Opravy a údržba autobusů Dopravní společností Ústeckého kraje

Opravy a údržba autobusů Dopravní společností Ústeckého kraje

Předmětem této veřejné zakázky je výběr dodavatelů, kteří budou provádět mimozáruční opravy a údržbu autobusů Dopravní společnosti Ústeckého kraje, příspěvkové organizace (dále také jen „DSÚK“), a to jak autobusů ve vlastnictví DSÚK, tak i autobusů pronajatých.
Veřejná zakázka je v souladu s ustanovením § 18, § 35 a § 101 zákona rozdělena na 7 částí takto:
1. část Opravy a údržba autobusů IVECO/Irisbus
2. část Opravy a údržba autobusů Solaris
3. část Opravy a údržba autobusů Setra
4. část Opravy a údržba autobusů Scania
5. část Opravy a údržba autobusů SOR
6. část Pneuservis autobusů mimo běžné opravy a údržbu
7. část Výměna a opravy skel autobusů bez oprav karoserie
Dodavatelé mohou podat nabídku na jednu, několik nebo všechny části zakázky, nabídky na každou část zakázky budou posuzovány a hodnoceny samostatně. Jeden dodavatel může získat plnění více částí zakázky. Specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 této ZD.
Veřejná zakázka vložena:
05.11.2020 10:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Ústí nad Labem

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 280 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
06231292

Zadavatel ulice:
Velká Hradební 3118/48

Zadavatel PSČ:
400 01

Zadavatel obec:
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Bc. Věra Koutská

Zadavatel telefon:
+420 776 093 583

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.ds-uk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50113000-0
Opravy a údržba autobusů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velký výběr vozů PEUGEOT k prodeji, ale i k zapůjčení, s možností využití autorizovaného servisu

Velký výběr vozů PEUGEOT k prodeji, ale i k zapůjčení, s možností využití autorizovaného servisu

Čeká Vás koupě nového vozu a rozhodli jste se pro léta prověřené vozy značky PEUGEOT? Jste z Havířova a hledáte spolehlivý autosalon s velkým výběrem těchto vozů? Nebo Vaše auto potřebuje servis? Navštivte autosalon AUTO TICHÝ s.r.o. v Havířově a odjeďte v novém voze PEUGEOT. Navštivte nás i v případě, že máte zájem o ojeté vozy, které máme také k dispozici. Jakmile k nám přijdete, bude se Vám věnovat ochotný a vstřícný personál. Ukážeme Vám všechny vozy, které máme skladem a pomůžeme Vám vybrat si ten správný, který Vám bude plně vyhovovat. Zakoupit si můžete nové auto značky PEUGEOT či spolehlivý ojetý vůz. Rádi Vám pomůžeme i s financováním a pojištěním. Navíc si u nás můžete zapůjčit auto dle potřeby, ať už osobní nebo užitkový vůz. Veškeré podmínky a platné ceny za pronájem najdete na našich webových stránkách. Provozujeme i autorizovaný záruční i pozáruční servis a prodej náhradních dílů.


Kompletní opravy auto a moto plastů - svařování, lepení a povrchové lakování

Kompletní opravy auto a moto plastů - svařování, lepení a povrchové lakování

Máte poničené plastové díly na Vašem vozidle? Kompletní opravy auto a moto plastů zajišťuje firma CarColor s.r.o. s působností v okolí Olomouce, Uničova, Litovle, Mohelnici a Prostějově. Ve vysoké kvalitě provádíme svařování, lepení, rovnání, částečné i rozsáhlejší opravy plastových nárazníků, spoilerů, přítlačných křídel, trubek, masek. Měli jste dopravní nehodu na motorce? Pomoci Vám můžeme v naší karosárně i s pomačkanými plechy. Dále se postaráme o finální povrchové úpravy např. lakováním tak, že nepoznáte rozdíl. Své služby poskytujeme pro motocykly, skútry, automobily všech typů a značek. Neváhejte nás oslovit na uvedených kontaktech.


Profesionální renovace a rozleštění plastových krytů světel automobilů

Profesionální renovace a rozleštění plastových krytů světel automobilů

Máte poškrábané či jinak poškozené světlomety? Potřebujete obnovit svítivost? Pak svěřte svůj automobil firmě Autoskla VACEK s.r.o. z Brna. Ta provádí profesionální renovace poškozených, matných plastových předních i zadních světel na motocykly i automobily. Profesionální renovace světlometů: - kompletní renovace zašlých světlometů - navrácení původní čirosti a lesku - rozleštění plastových krytů světel automobilů - zlepšení optické kvality světel - mnohem levnější než výměna světlometů - po vyleštění ošetření ochranným prostředkem. Svěřte světlomety svého vozu do rukou profesionálů!


Značení autoskel Cebia unikátní ochrana vozidla před odcizením

Značení autoskel Cebia unikátní ochrana vozidla před odcizením

Naše firma AMT AUTO-SKLA s.r.o. Liberec vám pomůže zamezit krádeži vašeho vozu pomocí systému značení autoskel Cebia. Je dobré si zabezpečit své vozidlo před odcizením a my jsme vám plně k dispozici. Náš systém je spolehlivý a funguje. Zabezpečení, která napomáhá 30x snižovat pravděpodobnost odcizení vozidla v ČR. Unikátní ochrana vozidla před odcizením - systém značení autoskel Cebia zvyšuje ochranu vozidel před odcizením zvyšuje pravděpodobnost dohledání, identifikace a navrácení odcizených vozidel Zvýšená ochrana vozidla před odcizením spočívá v označení minimálně šesti skel vozidla kódem a dále v registraci údajů o vozidle do mezinárodního informačního systému OCIS.


Zimní servis, kontrola a prohlídka aut Škoda - dokonalá péče o váš automobil

Zimní servis, kontrola a prohlídka aut Škoda - dokonalá péče o váš automobil

Hledáte autorizovaný servis vozů Škoda, který se postará o kompletní servis vašeho vozu tak, aby byl dokonale připraven na zimní období? Pak navštivte náš autoservis Škoda a my se o váš vůz kompletně postaráme! V rámci zimní servisní prohlídky za pouhých 249,- se u nás můžete spolehnout na diagnostiku a kontrolu: - akumulátoru, - brzdového systému, - podvozku, - tlaku a stavu pneumatik, - funkcí stěračů a ostřikovačů, - motorového oleje, chladící kapaliny i brzdové kapaliny, - platnosti lékárničky, - osvětlení, - platnosti technické kontroly. Zároveň u nás můžete zakoupit zimní kola, sněhové řetězy, střešní boxy a držáky, zimní kapalinu do odstřikovačů a spoustu dalšího příslušenství pro vozy Škoda za akční ceny!


Opravy offroadů - generální opravy podvozků, ověřené náhradní díly

Opravy offroadů - generální opravy podvozků, ověřené náhradní díly

Hledáte specialistu na offroady? Firma Pneu Kubeša s.r.o. z Oseku nad Bečvou dodává náhradní díly a a provádí generální opravy zejména podvozků pro zákazníky z okolí Hranic, Přerova i Lipníku nad Bečvou. Opravíme brzdy, ramena, silentbloky, pružiny, tlumiče, kulové čepy, poloosy, řízení, stabilizátory, výfuky, ložiska a další části. Provádíme geometrii, výměnu olejů, provozních kapalin, pneumatik a disků včetně možnosti jejich renovace. Náhradní díly dodáváme pouze od ověřených značek. Veškeré zakázky realizujeme s maximálním zodpovědností a při každém servisu zkontrolujeme také stav kol. O naši spolehlivosti svědčí například spolupráce s účastníky Rallye Dakar.