Dodávka dřevní štěpky kategorie O1 pro teplárnu Perč v Žatci pro rok 2021

Dodávka dřevní štěpky kategorie O1 pro teplárnu Perč v Žatci pro rok 2021

Předmětem plnění zakázky je dodávka dřevní štěpky kategorie O1, která se bude dopravovat technologií KOHLBACH a spalovat v termoolejovém kotli KOHLBACH s posuvným roštem konstruovaným pro spalování dřevní štěpky. Dřevní štěpka také může být před vsazením do technologie uskladněna na deponii teplárny.
Veřejná zakázka vložena:
26.10.2020 10:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Žatecká teplárenská, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Louny

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
01.12.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Žatecká teplárenská, a.s.

Zadavatel IČ:
64650871

Zadavatel ulice:
Žatec 3149

Zadavatel PSČ:
438 01

Zadavatel obec:
Žatec

Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Jonáš

Zadavatel telefon:
+420 412 375 405

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ztas.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

09111400-4
Paliva na bázi dřeva

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zpracování stavebního a truhlářského řeziva, palubek i palivového dřeva na Pile Jestřábí

Zpracování stavebního a truhlářského řeziva, palubek i palivového dřeva na Pile Jestřábí

Potřebujete dřevo na postavení pergoly? Či budete dělat novou střechu a potřebujete rámy? Sháníte kvalitní palivové dřevo? Nařezat palubky přesně na míru? Obraťte se na Pilu Jestřábí v okrese Nový Jičín. Na naší pile se postaráme o zpracování stavebního a truhlářského dřeva na stavbu pergoly či na střechu dle Vašeho přání. Nařežeme pro Vás jakékoliv dřevo na míru, které je vhodné pro tesaře, truhláře a stavaře. Dodáváme i palubky a v případě potřeby se postaráme i o podbití. Stavíte-li plot a chcete si jej udělat dle svých představ, tak se neváhejte za námi zastavit. Vyhotovíme Vám plotové výplně přesně podle Vašeho návrhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte, rádi Vám odpovíme a poradíme.


Správní truhláři nakupují v Pile Lubná veškeré stavební řezivo

Správní truhláři nakupují v Pile Lubná veškeré stavební řezivo

Pila Lubná, kterou najdete v regionu Zlínský kraj, je spolehlivým výrobcem a prodejcem dřevěných výrobků. Proto truhláři z okolí nakupují stavební řezivo právě u nás. Zejména se specializujeme na tyto dřevěné produkty: - stavební řezivo - trámy - střešní latě - fošny - desky a další Naše pečlivě a profesionálně vyrobené produkty vám ušetří čas i peníze při následných stavebních pracích, například při výrobě pergol nebo altánů. Poskytujeme i střešní vazby. V Pile Lubná jsme schopni pořezat vaši kulatinu, což je vyříznutá část kmene stromu s dostatečným průměrem a kvalitou. Kulatina je základní materiál při další dřevařské výrobě, zejména při výrobě řeziva. V Pile Lubná používáme zejména kulatinu ze smrku, ale na vaše přání připravíme kulatinu také z jiných stromů. Pomocí našeho katru jsme schopni dřevo dále zpracovávat, například při výrobě trámů, desek či fošen až do délky až 12 metrů. Provádíme také úpravu povrchu jednotlivých výrobků hoblováním. Dřevěné desky vyrábíme v těchto provedeních: - smrkové desky - jedlové desky - modřínové desky O dřevo je potřeba pečovat a předcházet jeho nemocem. Mezi ně patří například hniloba a k rozkladu dřeva výrazně napomáhá dřevokazný hmyz. Pila Lubná proto provádí prevenci pomocí povrchových oprav, při kterých se dřevo namáčí v impregnační vaně.


Velkoobchod - prodej dřevěných pelet a briket, vysoká kvalita za rozumné ceny

Velkoobchod - prodej dřevěných pelet a briket, vysoká kvalita za rozumné ceny

Hledáte prodejce, který vám zaručí dodání kvalitních dřevěných pelet či briket? Pak jste na správném místě, naše produkty odpovídají vždy těm nejlepším parametrům. V našem sortimentu si můžete vybrat pelety: - průmyslové (dřevěné a slunečnicové), - vhodné do bytů (čisté peletky ze dřeva). Zároveň můžete zakoupit v našem velkoobchodě také dřevěné brikety pini key, které jsou vhodné pro grilování či krbové vytápění. Vyberte si brikety či pelety právě u nás a my vám zaručíme plnou spokojenost s jejich použitím!


Štípané bukové dřevo, palivové dříví-bezkonkurenční ceny, vysoká výhřevnost

Štípané bukové dřevo, palivové dříví-bezkonkurenční ceny, vysoká výhřevnost

Firma Dyas Ware s.r.o. Uherský Ostroh přijímá objednávky na palivové dříví - štípané bukové dřevo, řezané bukové válečky. Na požádání Vám sdělíme i cenu dopravy - zajištujeme rozvoz především v regionu Uherské Hradiště, Kyjov, Hodonín a Zlín. Cena pařeného bukového dřeva za 1 sypaný prostorový metr: - odzemky - buková štípaná polena, délka 33cm - 890,- Kč/prms - válečky řezané bukové, délka 33cm, průměr 11-12cm - 1090,- Kč/prms U bukového dřeva je zajištěna vysoká výhřevnost, neváhejte - naše ceny jsou bezkonkurenční. Včas podejte telefonickou objednávku - tel.: 773911040, 731164748.


Velkoobchod s palivovým dřevem, prodej a zpracování dřeva

Velkoobchod s palivovým dřevem, prodej a zpracování dřeva

Sháníte firmu, která nabízí prodej palivového a krbového dřeva v okolí Znojma? Pak se obraťte na společnost PRODEX, spol. s.r.o. se sídlem v Hrušovanech nad Jevišovkou v blízkosti města Znojma, která má velkoobchod s palivovým dřevem, které zpracovává a poté nabízí k prodeji. Nabízíme dřevo na topení přechystané na 25cm, 33cm, 50cm a 1m. Z palivového dřeva máme v nabídce dřevo dubové, bukové, akátové, tvrdé smíšené. Dřevo, které je nachystané do krbů je baleno v rašlových pytlích o velikost 25 a 33cm a toto dřevo nabízíme bukové. Palivové suché i polosuché dřevo, různých druhů: dub, buk, akát, tvrdé dřevo smíšené.


Modřínové obkladové palubky bez suků, v kvalitě A

Modřínové obkladové palubky bez suků, v kvalitě A

Sháníte kvalitní obkladové palubky? Vsaďte na modřín, který je ideální pro venkovní i vnitřní použití a dopřejte svému interiéru nový, moderní vzhled díky modřínovým palubkám. Obkladové palubky v kvalitě A vyrábí společnost Wood Rakušan, jejíž pobočky naleznete v Mladoňovicích a Jemnicích. Obkladové palubky v kvalitě A, bez suků a jiných vad, dodáváme o síle 18 mm, šířce 140 a 105 mm, délce 4 a 5 m. Hoblované řezivo vyrábíme na čtyřstranné 6ti hřídelové hoblovací fréze. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!