme servis odborného technika i servis a úklid hygienických zařízení. V případě, že potřebujte mobilní toalety s možností mytí nebo důkladnou dezinfekcí, kontaktujte naši společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. Uděláme Vám nabídku přímo na míru.


Koupelnové studio, koupelny, stavební materiál za atraktivní ceny

Koupelnové studio, koupelny, stavební materiál za atraktivní ceny

Budete budovat novou koupelnu a hledáte koupelnové studio na profesionální úrovni, kde by jste se i zároveň inspirovali pro výstavbu nové koupelny? Pak navštivte naše koupelnové studio v Hustopečích, kde Vám nabízíme designové řešení každé koupelny a spoustu inspirací. Stavebniny Vajbar se specializací na koupelnová studia nabízí: -návrh koupelny -stavby koupelen -rekonstrukce Vaší koupelny -prodej koupelnového vybavení -široký výběr koupelnové dlažby a obkladů -velký výběr barev -nabídky krásných van a sprchových koutů -v našich prodejnách prezentace koupelen -odborné poradenství.


Realizace koupelen a bytových jader Polička, prodej stavebnin, vybavení koupelen, rekonstrukce

Realizace koupelen a bytových jader Polička, prodej stavebnin, vybavení koupelen, rekonstrukce

Představujeme Vám firmu BÁRTA - KOUPELNY Polička, která provádí v rámci celého Pardubického kraje rekonstrukce koupelen, rekonstrukce bytových jader, fasádnické práce a interiérové přestavby. Chcete novou celou koupelnu včetně jádra? Máte představu o rekonstrukci koupelny a nevíte koho spolehlivého oslovit? Naše firma BÁRTA - KOUPELNY se specializuje na kompletní stavební práce včetně realizace koupelen a bytových jader. Dále se zabýváme prodejem stavebního materiálu jako je sanitární keramika, vybavení koupelen, obklady, dlažba a stavební chemie. Veškeré stavebniny naleznete na naší provozovně v Poličce na Tyršově ulici.


Protiskluzová podložka do vany, Eshop Městec Králové, podložky RIDDER ze syntetického kaučuku

Protiskluzová podložka do vany, Eshop Městec Králové, podložky RIDDER ze syntetického kaučuku

M&K, stavební servis spol. s r.o. Městec Králové, Nymburk Také se rádi sprchujete, ale vadí Vám nepříjemné a hlavně nečekané klouzání po dně vany nebo sprchového koutu? Potřebujete vyřešit problém s uklouznutím ve vaně u svých rodičů či prarodičů? Není nic jednoduššího, stačí si objednat přes náš Eshop protiskluzovou podložku do vany či sprchy a je to! Protiskluzová podložka do vany RIDDER jsou vyrobeny ze syntetického kaučuku bez přídavku PVC. Uchycení je snadné pomocí přísavek na spodní straně předložky a zvládne to opravu každý. Protiskluzové podložky díky vysoké kvalitě použitého materiálu velmi dobře fungují, drží se pod vodou a neplavou. Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese nám. Republiky 7, Městec Králové.


Vybavení do koupelen a sociálního zázemí z litého mramoru

Vybavení do koupelen a sociálního zázemí z litého mramoru

Provozujete ubytovací či stravovací zařízení, školu či nemocnici? V každé z těchto budov je nutno mít sociální zázemí. Potřebné vybavení Vám zhotoví a dodá naše společnost MRAMORIT a.s. Zhotovujeme vysoce kvalitní prvky do koupelen z umělého kamene zvaného mramorit. Tento luxusní materiál je cenově výhodný, odolný, vzhledově půvabný a vhodný do každé domácnosti i provozovny. V našem výrobní sortimentu si můžete vybrat vybavení ideální přímo do Vaší koupelny jako jsou umyvadla, vany či sprchové vaničky. Nabízíme také prvky vhodné pro osoby s handicapem do bezbariérových koupelen, ale i pro děti do škol a školek. Na zakázku pro Vás vyrobíme, co si budete přát, stačí vybrat tvar, barevný odstín a rozměry a produkt z litého mramoru Vám dodáme kam budete potřebovat.