Poptávám vyčištění opony na tanečním sále

Poptávám vyčištění opony na tanečním sále

Poptávám odborné vyčištění opony na tanečním sále. Rozměry a materiál upřesním.
Prosím o zaslání orientačního ceníku.
Poptávka byla vložena dne:
29.10.2020 10:06

Platnost poptávky:
29.11.2020 09:34

Kontaktní osoba:
Barbora Kohlová


Telefon:
+420 605 176 429

Okres:
Mělník

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prádelna a čistírna prádla pro hotely a restaurace - praní ložního prádla i ubrusů

Prádelna a čistírna prádla pro hotely a restaurace - praní ložního prádla i ubrusů

Hotelové ložní prádlo i ubrusy restauračních zařízení potřebují profesionální péči. Čisté prostory, zejména pak postele jsou vizitkou každého hotelu. Je dobré se obrátit na profesionály, kteří zajistí čistotu a vůni hotelovému i restauračnímu prádlu. Stačí se obrátit na společnost Prádelna Šopík s.r.o. z Rýmařova, která provozuje prádelnu a čistírnu pro hotely i restaurace. O vaše prádlo se postará tým našich zkušených pracovníků, který vše zvládne rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. Profesionální praní potřebuje profesionální techniku! Tu u naší společnosti máme, a proto Vám zajistíme vždy krásně vyprané prádlo. Zajištíme Vám: - praní ložního prádla pro hotely a ubytovny - praní stolního a kuchyňského prádla pro restaurace - praní přehozů, závěsů, záclon a dek - čištění žaluzií. Po vyprání v moderních pračkách vše žehlíme na špičkových žehlících linkách.


Prádelna, čistírna Opava - čištění peří

Prádelna, čistírna Opava - čištění peří

Prádelnu a čistírnu prádla v Opavě najdete na ulici Sadové v areálu bývalého Selika. Prádelna a čístírna Schreier s.r.o. - bývalý Wonder pere prádlo pro soukromé zákazníky i velké organizace, zdravotní střediska, restaurace, hotely, školní zařízení. Naše prádelna nabízí komplexní služby: - praní prádla, hraček, peřin - žehlení, mandlování - chemické čištění prádla - čištění kůže, peří - šití prošívaných dek, peřin, polštářů - vybrat si můžete z různých druhů sypovin - rychločistírna. Navštivte naši prádelnu v Opavě od pondělí do pátku od 7-17hod. Od nás odejdete s čistým a voňavým prádlem.


Čistírna prádla – praní a mandlování oděvů, textilu včetně žehlení

Čistírna prádla – praní a mandlování oděvů, textilu včetně žehlení

Praní a mandlování prádla všeho druhu svěřte do rukou zkušené čistírny a prádelny Marie Horákové, kterou najdete ve Vyškově. Prádlo Vám nejen vypereme, ale zajistíme i svoz špinavého a následně rozvoz čistého prádla. Pro praní prádla používáme prostředky českých výrobců. Vypereme prádlo všeho druhu, a to osobní prádlo, domácí textil a prádlo pro hotely, penziony a restaurace. Naše čistírna také provádí mandlování - rovného prádla, košil, prádla pro hotely, penziony a restaurace, osobního prádla, záclon nebo závěsů.


Praní a chemické čištění pracovních oděvů - čistírna pro firmy i domácnosti

Praní a chemické čištění pracovních oděvů - čistírna pro firmy i domácnosti

Zajistíme upravený vzhled Vašich zaměstnanců. Jsme připraveni Vám dodat kvalitně vyčištěné a vyprané pracovní oděvy. Stačí navštívit naší prádelnu Šopík v Ostravě, kde Vám zaručíme kvalitní služby. Jsme schopní vyčistit jakékoliv i silně znečištěné pracovní prádlo – od montérek přes pracovní bundy až po zástěry a uniformy. Vždy si potrpíme na kvalitu vyprání, čistotu a minimální opotřebení prádla. Pokud tedy chcete mít vaše zaměstnance čistě oblečené, svěřte pracovní oděvy do rukou profesionálů.


Čistírna a prádelna v Ostravě - chemické a šetrné čištění oděvů, kabátů, flaušů, šatů

Čistírna a prádelna v Ostravě - chemické a šetrné čištění oděvů, kabátů, flaušů, šatů

Odstraníme každou skvrnu! Ať už potřebujete vyčistit kabát, flauš nebo večerní šaty Prádelna Šopík z s pobočkou v Ostravě je tady pro Vás. Jsme zde pro Vás více než 20 let. U nás můžete najít profesionalitu, tradici, pečlivost a diskrétnost. Pokud hledáte kvalitní služby v oblasti praní a čištění prádla, jste na správné adrese. Při praní používáme jen kvalitní bezfosfátové tekuté prací prostředky a prádlo pereme v moderních strojích a bariérových pračkách. Na vstupu i výstupu provádíme vizuální kontrolu a průběžně kontrolujeme opotřebení. Praní a žehlení: - šatů - obleků - kabatů - flaušaku, flaušů - košil a kravat - společenských a večerních šatů - uniforem - kostýmu.


Dokonalé praní a žehlení košil bez starostí - vše osobně odvezeme a přivezeme

Dokonalé praní a žehlení košil bez starostí - vše osobně odvezeme a přivezeme

Chcete mít formální oblečení v perfektním stavu a potřebujete více volného času? Pak svěřte veškeré starosti se žehlením a praním oděvů firmě Prádelna Šopík s.r.o.. V okolí Opavy a Ostravy provozujeme chytrou službu Košilomat, která je zaměřená na dokonalé praní a žehlení košil. Správně vypraná a vyžehlená košile je Vaší vizitkou, ať už ji nosíte v práci nebo ve svém volném čase.V rámci služeb Košilomatu poskytujeme kompletní servis. Vaše košile osobně odvezeme, vypereme, vyžehlíme a přivezeme zpět až do místa určení. Samozřejmostí je pro nás individuální přístup ke každému zákazníkovi, ať už jde o domácnosti nebo firmy. Vše jednoduše objednáte přes naše webové stránky, stačí pouze zvolit druh oblečení, který chcete ošetřit. Standardní lhůta dodání je 5 dní.